за джонсан бебешкото олио!

  • 6 170
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 544
И при нас се получиха обриви след първото намазване. Веднага го спрях и изчезнаха за няколко дена.
А преди това аз си мажех корема с Johnson, няколко месеца нямах оплаквания, около 10-тина дена преди раждането имах страшни сърбежи и обриви. Понеже бях ползвала нов душ-гел, мислех, че е от него. Алерголожка ми изписа мехлем и хапчета, вече не си спомням какви, но бързо ме облекчи. След като и бебето получи обриви, си дадох сметка, че е от олиото. След това и други майки ми казаха да не го ползвам. Препоръчвам Пенатен.

# 46
  • Мнения: 180
Эа да не отварям нова тема нека тук всеки похвали това което полэва эа бебчо и е доволен, мисля че ще бъде полеэно Peace

То има доста такива теми,но аз,лично купувам за дъщеря ми A-derma и Mustela Peace

И аз, и аз  Mr. Green
и аз съм за Мустела!!! Peace

# 47
  • Мнения: 171
Аз раждах в АГ Варна и акушерката ме предопреди да си донеса моето олио(аз ползвам на Бюбхен),защото всички бебета се бяха обринали от Джонсън, някои се наложи да минат на антибиотик.По добре не го ползваите,а ако е новородено понякога препоръчват преварен зехтин.

# 48
  • Мнения: 589
Аз съм ползвала,но само купено от чужбина и мога да кажа,че има голяма разлика в сравнение с това,което ни продават тук на нас.

Това съм го чувала много пъти и за друга козметика - примерно за шампоаните Елсев и Дав. Вероятно за нашия регион се произвеждат някъде наблизо и под занижен контрол.

По темата - не бих взела Джонсън заради лошата им слава на предизвикващи обриви. Моето дете обаче се обрина от Мустела. Сега ползвам Бюбхен.

# 49
  • Мнения: 1 322
Малкия се обрина и от олиото на Пенатен. Ама то май е един и същ производителя.

# 50
  • Мнения: 50
ужасно е това олио.....аз се обринах след един масаж с него,а малкия беше на 20-тина дни и се обрина зверски от него.Обривите бяха упорити и сърбящи и....вече обръщам глава на другата страна,като видя тази марка Simple Smile

# 51
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Ползвам зехтин по препоръка но педиатърката.Реших да взема Нивеа от млякото нямаше реакция, но от олиото беба се обрина и пак се върнах на зехтина.

# 52
  • Мнения: 2 746
Ами аз пък съм доволна от Джонсън олиото.Дъщеря ми е с чувствителна кожа, правила е обрив от козметика, но Джонсън и понесе много добре, кожата и стана толкова мекичка и гладка.Предимно мажа със зехтин, по изключение се случи да я омазнявам с Джонсън, но не мога да кажа нищо лошо за тази марка.

# 53
  • Мнения: 728
Добре че прочетох темата,
скоро ще раждам и една приятелка ми направи подарък козметика за бебето и всичко е на джонсън, ще взема да ги сменя не ми се иска да рискувам.

# 54
  • Мнения: 1 733
Аз също съм чувала такива неща за олиото и изобщо за цялата козметика на Джонсън. Веднъж обаче съм купувала шампоана и млякото за тяло и не сме имали никакъв проблем.

# 55
  • Мнения: 5 362
За много подобни случаи съм чувала Confused
Към шампоана им обаче нямам забележки.

# 56
  • Мнения: 1 121
Точно си мислех да го пробвам, ама се отказах. Зехтинът върши страхотна работа Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 5 079
Да, чувала съм го това и може би затова не съм се осмелявала да купувам такова. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт