Златни малини - алтернативни форумски номинации

  • 20 368
  • 366
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 161
Аз излизам с лозунг в защита на Тополинка.На 19  всичко ми беше простена,аз също мисля да съм снизходителна.Да не говорим,че още ми прощават.

# 346
  • Мнения: X
Шанел,  истерията около Коледа май ти влияе зле.Много си се размекнала.

# 347
  • Мнения: 2 161
Шанел,  истерията около Коледа май ти влияе зле.
Не,не ми влияе зле.С удоволствие хапя и късам от някоя изтрещяла лелка,но от едно почти дете...

# 348
  • Мнения: 6 155
Покрай тея малини всичко живо във форума е "куул агресивно и цапнато в устата"  hahaha Много желаещи за второстепенна роля Tired
А публиката е податлива   Whistling


Тополинке, недей скача, а им метни   bouquet и  Heart Eyes Hug и ще ги ядосаш повече  Wink

# 349
  • Мнения: 1 224
Покрай тея малини всичко живо във форума е "куул агресивно и цапнато в устата"  hahaha Много желаещи за второстепенна роля Tired
А публиката е податлива   Whistling


Тополинке, недей скача, а им метни   bouquet и  Heart Eyes Hug и ще ги ядосаш повече  Wink
Само на теб и на Шанел ще дам,защото сте ми симпАтични Simple Smile  Heart Eyes  bouquet Hug
Колкото до другите.. Хайде кучки,дерзайте на воля. Ако измислите нещо по-интересно може и да си поговорим отново Simple Smile

# 350
  • Мнения: 2 759
На някои хора не им пука с кво ше блеснат. Посредственост, но и агресия, все пак. Изпитана рецепта. Списание Блясък. Пръц.
                    Тони, трябва да имаш предвид, че твоите стратегии не са подходящи за всеки. Още повече, че си мъж (така твърдят).
                    Тополинка, аз пък не виждам какво се връзваш толкова... Бъди звезда докрая  bouquet!

# 351
  • Мнения: 36 047
Тополинке, недей скача, а им метни     bouquet и  Heart Eyes Hug и ще ги ядосаш повече  Wink
Само на теб и на Шанел ще дам,защото сте ми симпАтични Simple Smile  Heart Eyes  bouquet Hug

очевидно не разбираш  Tired
отивам да си дерзая

# 352
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дами, придържайте се към определянето на наградите. Бъдете конструктивни.

# 353
  • Мнения: 6 029
Биби, ти от кои си, да му се не знае  Mr. Green

Отивам да лая, щом пък съм кучка.

За категорията "И сам воинът е воин" - http://www.yourgunparts.com/catalog/images/sigma.jpg

# 354
  • Мнения: 2 161
Е,ти изпростя.Все пак не прескачай границата.

# 355
  • Мнения: 1 072
Значи гранд-призът е



Достойните спечелители ще могат да го носят аватарно 1 седмица.   Grinning

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 12:40 от пЛетящата крава

# 356
  • Мнения: 6 155
Биби, ти от кои си, да му се не знае  Mr. Green

Не казвам  Mr. Green

# 357
  • Мнения: 516
АУУУУ, пЛетяща, много грандоманско! Харесва ми! Призовавам всички да гласуват за мен! Обещавам достойна отплата!

# 358
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Не че ми е работа , но не мога да се въздържа .................Защо пуснахте тази тема  - преди празниците , преди купона и изобщо ....
За да се изпокарате ли............. Нека нещата да се приемат от веселата им страна  Hug Какъв е смисъла да си разваляме настроението  Rolling Eyes

# 359
  • Мнения: 6 029
Шуши, ти къде видя някой да се кара?

Общи условия

Активация на акаунт