През ЮЛИ няма да сме на море, но пък ще гушкаме бебета в ръце :)

  • 11 233
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Пумичка, това, дето ако ти е лошо, бебето се развива добре, е пълна измислица. няма връзка просто. С първата си бременност не съм изпитала нито едно неразположение, нито веднъж. Сега също не изпитвам абсолютно нищо/и чукам на дърво, де Simple Smile/. Всеки организъм реагира различно. Надявам се притеснението ти да е абсолютно неоснователно.

  202uu
Подкрепям напълно тити  newsm10
пумичка не се притеснявай излишно Wink И аз през първата си бременност не съм усетила нито веднъж някакво неразположение пък всичко си беше наред Laughing

А за срещата щом ще се броим, значи дотук сме 4  Mr. Green Астарта, Саксофончето, Дуци и аз Crazy
Хайде и другите да казват Grinning

# 76
  • Мнения: 13
ей момичета качих си аватара с няколко снимки от сватбата ни , нали ви казах чее беше скоро и още ми е тръпка да си ги гледам  Laughing Blush

# 77
  • София
  • Мнения: 5 568
Момичета, бройте ме и мен за срещата  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 584
Данибон, страхотна булка си била!

Пумичка, много е индивидуално всичко. Ей на аз втора бременност карам и е толкова различно, пък да не говорим за различни хора и различни организми. Не се притеснявай излишно Hug

# 79
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Момичета, бройте ме и мен за срещата  Simple Smile


Е, ставаме 5 newsm44
Хайде, момичета, по-смело Mr. Green Записвайте се, моля Laughing
Колкото сме повече по-добре lalalala
А, сетих се и друго ooooh! Казвайте кой ще си води и детенце, та да знаем Wink

Данибон, страхотна булка си била!
.....
newsm10

# 80
  • Мнения: 4 371
Пфу, отивам до тоалетната одеве и пак неприятна изненада, тамън се похвалих,че ми намаля Cry Cry Cry

# 81
  • Мнения: 62
Ау много сте бързи
Честито на новозаписалите се !  Hug  bouquet
 Данибон на теб ти е още тръпка сватбата а аз се омъжих на просоловутата 07.07.07 и все още ме държи еуфорията и така искам да се върне за да го изживеем отново..........

Момичета и аз вече имам коремче и то доста.Добре че на работа ни дадоха едни елечета за да се прекривам с него но след нова година ще им кажа вече макар че те вече половината ме подозират и само ме разпитват по ъглите и коридорите. А какви цицки  Embarassed съм направила не ви е работа. Бъдещия татко само им се радва но аз пък не давам да ги пипа че откачам. Била съм си сложила силикон така каза.

За коледа и ние сме в Гърция. Майка ми е там и на всичкото отгоре незнае все още че ще става баба. Предпочитам очи в очи да й го кажа че като знам какви сме и двете да си поплачем от радост. Иначе за нова година сме в Ямбол на гости.

Иначе и аз лятото съм на морето но незнам дали ще се престраша да отизда на плаж

И аз съм на преглед на 21.12 и вечерта тръгваме към Гърция

 Hug Hug Hug за сега по късно ще вляза пак

# 82
  • Мнения: 2 070
Данибон, пробвай го натриевия цитрат, на мен лично не ми помага изобщо. то като си повръщаш си повръщаш.

Alisa, какъв е проблемът при теб, извинявай не съм прочела може би, че ще ходиш чак в Плевен в Св.Марина? Ако не познаваш града мога да те заведа, не ми е далече от вкъщи. Там са добри, ректора на медицинския университет в Плевен е шеф май, но по принцип са по-известни с лечение на ракови заболявания, правят лапароскопия... Дори не правят фетална морфология, лично съм  им звъняла да питам. Апаратът им е 2Д, но това няма значение, добри специалисти са иначе, зависи и от проблема, аз затова те питам.

# 83
  • Мнения: 223
Момичета, нещо съм се притеснила днес. Вчера ми беше цял ден много зле, яко гадене, а днес нищо Rolling Eyes Дали бебчо е добре? Нали някой беше писал, че като ти е лошо значи бебчо се развива дабре. Все пак съм 7-ма седмица, пък не ми е ставало особено лошо досега...Тамън вчера си викам, ето започва се, ама днес пак нищо.

Pumichka, когато бях в 7 седмица и аз имах един "почивен" ден след няколко дни повръщане и неприятните симптоми. Но след този слънчев лъч надежда, че може би няма да е толкова зле... на другия ден отново се събудих като парцал. Така че се радвай, че си пощадена откъм прекалено неприятните усещания, които да те тормозят постоянно. Simple Smile

Не се притеснявай, въпрос на физиология е най-вече.

# 84
  • София
  • Мнения: 137
Благодаря ви момичета! Май наистина няма смисъл да се притеснявам излишно. Като гледам Дуци с нейното зацапване, мойто притеснение веднага остава на заден план. Дуци, мила, стискам палци всичко да е наред!!! newsm10
danibon, ех, сватба, размечтах се. Много сте хубави  Hug

# 85
  • Мнения: 223
Да, сега видях какво е писала Дуци... кофти работа.  Но пожелавам да мине бързо! Hug

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Привет момичета Laughing
Да се запиша и аз в новата темичка. Моите гадения отминаха, чак не мога да повярвам Laughing А ме държеше по цял ден.
Сега ми се връща апетита и се чувствам много по-добре.

Аз също си помислих дали не е лош признак, че вече не ми е лошо, ама веднага прогоних тази мисъл Wink Ще мислим само позитивно нали Wink

Аз имам един въпрос- понеже като бременни по-бързо се уморяваме и кръвното пада понякога и леко ми е замаяно, какво мога да си пийвам за освежаване? Кафе не пия, четох че било вредно, ама топъл шоколад, какао и прочее добре ли е да пийвам за освежаване?
Вие с какво се освежавате?

# 87
  • София
  • Мнения: 3 524
данион, да, то е хранителна добавка, не е лекарство и е около 2 лева някъде Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 2 895
 Hug Здравейте милички, все не ми остава време да ви изчета и да напиша нещо  Rolling Eyes Ей , много пишете , имайте милост Laughing
Аз още съм във фаза  Sick Sick и нищо не ми се прави. Едвам успявам да сготвя Rolling Eyes Ама малкия човек трябва да яде Wink
Днес  няколко пъти по половин- един час  не ми се  Sick и какъв апетит ми дойде  ooooh! ooooh! ooooh! божееееееее, направо се чудя ое е по - зле ooooh!

Момичета стига с тия зацапвания  Rolling Eyes пазете се , лежете постоянно ако трябва Hug и ако сте на работа взимайте болничен Hug

Да питам нещо майчетата с дете под 2г. Вие ще се осигурявате ли newsm78 от кога започвате , ако да newsm78 Моя шеф не е тук и сега съм в страшна дилема. Евентуално ще трябва да напусна от там и да се осигурявям към нашата фирма, ама още не се знае дали ще стане Rolling Eyes Много се притеснявам да не изпусна срока. От кога трябва да започне човек да се осигурява newsm78

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 9 730
Това с осигуряването и мен ме интересува. Сега се осигурявам на по-малка заплата, но искам да я вдигна, за да си повиша майчинските. Колко месеца предварително трябва да го направя?

Общи условия

Активация на акаунт