ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 12

  • 12 730
  • 360
  •   1
Отговори
# 330
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 210
Добро утро!
Аз опропастих вчерашния ден, но..... за ускоряване на метаболизма ще го броя!
Днес смятам да съм по-режимна, а и мъж ми ще минава на пилешка филе с домати, а аз на пил. бутче със зелева салата!
Та пропуснах да се похваля - втора седмица ходя на фолклорни танци - много съм щастлива - раздвижване (първия път имах мускулна треска), малко лично пространство - далеч от работа, домакински задължения и грижи за детето!
Дано ми помогне и малко да си стегна крачетата, че се замислям за пролет с много поли!
Та втора похвала - купих си рокля, която ми стои безупречно (почти) - просто нямам корем, слаба - аз съм доволна!
Но да спра с похвалите, че последните дни....., особено вчера ни поканиха на гости и имаше домашна топла питка и аз...... изядох повече отколкото съм яла фляб последнити 3 месеца! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Обещавам да съм по-редовна!
Успех на всички и да затегнем редиците, че 8-ми март чука на вратите!
А може и за 14.ІІ да се постараем да сме супер!
Успех!

# 331
  • Мнения: 496
Привет,
Вчера бях абсолютно режимна и днес ще я карам така.
Ако ми се прияде сладко ще дъвча дъвка.
Когато имам резултат ще се похваля
Лек и диетичен ден на всички

# 332
  • Мнения: 1 599
Здравейте,

При мен всичко е много диетично.... пия вода ... наливам се ... за да не съм чак толкова гладна...имам успех вече съм 49.500 кг. остават още 1.5 кг.
Лек и диетичен ден от мен

# 333
  • Мнения: 552
Здравейте, мили слънчеви момичета  Hug
Виждам, че има доста нови попълнения и много се радвам. Аз отдавна не съм наминавала, но в момента имам други приоритети. Май скоро ще сменям линийката, а когато го направя, ще ви се похваля.
Наистина много ми липсвате и ви попрочитам от време на време, но все не се решавам да драсна 2 реда - просто нямаше какво да ви пиша.
Мими, много съжалявам за свекър ти - мъчно ми стана като разбрах какво се е случило точно преди рождения ден на Вики  Sad.
Дайси, дерзай миличка  Heart Eyes ти непрекъснато водиш война с килограмите, ама все нещо се случва вечерно време та ти проваля плановете Wink. Голям сладур си.
Иванова, радвам се за теб. Няма нищо по-хубаво от това човек сам да харесва себе си. А това с фолклорните танци е страхотно - повишава тонуса, създава настроение, а ефекта върху тялото е поразителен.
На всички ви желая ползотворно диетуване и не се предавайте, момичета. Обичам ви   bouquet
Мими, поздрави Криси като се чуете. А аз ще намина след около 2 седмици отново.

# 334
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 210
Здравейте,
опропастих на вечеря вчерашния ден, а днес пак ще имаме гости.... Embarassed
Когато не съм на диета винаги се поддавам на изкушенията, след рождения ден на Марти отново в строя - и да си напомня обещанието - за 8-ми март при петиците - 59 кг.
Ще пиша по-често, защото с ваша помощ постигнах резултата - аз да съм доволна от себе си и имам смелост и да желая още повече.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 335
  • Мнения: 496
Здравейте,
Продължавам с диетата, имам едно минусче Peace Peace
Продължавам в същия дух
Лек ден

# 336
  • Мнения: 2 099
Здравейте и от мен,
Анджи много се радвам да те видя отново при нас, но защо ще се вкл. пак след 2седмици. newsm78 Sad Обезателно ще поздравя Криси.
Дейзи, Усмивка къде сте милички?
b_ivanova стискам палци да изпълниш обещанието си за 8-ми март. Peace
Aia браво на теб, то не останало до целта ти.   bouquet
peerumi много се радвам, че първият ти ден от диетата е минал добре, надявам се и занапред да е така и да се похвалиш с много минусчета. Честито ти минусче.  bouquet

Аз да се оплача вчера се изложих. Мъжът ми донесе от И-я едни спагети и Пармезан и поиска да ги сготвя, та се изкуших с една стабилна порция. Embarassed
Сега закусих добре и се надявам да хапна нещо леко за обяд и да се помъча да пропусна вечерята.

Пожелавам ви приятен и диетичен ден и дано сте по-мотивирани от мен.  bouquet

# 337
  • Мнения: 488
Не съм се мяркала скоро. Работа... Кила... Години... Още няма 8ч., а очите ми се затварят. Нито ще местя линийка, пък и не съм режимна... Какво да ви кажа, освен здравейте и...чао. Надявам се в скоро време да успея с повече инфо. Липсвате ми.

# 338
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 210
Здравейте,
аз вчера устоях на изкушенията (само 1 хапка питка си взех), но пък направих сутринта в 6 ч. 80 коремни преси и после 1 и 1/2 танци - просто..........
Та с бодра фолклорна стъпка към заветната 5.
Успешен ден и ведро настроение в този мъглив ден!

# 339
  • Мнения: 1 599
Здравейте и от мен,

До целта остана 1 кг. и край...е това не значи,че ще ям каквото си искам... знайте 90% от слабите жени...да не казвам повече са на диета и са на лишения...така,че стискайте зъби... здравословно хапвайте...2 пъти седмично тренирайте... и много движения... ходене пеш...  качване пеша по стълбите..... и не мислете за това,че сте на диета...

Успешен и диетичен ден

# 340
  • Мнения: 14
Здравейте смели момичета!!!  bouquet
От днес и аз реших да се присъединя към вас.Имам доста за сваляне, но определено съм мотивирана.
Как да попадна и аз в табличката отпред, тук ли да си напиша мерките или да пиша на лични съобщения на някой?
Надявам се да ме приемете сред вас! Hug

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 15:18 от Zvezdy

# 341
  • Мнения: 485
Момичета, здравейте и от мен Hug! Най-сетне поостана малко време да си ви видя Crazy.
Какво да ви кажа, уж бях на линия, а пък то стана една... Blush.... Но не си помисляйте, че си седя на едно място Naughty. С още няколко приятелки решихме да пробваме едно режимче, което много ми пасва Laughing. Става въпрос да ядеш съвсем по-малко от каквото искаш. Една приятелка така е свалила около 19 кг за 2 месеца Mr. Green.
Сега идват почевните дни  и по-често ще се отбивам Peace.
 Обичкам ви муцки Heart Eyes.

# 342
И аз искам да се присъединя към вашата групичка...та затова да ви попитам отново кога ще правите нова табличка и на кого трябва да се пращат данни за нея...

Желая успешно отслабване на всички ви   bouquet

# 343
  • Мнения: 603
Здравейт момичета! Вчера се върнах от Дубай и остров Мавриций, нали ви бях казвала затова ме нямаше.. Ще пусна няколко снимки. Прекарах си страхотно, много съм доволна.Яздих камили, храних огромни костенурки,бях на Сафари, на лодка в Индийския океан, на вечеря в пустинята, по много магазини, хванах и тен на плажа..въобще доволна! Ядох колкото си искам и каквота си искам, но не съм качила нещо, даже имам минус в см.
Не успях да ви изчета изцяло.. но в общи линии да. Ще се радвам и другите за се върнат и отново да си пишем така че само като се завъртиш към компютър да ти се иска да влезеш в темата, че много хора пишат  Hug
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/441/110106_142.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/441/110109_318.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/441/110112_485.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/441/110121_663.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/441/110126_711.JPG

# 344
  • Мнения: 2 099
Zvezdy, Sweet`pixie добре дошли при нас. welcome  Ако искате да се включите в табличката трябва да си изпратите мерките си /както са показани в нея/ от събота до неделя на обед на личните ми съобщения или в краен случай да ги напишете в темичката ни. Peace Пожелавам ви успех в борбата с килограмите.   bouquet
Маца много се радвам, че се завърна. Надявам се отново да се стегнем и вземем в ръце.
Усмивка тъкмо се чудех къде си. Много се радвам, че си прекарала добре и малко ти завиждам. Искам още снимки и много ми се иска да те видя с камилата.
sky***** разкажи малко по-подробно за това режимче и аз искам да се захвана с нещо такова и в момента се опитвам да го прилагам, но съм доста несериозна. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт