В дълбоооока депресия съм.Какво да правя?!

  • 3 369
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 769
Anna_HP, това е нормално състояние на духа и хормоните по време на бременност. Плачи си, че после мъничето като започне да реве, за тебе няма да има ред Wink Шегичка.
Спокойно, дано мъж ти те успокоява...а.свекито...уф....що ви досажда така? Тя не знае ли какво е да си бременна! #2gunfire  #2gunfire

# 31
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Когато много силно те боли,
недей посяга да мъстиш
Омразата изпепелява оня,
който мрази.
Когато много силно те боли,
отдалечавай се, отдалечавай се през времето -
от дребното, от ближното, от болката
от писъка -
нали след 10 111 години
в могъщото движение на Космоса
сред здрача на великата Прохлада
прашинки две, докоснати в Безкрая,
нали ще бъде все едно
дали те е боляло?
Отдалечавай се,
Потъвай в своето,
Със живата вода на свойта сила
наплискай живата си рана.
И любопитните да видят после там,
където е ударила стрелата,
как светят бистри капки златен крей
И тъй додето златен станеш цял.

# 32
  • Мнения: 532
Ами аз не съм изпадала нито в предродилни нито в следродилни депресии.Не съм плакала , защото постоянно си намирах какво да правя.На работа до 6 месец после 2 месеца ремонт ама ужас пълен - едва се влачех вечер до леглото , не можех да мисля , а какво остава за депресии.После си отспах за целия ремонт , разходки на края на почивка 1 седмица и то се свърши времето. Даже не ми остана време да се притеснявам за самото раждане ( което си беше супер ).А за следродилната просто нямаше кога да ме хване , защото трябваше да се справям с беба в къщи. Никой не можеше да ме ядоса ( даже свеки ) защото заспивах на всяка крачка ( даже докато кърмя ).
Така че на всички майки ( бъдещи и настоящи ) намерете си с какво да се разсейвате. Не мислете за бременността , раждането и за след това. Бъдете позитивно настроени , за да бъде добре и бебето.

# 33
  • Мнения: 2 292
Wink  не винаги нещата се разрешават с имане на какво да правиш .. аз например по циал ден съм на работа и вечер като се дбавят нервите, умората и притесненията за бебо и да беше снощи видяла какви ревове и какви чудеса се завихриха в къщи посред нощ.
аз пък по-скоро имам нужда от отпуска и лежане на терасата на слънце  Neutral Face  на няма начин - трябва да се работи.
Така че тези неща не са еднозначни - на един му иде в повече едно на друг друго ... желая само накрая всичко да завърши добре.
на всички - здраве и успех  Wink

# 34
  • Мнения: 177
Мамита, благодаря ви за милите и .. страги отзиви. Снощи мина една от важните схватки със свеки. Всички изтръпнаха като видяха как мъжки се държах.

И се съгласиха, че аз съм основната, с която трябва да се съобразяват, а не  някоя друга!
Мъжът ми се зарадва, че съм успяла да си отвоювам територията. Направо си отдъхна.

Той просто мрази преките сблъсъци. Кима и после си прави каквото ще. Но аз искам винаги да съм ясна.

Сега като че ли съм по-добре!
Егати и хормоните! #Onfire

Общи условия

Активация на акаунт