Давате ли витамини на вашите деца и какви са те?

  • 6 830
  • 147
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 201
Когато го усетя,че започва да се разболява давам Марсианци на WALMARK,през останалото време-Не!

# 31
  • Мнения: 129
Давам пресни плодове, като беше по-малък и му беше трудно да дъфче, давах и много прясно изцедени сокове. Това поне е естествена храна, за разлика от химията! Хапче, сироп и т.н. не е гълтал никога.

Peace

# 32
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Давам пресни плодове, като беше по-малък и му беше трудно да дъфче, давах и много прясно изцедени сокове. Това поне е естествена храна, за разлика от химията! Хапче, сироп и т.н. не е гълтал никога.

Peace

 Така е, в пресните плодове има почти всички видове витамини и то в свързан вид, като организма много лесно си "отвързва" само толкова витамини, колкото му е нужно.
 Например при предозиране със синтетичен вит. С, бързо се изчерпва калция от организма.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Не, не давам. Яде много плодове и смятам, че си набавя достатъчно.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 766
Дияна в момента пие "Киди".

# 35
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Центрум Джуниър. Плодове не иска и да погледне.

# 36
  • Мнения: 636
Не давам синтетични витамини. Всеки ден яде плодове.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 706
На моето не давам нищо, що е под формата на лекарство, пък даже и витамини да са. Нито пък аз пия някакви такива неща. Има достатъчно плодове в момента с витамин це: КИВИ (то е най-витаминозно), мандарини, портокал, грейпфрут, лимони........

Напълно съвпада с моето мнение.  Peace

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Давам Мултисаностол, но не редовно. Залагам на хомеопатичен имуностимулатор и Есберитокса.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Не давам.Наблягаме на плодовете.

# 40
  • Мнения: 2 028
Саностол  Peace

# 41
  • Варна
  • Мнения: 4 969
не давам Peace

# 42
  • Мнения: 1 227
Започнах преди месец да й давам Марсианци

# 43
  • Мнения: 247
Какви пресни плодове в момента давате? Аз освен ябълка друго не мога да напъхам в устата на сина ми- портокалите и грейпфрутите /всички плодове с вит.С/ са му кисели и категорично отказва.
И аз давам Мултисаностол.

# 44
Давала съм Киди,много го харасваше,направихме 1 месец почивка и сега му давам Апетон с пчелно млечице-още повече го харесва:)Плодове яде,но само банани и ябълки..Мога ли да му давам вече киви например,вчера му дадох да си куса и му се ослади.На година и 2 месеца сме..Казаха ми да изчакам още малко с цитрусовите плодове..

Общи условия

Активация на акаунт