Давате ли витамини на вашите деца и какви са те?

  • 6 831
  • 147
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 686
Давам едно поливитаминозно сиропче Апетон,с пчелно млечице е и усилва апетита(много ми е злоядо  момиченцето)

# 121
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Давам й Саностол. Откакто й ги давам, въпреки, че тя яде много плодове, детето не боледува, а ходи на ясла. Не знам дали те помагат. Но сега мисля да й ги спра малко да си почине организма й от сиропи.
Саностол Peace

# 122
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И аз давам Саностол. Peace

# 123
  • Мнения: 1 240
Не давам. Предпочитам пресни плодове и сокове.

# 124
  • Мнения: 668
Давам едно поливитаминозно сиропче Апетон,с пчелно млечице е и усилва апетита(много ми е злоядо  момиченцето)
искам да те попитам имаш ли информация може ли да се дава на бебе на 9 месечна възраст?

# 125
  • София
  • Мнения: 1 391
Давам Саностол на Ния

# 126
  • Мнения: 498
Давам Саностол,но само когато е болна...да я подсиля малко.Иначе и аз съм ЗА повече плодове. Peace

# 127
  • София
  • Мнения: 3 064
Не давам синтетични витамини. Кърмя и давам плодове.

# 128
  • Мнения: 780
Не давам.Старая се да ги приема с храната.

# 129
  • Мнения: 338
Давам вит. С

# 130
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Давам едни капчици за имунната система - Есберитокс, гледам да приема и много плодове, зеленчуци, макар че те ега през зимата са...Давала съм и Саностол.Малкия ходи на ясла и много се притеснявам от болести.Смятам през лятото да спра всякакви капки и сиропи, но сега през зимата  Thinking

# 131
  • Варна
  • Мнения: 506
Не. Изписаха и Саностол, но видях в състава екстракти от цитрусови плодове  Rolling Eyes та след годинката може един курс (2 седмици) да направим.

# 132
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Давам Есберитокс, ама когато се сетя.......  Crazy

# 133
  • Мнения: 3 016
Зависи от възрастта на детето. Аз лично от  2 години вече всяка пролет и есен давам на моя син - Имунобор. Доволна съм.

# 134
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Давам Саностол и съм доволна  Peace

Когато нямам саностол и давам от детските витамини на Forever Living с алое вера и съм много доволна. Не разчитам само на плодовете и зеленчуците.

Общи условия

Активация на акаунт