боксова круша за 2,7 г момче?

  • 3 874
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

   Моят син е на 3г. и преди две седмици му купих боксова круша в комплект с ръкавици за същата цел Simple Smile

 Зарадва се на подаръка, не му е писнало да се занимава с него и мога да кажа, че наистина си изразходва част от енергията по боксовата круша.Заслужава си покупката!

# 16
  • София
  • Мнения: 396
Биляна, от къде е крушата, която си купила за детенце и за какви парички? А що се отнася до физическото натоварване - изобщо не му липсва скачане, гонене /включително и с мое участие/, подскачане и т.н. Мисля да пробвам с крушата - все пак винаги може и да я махна.

# 17
  • Мнения: 984
Вие да не си представяте, че с боксовата круша ще си решите проблема с агресията у детето? Много се лъжете. Една мама писала по-горе, че ударите стават все по-силни и прецизни: това не ви ли притеснява? Детето си измисля стратегии за удря? Просто задавам въпроси, не се "заяждам" изобщо.

# 18
  • Мнения: 2 018
Вие да не си представяте, че с боксовата круша ще си решите проблема с агресията у детето? Много се лъжете. Една мама писала по-горе, че ударите стават все по-силни и прецизни: това не ви ли притеснява? Детето си измисля стратегии за удря? Просто задавам въпроси, не се "заяждам" изобщо.

Тук не мисля, че става въпрос да се намери решение за проблем с агресията, а изразходване на част от енергията.
Пак повтарям имаме боксова круша от години на големите ми синове и не са се сбили нито веднъж - нито навън със съученици, нито у дома. Брат ми беше боксьор, но в никакъв случай побойник - също няма случайни сбивания. Агресията не се отключва с купуването на боксова круша. Естествено съгласна съм с теб, че не решава и веднъж възникнал такъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт