за джонсан бебешкото олио!

  • 6 161
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Само искам да ви предопредя,моя позната кожен лекар ми каза да не използва бебешкото олио на джонсан,защото в кабинета и всеки ден идват бебета със страшни алергии към него Naughty

# 1
  • Мнения: 745
знам за него,ние хич не го понасяме!все пак благодаря за съвета!

# 2
  • Мнения: 187
Аз ползвам johnson`s baby oil gel от няколко месеца и досега нямам оплакване.Предполгам,че при по-чувствителна кожа дава някаква реакция.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Това е известно от доста години вече Peace

# 4
  • Мнения: 865
Имам лош опит с въпросното олио от преди 9год.За второто бебе олио не съм използвала,а само бейби лосион.

# 5
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
имам гел-олиото, но не съм го ползвала по съвет на педито се мажем само със зехтин, олиото може да остане за мен Simple Smile по принцип го ползвам всяка зима

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 817
имам гел-олиото, но не съм го ползвала по съвет на педито се мажем само със зехтин, олиото може да остане за мен Simple Smile по принцип го ползвам всяка зима

 Peace

# 7
  • Мнения: 491
Aз също не ползвам jonhson,защото много майки са ми казвали ,че не са доволни.А за олио-гел педиатърката ми каза,че по трудно кожата го абсорбира и за това е по хубаво само с олио да се маже бебето.

# 8
  • Мнения: 1 668
Благодаря эа съвета  bouquet
Эа да не отварям нова тема нека тук всеки похвали това което полэва эа бебчо и е доволен, мисля че ще бъде полеэно Peace

# 9
  • Мнения: 756
ние досега не сме имали ролем , особено с bedtime олиото Thinking Thinking

# 10
  • Мнения: 3 376
Аз съм ползвала,но само купено от чужбина и мога да кажа,че има голяма разлика в сравнение с това,което ни продават тук на нас.Излъгах се купя веднъж от тук и бях сразена от разликата.
Нямали сме проблеми,но ако беше сега бих мазала детето си със зехтин.

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Эа да не отварям нова тема нека тук всеки похвали това което полэва эа бебчо и е доволен, мисля че ще бъде полеэно Peace

То има доста такива теми,но аз,лично купувам за дъщеря ми A-derma и Mustela Peace

# 12
  • Мнения: 1 800
Аз съм ползвала,но само купено от чужбина и мога да кажа,че има голяма разлика в сравнение с това,което ни продават тук на нас.

Реших да пробвам  олиото-гел, но изсуши кожата на сина ми.Върнах се на Мустела-олиото за масажи Peace

# 13
  • Мнения: 2 131
Аз като бях бременна реших да си мажа корема с бебешкото олио на Джонсън и се обринах. В магазина, от който пазаря за бебо, продавачката каза, че често имали оплаквания майките. Аз купих олио на Евент, но честно казано много рядко го ползвам. Вече не омазнявам Алекс след всяка баня, защото той е на осем месеца почти, и не смятам, че е нужно. Имам и бебешки лосион за тяло на Нивея. Редовно ползвам кремчето за лице на Себа мед и крем Бочко за дупето, а като е обринат и зачервен - Дактакорт /това всъщност е лекарство/.

# 14
  • Мнения: 867
Чувала съм че се появяват обриви от него при по-чувствителни кожи.

Общи условия

Активация на акаунт