защо не съм нормална?

  • 12 118
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 229
Искам само да ти кажа ,че така казват абсолютно всички мъже.Аз не спя с жена си?!!!Това е абсурдно и трябва да си най голямата наивница за да вярваш на такова твърдение.А, пък и за твоите 29 години как ти се ляга с този дъртак! ooooh! newsm78

# 271
  • София
  • Мнения: 589
Искам само да ти кажа ,че така казват абсолютно всички мъже.Аз не спя с жена си?!!!Това е абсурдно и трябва да си най голямата наивница за да вярваш на такова твърдение.А, пък и за твоите 29 години как ти се ляга с този дъртак! ooooh! newsm78

Мисля че не си права.Тя е на 29.Е кажи тогава господина как прави секс с нея и после с 50годишната си съпруга.Поради само факта в годините едната как изглежда и другата мисля 4е няма да му с..е с жена му.Чисто физилогично  newsm78

Не искам да обиждам никой,но това е природата   bouquet

И за да бъда по точна.Ходя да трнирам в един фитнес където има доста жени (финансово супер и които си позволяват плуване ,фитнес ,масаж и т.н) над 50 около 60години.Е за прическа за грим не споря за тоалет също.Но след тренировка като влезем в сауната и под душа.Колкото и да тренират и да се подържат увладяват процеса на стареене но не и на 100%,примерно около 25-30% изглеждат по добре  от връсни4ките си които не тренират  newsm78
Това е живота  Flutter

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 12:18 от Бамби03

# 272
  • Мнения: 2 336
Искам само да ти кажа ,че така казват абсолютно всички мъже.Аз не спя с жена си?!!!Това е абсурдно и трябва да си най голямата наивница за да вярваш на такова твърдение.А, пък и за твоите 29 години как ти се ляга с този дъртак! ooooh! newsm78

Мисля че не си права.Тя е на 29.Е кажи тогава господина как прави секс с нея и после с 50годишната си съприга.Поради само факта в годините едната как изглежда и другата мисля 4е няма да му с..е с жена му.Чусто физилогично  newsm78
Това прозвуча доста грубичко.
А и в тази възраст много мъже са изключително дейни.
Пък доколкото и схванах притесненията на авторката не са дали любимият спи редовно с жена си, а дали изобщо спи с нея. Та един път все пак може да се случи, независимо от физическите му възможности.

# 273
  • София
  • Мнения: 589

Това прозвуча доста грубичко.



Мннн...да ,корегирах се.Но това е истината и не е насочена спрямо някой а по принцип   bouquet

# 274
  • София
  • Мнения: 589
Та един път все пак може да се случи, независимо от физическите му възможности.


Мислиш ли? Аз имах такъв случай с моя докато живееше с бившата (не му е жена)и не е за пред форума да го пиша че ме е срам какво ми каза и каква е причината да няма влечение към нея.Ако искаш на лични ще ти кажа че много гнусно  Embarassed Sick

но на тази възраст е нормално жената да е така   Tired

# 275
  • Мнения: 2 336
Не знам какъв е случая тук. Както казах при нас нещата си вървяха отлично в това направление. Даже за секс започна да говори много по често.
Пък и всички знаем какви са повечето мъже рано сутрин...

# 276
  • София
  • Мнения: 62 595
И на теб по-добре ли ти стана като чу подобни гнусни думи за жена му от неговата уста? Каква е гаранцията, че на следващата любовница или пред приятели (които те познават) няма да каже нещо гнусно и за теб?
На мен всичко това започва да ми изглежда все по-отвратително. Как пък се извъдиха застаряващите мъже толкова придирчиви! Те да не са първа младост, че да имат претенции!

# 277
  • София
  • Мнения: 3 841
И на теб по-добре ли ти стана като чу подобни гнусни думи за жена му от неговата уста? Каква е гаранцията, че на следващата любовница или пред приятели (които те познават) няма да каже нещо гнусно и за теб?
На мен всичко това започва да ми изглежда все по-отвратително. Как пък се извъдиха застаряващите мъже толкова придирчиви! Те да не са първа младост, че да имат претенции!

Напълно права си. Не мога да толерирам мъже, които се изказват по подобен начин за която и да било жена.

# 278
  • София
  • Мнения: 589
И на теб по-добре ли ти стана като чу подобни гнусни думи за жена му от неговата уста? Каква е гаранцията, че на следващата любовница или пред приятели (които те познават) няма да каже нещо гнусно и за теб?
На мен всичко това започва да ми изглежда все по-отвратително. Как пък се извъдиха застаряващите мъже толкова придирчиви! Те да не са първа младост, че да имат претенции!

това към мен ли беше?  newsm78

# 279
  • София
  • Мнения: 589
Не знам какъв е случая тук. Както казах при нас нещата си вървяха отлично в това направление. Даже за секс започна да говори много по често.
Пък и всички знаем какви са повечето мъже рано сутрин...

А твоя си нама любовница,значи всичко е Ок при вас.Тук говорим за 4овек който е пренебрегнал това "Докато смърта ни раздели" и си има връзка.

# 280
  • Мнения: 2 336
Охо, моят (скоро ще е бивш, държа да отбележа) си имаше любовница. Това казвам. Че през това време не даваше поводи за съмнение в тази област.

# 281
  • София
  • Мнения: 589
Охо, моят (скоро ще е бивш, държа да отбележа) си имаше любовница. Това казвам. Че през това време не даваше поводи за съмнение в тази област.

Ами добър актьор мога да кажа. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 12:54 от Бамби03

# 282
  • София
  • Мнения: 62 595
Бамби03,
до известна степен беше към теб, защото ги написа ти и ми прозвучаха като извинение за връзката му. Жена му била с еди-какви си недостатъци или дефекти, та затова си е хванал младо гадже. Със същия успех можеше да ги напише която и да е млада жена, забъркала се в кашата. Много често подобни думи звучат като балсам за душата на любовниците, защото това ги успокоява - вината е в жена му, защото вече не става и едновременно с това се създава впечатление в собственото превъзходство. И това е един от най-често използваните трикове от застаряващите мъже и е по-скоро жалко и тъжно, че номерът работи.
С думите си не целя да обидя никого - най-малко теб.

# 283
  • Мнения: 3 423
странно, в какви посоки тръгнала темата
особено ме изненада мнение,че има риск от генетични аномалии при дете от мъж на 50-това не е вярно Peace
възрастта на бащата е без значение Peace
риска от подобни аномалии идва от майка над 30(затова амниоцентеза се прави при жени над 30)
възрастта на майката е определяща за тези рискове
мъжа за разлика от жената може дълго да прави деца
при жената фертилността намалява плавно след 30 а след 35 драстично
в този ред на мисли има общо между мъж на 50 и жена на 30-и двамата бавно залязват
познавам много успели мъже над 50 с млади жени и бебета
също смятам,че за съжаление жените по бързо остаряваме


моят мъж е 13 години и половина по голям от мен и за мен тази разлика е идеалната

пиша го ,защото за мен  връзката на авторката не е обречена от разликата в годините,макар при тях  е 20 години разликата
според мен истинската пречка е това,че мъжът  е обвързан





# 284
  • София
  • Мнения: 3 841
също смятам,че за съжаление жените по бързо остаряваме

Мне, много е просто - мъжът няма възраст, а банкова сметка. Това шегичка, де.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт