Помагайте....разстройство вече 14 дни

  • 15 678
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 802
Как така няма да обръщат внимание?! Става въпрос за разстройство продължаващо 14 дни?!
Непременно пусни на децата изследвания, за да се види какво ги мъчи.  Недей да чакаш за направления, щом не са ти дали толкова дълго време! Просто действай! Успех!  Peace

# 16
  • Мнения: 822
Ох и нас ни хвана това чудо  ooooh! !
Незнам от детската кухня ли е, от друго ли е - снощи малката започна с повръщане - повърна пет пъти. После разстройство - много лошо мирише и е с цвят на горчица. Днес нито е повръщала и чак сега се изака - пак разстройство. Не иска да пие нито смекта нито ентерол. Аз все още я кърмя. Подържа 37 и 5,6.
Лекарят ни каза, че най0вероятно е вирус. Сега ще й давам варени картофи - днес е яла само малко солети и малко бисквитка. Другото е кърма.
Незнам какво да правя - и аз съм от големите паники?! Лятото с баткото бяхме в болницата за обезводняване - летен грип с ешерихия коли. А малката направи пневмония - и тя повръщаше имаше разстройство, доста я измъчихме с инжекции и ходене по лекари. Затова сега ме е страх.

# 17
  • Мнения: 3 146
Ако е повече от 3 дни, задължително се пуска изследване! Не отлагай!

Минаването на солети, бисквити и т.н. удължава разстройството, пробвала съм го и смоето дете.

Абсолютно!

Вижте, по принцип драстичните диети при разстройство са вредни, трябва да си се хранят нормално децата, но ако съм на теб, сега ще използвам момента и ще си сменя педиатъра!

# 18
  • Мнения: 31
[

Видях, че си от Сф, моят син миналата година имаше същия проблем, на 3 г. за две седмици стана 7кг.- не отлагай, явно няма да се справиш сама.Моят съвет е да го заведеш в Окръжна болница/ в никакъв случай Инфекциозна/, много добри специалисти и ще ти обърнат внимание, гарантирам ти. Успех!

# 19
Мислила ли си за дезинтерия ? Занеси фекална проба в ХЕИ или се консултирай с лекарите от инфекциозна болница.

# 20
  • Мнения: 822
На моята дъщеричка в крайна сметка и избиха кучешките зъбки  Simple Smile !
Тези зъби - май все предизвикват подобни симптоми ?!

# 21
  • Мнения: 337
Имахме такъв проблем след антибиотик, той изтреби всички бактерий в стомаха и се започна 12 дневно разстройство. Помогна само компот от дренки, не 1 ами 2. И това беше, всичко си протече по нормално. Знам, че не всеки може да намери, но от тогава ние вкъщи без такова не оставаме. Ако трябва да ти пратя, в случай, че не успеете да намерите.Пиши на личния, адреса. Успех Peace

# 22
  • Мнения: 209
Най-накрая се оправиха децата.Спрях всякакви диети и ги натъпках със сок от дюля и с активен въглен.На малкия с този сок разтварях оризовата каша на нестле,а каката я пи вместо вода.По 1 активен въглен на ден и ги оправих за 2 дни.
Благодаря на всички отзовали се Hug

# 23
  • Мнения: 63
lactoflor 2 по 1 .страшно помага ние бяхме 1 месец с разстройство  нищо не помага ни enterol ни smecta. а това чудо на оправи веднага.успех

# 24
  • Мнения: 234
Миличка дъщеря ми се мъчи 2 седмици с разстройство,като и давах какво ли не от написаните по-горе неща.Най накрая успяхме да оправим положението.През цялото време беше на стриктна диета.Ядеше само варени картофи,ориз,печени филийки със сирене и пиеше минерална вода.Това,което я оправи бяха прахчетата "хидрасек" ,но когато ги разтварях във водичката ,прибавях по две чаени лъжички нишесте към разтвора.Три пъти пи този бъркоч и после се изака чак на втория ден,като вече всичко си беше наред.
Това беше преди един месец и до сега нямаме никакъв проблем с разстройството.

Общи условия

Активация на акаунт