Закономерност или съвпадение?

  • 2 575
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 418
    В семейството ми сме 3 сестри.И трите сме родени на първо число в различни месеци.Мисля,че е съвпадение. Peace

# 46
  • Мнения: 1 432
Аз се ошашавих,съвсем се обърках......4ета ,а нищо не разбирам  Crazy И все пак мисля ,4е е съвпадение.

п.п Сетих се нещо. Мъжа ми е роден на една дата с дядо си през сума ти години / 09.04/. Син4ето ни трябваше да се роди на рожденния ден на дядо си - 20.06 ,за моя радост не стана така ,закъсня 6 дни, за което аз се постарах   Mr. Green Ако другото ми дете ,живот и здраве се роди на рожден ден на баба или дядо ще се замисля  Mr. Green

# 47
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Според мен си е чисто съвпадение.

# 48
  • Мнения: 1 069
 Правдоподобно ми звучи обяснението с цикъла, но моите са с разлика 5 дена. Големия е на 18, малкия на 13, но термина ми беше 4.
 А като се замислих, наистина тези, за които знам датите се разминават със 7 дена най-много.
 Странна работа!

# 49
  • Мнения: 206
Според мен всичко си е пълно съвпадение ,въпреки почти правдоподобното обяснение с редовността на цикъла. Hug

# 50
  • Мнения: 127
Незнам дали е закономерност или съвпадение, но е факт че е доста често срещано явление. Мислила съм си го доста пъти това нещо и не съм намерила логично обяснение, както и не мисля че някое от дадените обяснения тук са приложими на практика. В крайна сметка май си е съвпадение  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 4 451
И аз съм на мнение, че става дума за съвпадение, което обаче не важи изобщо за моите деца.

# 52
  • София
  • Мнения: 39 771
Съвпъдък е. В нашето сем. само аз и мама сме родени с разлика 20г и 2 дена.

# 53
  • Мнения: 2 439
На мене ми беше определен един и същ термин за двете деца, но едното се роди 10 дни по-рано, а другото на самата дата.

# 54
  • Мнения: 9 973
при нас преобладават 3-ките Thinking

# 55
  • Мнения: 1 092
Децата ми са родени в един и същ месец Hug
едното на 4ти, другото на 20ти  bouquet

# 56
  • Мнения: 4 965
Аз се ошашавих,съвсем се обърках......4ета ,а нищо не разбирам  Crazy И все пак мисля ,4е е съвпадение.

п.п Сетих се нещо. Мъжа ми е роден на една дата с дядо си през сума ти години / 09.04/. Син4ето ни трябваше да се роди на рожденния ден на дядо си - 20.06 ,за моя радост не стана така ,закъсня 6 дни, за което аз се постарах   Mr. Green Ако другото ми дете ,живот и здраве се роди на рожден ден на баба или дядо ще се замисля  Mr. Green

Става въпрос само за децата родени от 1 майка.
И не става въпрос за съвпадение на месеца, а за близки дати /дори и в различни месеци/ и в някои случаи зависи от цикъла, НО само ако е точен като часовник.

Иначе, имаме близки, чието дете е родено точно 100 г. след прабаба си - на същия ден, същия месец - само дето прабабата е през 1993 г., а правнучето през 2003 г. Това вече си е наистина съвпадение.

# 57
  • Мнения: 1 931

[
Иначе, имаме близки, чието дете е родено точно 100 г. след прабаба си - на същия ден, същия месец - само дето прабабата е през 1993 г., а правнучето през 2003 г. Това вече си е наистина съвпадение.
Явно има грешка мила- 10 години разлика между прабаба и правнуче. Сигурно си искала да напишеш 1903г. Извини ме.
Но по темата според мен е съвпадение. След раждането в повечето случай идва на различна дата от това което е било преди. Първият път термина ми беше 8.12- роди се на 20.12, вторият път термина беше на 24.07- на 17.07 се появи. След ражданията ми се променяше деня в който по принцип ми идва в сравнения с това как е било преди него.
А ние сме 3 сестри. Голямата е на 29.10, аз съм на 19.09, а малката на 06.08.

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
При мен щеше да се съвпадне датата на раждане, ако не ми беше закъснял цикъла с една седмица, заради антибиотик и пътуване. Децата ми са с три години и една седмица разлика Simple Smile. И двата пъти родих 5 дни по-рано от датата на термина.

# 59
  • Мнения: 537
Абе не знам дали е закономерност или не, обаче ние с брат ми сме все на 11 Simple Smile само че аз август той март Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт