ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 12

  • 12 729
  • 360
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 603
Мими, снимки ще ти пратя още, но сега нещо не могат да се качат.. Радвам се за твойто режимче, айде по-сериозно да го спазваш.. Аз нещо мисля да почвам от утре ще видим какво.. newsm78
Zvezdy, Sweet`pixie, добре дошли и успех момичета   Hug
Дейзи, Криси, Маца, Иванова,  Hug  Hug  Hug
sky***** , какъв е този режим ? Интересно звучи

# 346
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 210
Добро утро, момичета!
Добре дошла в БГ, усмивка. Снимките са много хубави (аз отворих само 3). Благородно ти завиждам. Сигурно впечатленията са невероятни и са те заредили с много положителни емоции. Пожелавам ти да ги запазиш по-дълго време. И аз имам нужда от нещо подобно, малко почивка, та дори и в България, е едва ли ще е извън, сега се надявам поне на 1 ден в БГ.
Мен нещо това мрачно време ме депресира и ви е гадно и кисело настроението.
А и вчера не беше никак диетичен ден, но след рождения ден на Марти на линия, че 8-ми март наближава!
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 347
  • Мнения: 485
Момичета кокичета, здравейте! ВИждам, че се интересувате от режимчето. Ами какво да ви кажа....не е голяма хамалогия....просто каквото ядеш, ядешш само 1/3 от него и така. Например 1/3 филия хляб с 1/3наденичка и т.н. Това е. Малко е трудно в началото да свикнеш да ядеш по толкова малко, но пък за това ядеш начесто, просто гледаш да поосетиш малко глад. Това е, сладурки.
За сега при мен няма нови неща, но съм тук и ви наблюдавам
hahaha Joy hahaha Joy







# 348
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета,

Как сме днес?? Отслабваме ли.... вчера ми беше деня за ядене... и не съм се мерила...но днес продължих с режима... Като първи ден след потопа вчера ми е малко трудно да се адаптирам , но до ден ...два пак ще съм на 49.... остава ми още малко до желаните 48 кг.... и урааа!!!!
Иначе много спорт... тренировки.... напрао не мога да се позная... какъвто мързел бях зимата....   bouquet

# 349
  • Мнения: 496
Здравейте,
Днес я карам на плодове и мляко, че снощи много ме боля стомаха.
Днес съм по-добре, но пак слабо ме боли.
За 4 дни с НВД свалих 1 кг( къде са още 34кг).
Лек ден от мен


Добре дошли на новите момичета  Hug Hug

Последна редакция: пт, 08 фев 2008, 16:42 от peerumi

# 350
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 210
Мими,
ако не мога да се включа покрай рождения ден на Марти
мерките ми са:
ръст 172
преди 74
сега 63
минус 11
цел 59
бюст 87
талия 77
ханш 96,5
бедро 87
прасец 35,5
ръка 27

# 351
  • Мнения: 485
Момичета мерки на кого трябва да пращам newsm78?

# 352
Добро утро на всички диетички  Hug

SKY**** мерки доколкото разбрах се пращат на ЛС на mimival от днес до утре по обед.

Аз тия дни бях уж на тридневната лунна, но вчера по обяд се поизложих доста сериозно  Embarassed и затова сега незнам каква диета да почвам, първо ще се храня няколко дни по-ограничено по мое си меню, пък после като си избера някаква диета ще пиша...

Успех на всички, дано в новата табличка да имате много минуси  Grinning

# 353
  • Мнения: 485
HugМомичета,  Hugздравейте и от мен Hug!
Пак трябва да си признавам.. Whistling..отказах се от онова режимче... ooooh!.не ме питайте защо ooooh!.
Новото е, че съм решила да направя 5 дневно плодуване Crazy. Надявам се да има резултат. Снощи се заредих с грейпфрути, защото четох, че спомагат за отслабването Laughing. След тези 5 дни ще бъда 4 на НВД и след това на плодове и зеленчуци 4/5 дни. Ще се опитам наистина да издържа Embarassed, че ми омръзна вече. То туй безволие, направо не си знай границите #2gunfire.

Sweet`pixie кога е следващата лунна newsm78. Правила съм я няколко пъти по един ден и съм доволна. Ако не друго, то поне се изчиства организма Sick.

peerumi в момента на какъв режим си Wink?

Aia голяма си ми душица Peace. Спазваш си режимчето и туй. Я, и аз да се хващам в ръце, че да започна да отчитам и аз минуси Blush.

УсMuBka много хубавки снимки. Приходи ми се и мен на почивка Mr. Green.
Айде душички, ще пращам мерки и това засега. Дръжте се Praynig Peace!!!

# 354
  • Мнения: 603
Добро утро момичета  Hug Как сте? Черпя ви кафенце food010
Относно режим, аз не спазвам никакъв, старая се сега да ям по-малко..и сега нещо не ми е до определен режим, ще видя кога ще започна..
Мими, моите мерки си остават същите  Hug
sky***** , успех с това което си запланувала  Hug Ще има резултат сигурна съм..
Радвам се че снимките са ви харесали. Много усмивки на всички и приятни почивни дни  Hug

# 355
  • Мнения: 496
Привет,
Имам проблем със стомаха, то и аз не зная вече къде ме боли. Чувствам тежест. Събота и неделя ще я карам повече на плодове и мляко, а от понеделник пак на БВД.
Мноооого бавно свалям и това направооо #2gunfire #2gunfire
Лек ден от мен.

# 356
До sky*****
Следващата лунна е на 14ти, но тогава е първа четвърт, ти щом ще си 5 дни на плодове и 4 на НВД, може да започнеш на 21ви, когато ще е пълнолуние и май тогава ефекта е най-голям Simple Smile

# 357
  • Мнения: 14
Добро утро и от мен мацки. Hug
След обяд ще си взема и аз мерките и ги изпратя.Много съм отчаяна....то глад, то чудо и нищо.....От 4 дни пия и Кларинол КЛА 1000, ама.....май няма да си купя пак, че като чета няма голям ефект от него.
Абе лоша работа с тия килограми  #CrazyСъщо да ви споделя,че и от 4 дни всяка сутрин изяждам 2 супени лъжици суров ориз с 1 чаша чай и после 6 часа не трябва нищо да се яде - кафенце, цигарка, чайче и така избутвам, после до вечерта де съм хапнала нещо, къде не и пак кантара не мърда....
Ама и таза ми още един широк, ама все пак се успокоявам, че преди 3 месеца съм родила.
Aia браво на теб!!! Тайничко ти завиждам.... Tired
sky***** това дето си го запланувала  - сигурна съм, че ефекта ще е положителен. thumbsup
УсMuBka не те ли беше страх от тия големи костенурки??? newsm09
Хайде чао ви засега отивам да си изпия кафето, че от сутринта се занимавам с мойта принцеса и вече  smile3511

# 358
  • Мнения: 2 099
Здравейте и от мен  Grinning,
Пиша набързичко, че имам много работа.
Сега се връщам от кафенце с Криси. Изпратих и поздрави от вас и тя ви изпраща и се оплака, че е затрупана от работа и за това не може да се включва.

Ще се опитам да пусна нова темичка утре или най-късно понеделник, че имам малко проблем с трансфера. За сега мерки са ми пуснали sky*****, Sweet`pixie, b_ivanova, Усмивка.

Zvezdy защо ядеш суров ориз на гладно? newsm78

# 359
  • Мнения: 1 599
Здравейте момичета ,

Малко попрекалихме миналите 2 дни... но продължавам напред.. днес се поизпотих на аеробиката... за сметка на вчерашните ми прегрешения.....Днес съм супер диетична... Няма да се меря до понеделник..за да не ми пада стимула..
 sky*****  еми спазвам ги какво да правя... след като все по-големи панталони ми ставаха... и накрая реших отивам си при Ипо и ги свалям...понеже 6-7 кг. отгоре са много а и какво ще правя лятото с тези бели панталончета и полички които ги имам...няма да ги оставя в къщи... началото за мен е трудно..после се стимулирам..за спорта добре,че си купих карта иначе все щях да имам извинения... сега мин 2 пъти седмично (по 1 ч и 15 мин) а през седмица 3 пъти-когато не съм в събота на работа.
 Zvezdy  скоро и ти ще си така... важното е  желанието... тренировки.... правилна компания ...и правилен режим на хранене   Hug  Hug
  Hug



Общи условия

Активация на акаунт