Давате ли витамини на вашите деца и какви са те?

  • 6 840
  • 147
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 356
Давам му витамин С,като видя,че се разболява.

# 106
# 107
  • Мнения: 2 498
Да, давам...сега давам Киди...а голямата пие Центрум........

# 108
  • Мнения: 640
Мултивитамол на Др Тайс- 20 дни давам, 10 почиваме

# 109
  • Монтана
  • Мнения: 220
На баткото през зимните месеци давам Марсианци.Само когато са бoлни им давам vit.C.На мнение съм,че най-добре е да приемат естествени витамини от плодовете и зеленчуците,затова на малката всеки ден ́и давам прясно изстискан сок от ябълки[домашни].

# 110
  • Мнения: 1 186
For Kids.... Peace

# 111
  • Мнения: 19
аз давам ESKIMO kids.педиатърката ми ги изписа.но са доста мазни и може да не му хареса на детето.макар,че моя син ги пие без проблем.

# 112
  • Мнения: 19
аз давам ESKIMO kids.педиатърката ми ги изписа.но са доста мазни и може да не му хареса на детето.макар,че моя син ги пие без проблем.

# 113
  • Мнения: 2 152
Януари и февруари давах Саностол
Вече не давам никакви

# 114
аз давам Киди на малкия, но не непрекъснато. На каката Саностол.

# 115
# 116
  • София
  • Мнения: 7 097
Давам й Саностол - по една опаковка през зимния сезон. През останалото време не.
Когато е болна - витамин "С" на ампули.

# 117
  • Мнения: 3 500
Давам й Саностол. Откакто й ги давам, въпреки, че тя яде много плодове, детето не боледува, а ходи на ясла. Не знам дали те помагат. Но сега мисля да й ги спра малко да си почине организма й от сиропи.

# 118
  • Мнения: 1 193
И мойте са на "Саностол", от време на време и "Есберитокс" . Наблягаме и на пресните плодове  Peace

# 119
  • Мнения: 668
ами странното е ,че откакто спрях да давам не боледува newsm78.може да си внушавам,но от 6 месеца само плодове.

Общи условия

Активация на акаунт