Давате ли витамини на вашите деца и какви са те?

  • 6 838
  • 147
  •   1
Отговори
# 45
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Не давам.
Ако трябва, педиатърът е този, който ще каже.

# 46
  • Мнения: 2 910
Не давам, засега наблягаме на плодовете.

# 47
  • Мнения: 5 026
Принципно съм против даването при здраво дете. Сега давам на синът ми-на д-р Тайс  (Мултивитамол), но аз съм болна, той е леко хремав...Иначе залагам на плодове  Peace

# 48
  • Мнения: 842
Аз се опитвам да давам, но безуспешно; синът ми въобще не ги харесва и всеки път е мъка.

# 49
  • Мнения: 1 029
Давала съм Киди,много го харасваше,направихме 1 месец почивка и сега му давам Апетон с пчелно млечице-още повече го харесва:)Плодове яде,но само банани и ябълки..Мога ли да му давам вече киви например,вчера му дадох да си куса и му се ослади.На година и 2 месеца сме..Казаха ми да изчакам още малко с цитрусовите плодове..


на нас ни изписа педиатърката апетон.Досега винаги саностол сме давали.Ще ми кажеш ли цената му горе-долу?
благодаря предварително Hug

# 50
  • Мнения: 7 201

на нас ни изписа педиатърката апетон.Досега винаги саностол сме давали.Ще ми кажеш ли цената му горе-долу?
благодаря предварително Hug
Около 3-4 лв. е.


# 51
  • Мнения: 3 214
Давала съм Киди,много го харасваше,направихме 1 месец почивка и сега му давам Апетон с пчелно млечице-още повече го харесва:)Плодове яде,но само банани и ябълки..Мога ли да му давам вече киви например,вчера му дадох да си куса и му се ослади.На година и 2 месеца сме..Казаха ми да изчакам още малко с цитрусовите плодове..

Дъщеря ми а на година и месец и вече давам цитрусови от около месец  Peace Обича мандарина, портокал, даже и грейпфрут  Peace

# 52
  • Мнения: 605
Давам 2-3 периода през зимата, например в момента им давам за първи път тази зима.
По принцип купувам Саностол, но сега голямата си избра витамините с Марсианци.

# 53
  • Мнения: 4 621
Давам зимата В момента пие Центрум, а съм давам и мултисаностол Peace

# 54
  • Мнения: 274
Коластра, Зелена енергия и Есенциални мастни киселини на Аква Сорс.Последните организмът няма от къде да си ги набави и затова е необходимо да се приемат, а също така при достатъчна наличност в организма той се справя много по-лесно с вирусите.

# 55
  • Мнения: 274
http://um.anhira.com/    Ето и малко информация, която би могла да ви е от полза.

# 56
  • Мнения: 3 334
давала съм преди Леатон..........бях доволна,сега наблягаме на плодовете и не съм давала витамини.

# 57
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Никакви .Двам само плодове- ябълки,банани,круши и мандарини,други отказва да яде.

# 58
  • Мнения: 872
Мултисаностол и витамин с давам.

# 59
  • София
  • Мнения: 553
Дъщеричката ни е на 2 г. и 4 м. От скоро и давам Мултисаностол.

Общи условия

Активация на акаунт