Звездни компромати - 19 част

  • 38 401
  • 463
  •   1
Отговори
# 330
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Славче, айде стига! Циците на Аксиния са кошмарни просто!
Точно, все едно хирургът е взел два  грейпфрута и
ги е зашил почти до гръкляна!
Има много добри попълнение в силикона,
ама Аксиния изобщо не е от тях! ooooh!

# 331
# 332
  • София
  • Мнения: 6 011
Даже не знаех че е бременна! ooooh!Много съм изостанала! #Crazy
[/quote] Joy Как си изпуснала такава новина, целият форум се молеше да дойде раждането по - скоро, че темата за нея беше станала дългааааа:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241394.340

# 333
  • Мнения: 1 186
Божинов и семейство- Peace....много са сладки тримата но най-много малкия бебок Heart Eyes
Емилия ooooh!....само не разбрах защо е облякла толкова къса рокля Crazy....иначе има хубаво излъчване
Глория Mr. Green....една от певиците в бранша с най-грозни гърди и доста провиснали въпреки добавката Laughing

# 334
  • Cофия
  • Мнения: 1 212

тези двете май са стари, вижте датата Peace

# 335
  • Мнения: 4 435

Датата на апарата не е настроена.Иначе са нови снимките.Даже на една от празничните програми на Планета е точно с тези рокли за да си крие корема. ooooh!

# 336
  • Мнения: 1 186

Датата на апарата не е настроена.Иначе са нови снимките.Даже на една от празничните програми на Планета е точно с тези рокли за да си крие корема. ooooh!
да бе,вярно че беше облякана с тази рокля ooooh!

# 337
  • Мнения: 4 435
Много смешна рокля.Като някаква торта беше в нея. Sick

# 338
  • Мнения: 1 207
Много ми харесаха Валери и Алисия.В началото си мислех,че като го роди ще го хвърли на някоя бавачка и няма да се грижи много за него,но сега останах с друго впечатление(дано да съм права).Нещата при тях са като в приказка и дано да е с добър край.

# 339
  • Мнения: 1 701
Страхотна тема ...Simple Smile

# 340
  • София
  • Мнения: 5 605
Алисия и на мен за първи път ми харесва. Ама не мога да разбера как хората така разбират, че детето "одрало кожата на бащата"!  newsm78 А за гърдите на Аксиния - на снимките изглеждат по-добре, отколкото на живо.

# 341
  • Мнения: 459
Аксиния ми е отврат.
Алисия и Божинов са ми много сладки тримата

# 342
  • Мнения: 139
Днес четох в сп."Стори" изповедта на Емилийчето за бременността, и за любовта и към Коко Динев. Тя криела от суеверие, че е бременна, но вече била в 6 месец и нямало как да крие. Че много се обичали, и щели да живеят заедно и бла-бла-бла... Толкова ми е неприятна тая, Динев още не е разведен с Анелия, тази вече му нареди живота...Аууу ужасна е...
Ама какво съм седнала да ги мисля, то може на Коко скоро да му тръгне прякора Таткото на поп-фолка, така като е тръгнало...

# 343
  • Мнения: 4 435
Днес четох в сп."Стори" изповедта на Емилийчето за бременността, и за любовта и към Коко Динев. Тя криела от суеверие, че е бременна, но вече била в 6 месец и нямало как да крие. Че много се обичали, и щели да живеят заедно и бла-бла-бла... Толкова ми е неприятна тая, Динев още не е разведен с Анелия, тази вече му нареди живота...Аууу ужасна е...
Ама какво съм седнала да ги мисля, то може на Коко скоро да му тръгне прякора Таткото на поп-фолка, така като е тръгнало...

Тя признава ли,че е от него?


Сега видях,че признава.Много ми се иска да прочета интервюто.

# 344
  • Мнения: 1 715
Днес четох в сп."Стори" изповедта на Емилийчето за бременността, и за любовта и към Коко Динев. Тя криела от суеверие, че е бременна, но вече била в 6 месец и нямало как да крие. Че много се обичали, и щели да живеят заедно и бла-бла-бла... Толкова ми е неприятна тая, Динев още не е разведен с Анелия, тази вече му нареди живота...Аууу ужасна е...
Ама какво съм седнала да ги мисля, то може на Коко скоро да му тръгне прякора Таткото на поп-фолка, така като е тръгнало...

Тя признава ли,че е от него?


Сега видях,че признава.Много ми се иска да прочета интервюто.
За съжаление в нета има само заглавната страница  http://img247.imageshack.us/img247/9472/story2is2.jpg

Общи условия

Активация на акаунт