за джонсан бебешкото олио!

  • 6 173
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Само искам да ви предопредя,моя позната кожен лекар ми каза да не използва бебешкото олио на джонсан,защото в кабинета и всеки ден идват бебета със страшни алергии към него Naughty

# 1
  • Мнения: 745
знам за него,ние хич не го понасяме!все пак благодаря за съвета!

# 2
  • Мнения: 187
Аз ползвам johnson`s baby oil gel от няколко месеца и досега нямам оплакване.Предполгам,че при по-чувствителна кожа дава някаква реакция.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 561
Това е известно от доста години вече Peace

# 4
  • Мнения: 865
Имам лош опит с въпросното олио от преди 9год.За второто бебе олио не съм използвала,а само бейби лосион.

# 5
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
имам гел-олиото, но не съм го ползвала по съвет на педито се мажем само със зехтин, олиото може да остане за мен Simple Smile по принцип го ползвам всяка зима

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 817
имам гел-олиото, но не съм го ползвала по съвет на педито се мажем само със зехтин, олиото може да остане за мен Simple Smile по принцип го ползвам всяка зима

 Peace

# 7
  • Мнения: 491
Aз също не ползвам jonhson,защото много майки са ми казвали ,че не са доволни.А за олио-гел педиатърката ми каза,че по трудно кожата го абсорбира и за това е по хубаво само с олио да се маже бебето.

# 8
  • Мнения: 1 668
Благодаря эа съвета  bouquet
Эа да не отварям нова тема нека тук всеки похвали това което полэва эа бебчо и е доволен, мисля че ще бъде полеэно Peace

# 9
  • Мнения: 756
ние досега не сме имали ролем , особено с bedtime олиото Thinking Thinking

# 10
  • Мнения: 3 376
Аз съм ползвала,но само купено от чужбина и мога да кажа,че има голяма разлика в сравнение с това,което ни продават тук на нас.Излъгах се купя веднъж от тук и бях сразена от разликата.
Нямали сме проблеми,но ако беше сега бих мазала детето си със зехтин.

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 561
Эа да не отварям нова тема нека тук всеки похвали това което полэва эа бебчо и е доволен, мисля че ще бъде полеэно Peace

То има доста такива теми,но аз,лично купувам за дъщеря ми A-derma и Mustela Peace

# 12
  • Мнения: 1 800
Аз съм ползвала,но само купено от чужбина и мога да кажа,че има голяма разлика в сравнение с това,което ни продават тук на нас.

Реших да пробвам  олиото-гел, но изсуши кожата на сина ми.Върнах се на Мустела-олиото за масажи Peace

# 13
  • Мнения: 2 131
Аз като бях бременна реших да си мажа корема с бебешкото олио на Джонсън и се обринах. В магазина, от който пазаря за бебо, продавачката каза, че често имали оплаквания майките. Аз купих олио на Евент, но честно казано много рядко го ползвам. Вече не омазнявам Алекс след всяка баня, защото той е на осем месеца почти, и не смятам, че е нужно. Имам и бебешки лосион за тяло на Нивея. Редовно ползвам кремчето за лице на Себа мед и крем Бочко за дупето, а като е обринат и зачервен - Дактакорт /това всъщност е лекарство/.

# 14
  • Мнения: 867
Чувала съм че се появяват обриви от него при по-чувствителни кожи.

# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
затова не го ползвам

# 16
  • Мнения: 423
Каката ни се обрина от него като беше бебе, а уж не е с чувствителна кожа. От тогава избягвам тази марка козметика за децата си. Но аз с удоволствие си ползвам сапуните на Джонсън и съм доволна от тях.

# 17
# 18
  • Мнения: 4 621
И аз съм чувала за много реакции от него и затова никога не съм го използвала Peace

# 19
  • Мнения: 108
Добре, че съвсем случайно прочетох темата, аз съм в 9-ти м. и съм в очакване на бебчето. В багажа за родилното съм си сложило точно такова олио на Джонсън. Веднага ще го сменя. Този форум прелива от полезна информация. Имам чувството, че по цял ден да седя тук, пак ще изпусна нещо и няма да се справя сама. А честно казано, много ме плаши незнанието и постоянно събирам информация.                            Прочетох за зехтина. Той как се използва ? Преварява ли се първо или направо се маже ?

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
За олиото на Джонсън незнам, но вече половин година използвам млякото за тяло с лавандула и съм много доволна. Харесва ми повече и от това на Бюбхен...а и много хубаво мирише.

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И аз така съм чувала, затова и не го ползваме.

# 22
  • Мнения: 674
 И аз знам, че това олио предизвиква обриви при бебета понякога.
 Аз го ползвах по едно време докато бях бременна за коремчето!
 Иначе от раждането на бебо й купувам само лосион на Мустела и съм много доволна!

# 23
  • Мнения: 745
irena ,зехтина се преварява на водна баня.аз лично го преварявам около 5 минути и след това го сипвам в празна опаковка от друго олио,за да ми е по-лесно като го мажа.купувам ексрта върджин.

# 24
  • Мнения: 179
За каката и баткото съм ползвала джонсън,но сега за малката о6те от родилното ни предупредиха да не ползваме такова.Мажем се с 4ико и пенатен.

# 25
  • Мнения: 83
и аз съм го използвала няколко пъти,но за първи път чувам за проблема,мерси за предупреждението  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 217
Ползвам това олио от раждането на Калоян.
Проблем до сега не е имало.

# 27
  • Мнения: 1 586
В началото като се роди Хриси го ползвахме и в един момент както нищо му нямаше започнаха да му излизат нещо като лишеи Shocked :от тогава не съм купувала.Та и аз да кажа от личен опит,че има нещо нередно в него! Naughty

# 28
  • Мнения: 814
Не сме ползвали нищо на Джонсън, понеже съм чувала доста лоши отзиви за тази марка. Ползваме Мустела и съм много доволна от всичките им продукти, които сме ползвали Peace

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Това е известно от доста години вече Peace


И аз така знам.

# 30
  • Мнения: 146
Аз ползвам гел-олиото от самото начало и нямам никакви оплаквания. Лично съм го ползвала и съм доволна. Използвала съм и на Avent от него се обривах, затова и не съм го ползвала за сина си. Иначе имам и продукти на Мустела и Бюбхен, от тях също съм много доволна, особено от крема против подсичане на Бюбхен.

# 31
  • Мнения: 38
И ние се обринахме от него.... И то само след 1 намазване. Мисля, че няма значение, от къде се купува, защото аз живея в Лондон и пак се обринахме от тива олио... Ползвам вече само на Мустела - на Джей му понася супер! Купих цялата серия, от шампоанчето му изчезнаха люспите по главата, много съм доволна! Peace

# 32
  • Мнения: 8 242
Эа да не отварям нова тема нека тук всеки похвали това което полэва эа бебчо и е доволен, мисля че ще бъде полеэно Peace

То има доста такива теми,но аз,лично купувам за дъщеря ми A-derma и Mustela Peace

И аз, и аз  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 27 524
Ммм, да, и ние така, взех го за малкия, беше новороден, страшни проблеми, хем си знам, че от всичко на Джонсън трябва да се бяга надалеч. Никога повече от тази фирма, както и олио изобщо  Stop

# 34
  • Мнения: 19 337
това не е новост за Джонсън.повечето от продуктите им не понасят на много деца.

# 35
  • София
  • Мнения: 44 242
Това е известно от доста години вече Peace
именно. А дори и при възръсни се получават често обриви и алергии към него....

# 36
  • Мнения: 19 337
Това е известно от доста години вече Peace
именно. А дори и при възръсни се получават често обриви и алергии към него....
аз бях получила обрив от бебешкото олио ,когато бях бременна Peace

# 37
  • Мнения: 38
Аз бях взела и тоалетно мляко пак за бебета и реших един път да си сваля грима с него и цялото ми лице пламна! Направо ужас, добре че не го бях ползвала за бебето!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 556
И аз съм чувала лоши отзиви за цялата козметика на Джонсън и то не само продуктите,които се внасят в България.Моя позната си донесе за бебето от Англия и то се обрина.

# 39
  • Мнения: 127
Още преди да рода четох лоши отзиви за Джонсън и така и не съм го ползвала. Нямам и познати които да ползват Джонсън, но като цяло не съм с добри впечатления от тази марка

# 40
  • по света
  • Мнения: 1 587
В родилния дом още ми казаха да не го ползвам било пълно с ментета и правило жестоки обриви.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 223
Малката е с много суха кожа, ползвам балсама на д-р Тайс. Ползвала съм и Нивеа мляко за бебета, добре и понася, но от Нивеа олио получи обрив - ситни пъпчици. Каквото и да слагате, тествайте първо на лакътната гънка, синът ми като бебе получи обрив от медицинска козметика   Hug

# 42
  • Мнения: 1 900
Още преди да родя чух от приятелки, че козметиката на Джонсън не е за препоръчване.
Бях си купила някой неща на Нивея, но в крайна сметка и тях не ползвах. В родилния дом, педиатърката ми препоръча Мустела и си взех, толкова много ми хареса тази козметика, че нямам намерения да я сменям. Имат серия за деца с проблемна кожа, въобще всичко им е страхотно. Peace

# 43
  • Мнения: 9 973
аз го къпя със сапуните и съм доволна Peace

# 44
  • Мнения: 1 546
В началото на бременността ми се мажех с бебешкото олио на Джонсън и бях много доволна.
Малката,обаче, я мажа с олиото на Мустела. Peace

# 45
  • Мнения: 544
И при нас се получиха обриви след първото намазване. Веднага го спрях и изчезнаха за няколко дена.
А преди това аз си мажех корема с Johnson, няколко месеца нямах оплаквания, около 10-тина дена преди раждането имах страшни сърбежи и обриви. Понеже бях ползвала нов душ-гел, мислех, че е от него. Алерголожка ми изписа мехлем и хапчета, вече не си спомням какви, но бързо ме облекчи. След като и бебето получи обриви, си дадох сметка, че е от олиото. След това и други майки ми казаха да не го ползвам. Препоръчвам Пенатен.

# 46
  • Мнения: 180
Эа да не отварям нова тема нека тук всеки похвали това което полэва эа бебчо и е доволен, мисля че ще бъде полеэно Peace

То има доста такива теми,но аз,лично купувам за дъщеря ми A-derma и Mustela Peace

И аз, и аз  Mr. Green
и аз съм за Мустела!!! Peace

# 47
  • Мнения: 171
Аз раждах в АГ Варна и акушерката ме предопреди да си донеса моето олио(аз ползвам на Бюбхен),защото всички бебета се бяха обринали от Джонсън, някои се наложи да минат на антибиотик.По добре не го ползваите,а ако е новородено понякога препоръчват преварен зехтин.

# 48
  • Мнения: 589
Аз съм ползвала,но само купено от чужбина и мога да кажа,че има голяма разлика в сравнение с това,което ни продават тук на нас.

Това съм го чувала много пъти и за друга козметика - примерно за шампоаните Елсев и Дав. Вероятно за нашия регион се произвеждат някъде наблизо и под занижен контрол.

По темата - не бих взела Джонсън заради лошата им слава на предизвикващи обриви. Моето дете обаче се обрина от Мустела. Сега ползвам Бюбхен.

# 49
  • Мнения: 1 322
Малкия се обрина и от олиото на Пенатен. Ама то май е един и същ производителя.

# 50
  • Мнения: 50
ужасно е това олио.....аз се обринах след един масаж с него,а малкия беше на 20-тина дни и се обрина зверски от него.Обривите бяха упорити и сърбящи и....вече обръщам глава на другата страна,като видя тази марка Simple Smile

# 51
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Ползвам зехтин по препоръка но педиатърката.Реших да взема Нивеа от млякото нямаше реакция, но от олиото беба се обрина и пак се върнах на зехтина.

# 52
  • Мнения: 2 746
Ами аз пък съм доволна от Джонсън олиото.Дъщеря ми е с чувствителна кожа, правила е обрив от козметика, но Джонсън и понесе много добре, кожата и стана толкова мекичка и гладка.Предимно мажа със зехтин, по изключение се случи да я омазнявам с Джонсън, но не мога да кажа нищо лошо за тази марка.

# 53
  • Мнения: 728
Добре че прочетох темата,
скоро ще раждам и една приятелка ми направи подарък козметика за бебето и всичко е на джонсън, ще взема да ги сменя не ми се иска да рискувам.

# 54
  • Мнения: 1 733
Аз също съм чувала такива неща за олиото и изобщо за цялата козметика на Джонсън. Веднъж обаче съм купувала шампоана и млякото за тяло и не сме имали никакъв проблем.

# 55
  • Мнения: 5 362
За много подобни случаи съм чувала Confused
Към шампоана им обаче нямам забележки.

# 56
  • Мнения: 1 121
Точно си мислех да го пробвам, ама се отказах. Зехтинът върши страхотна работа Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 5 079
Да, чувала съм го това и може би затова не съм се осмелявала да купувам такова. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт