Пред кого кърмите?

  • 3 963
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 135
kърмя си я пред мъжа ми,племенника ми който  е на 3 години и беше впечатлен от този факт но аз му обясних че така папкат бебетата и сега не ме забелязва,свекърва ми ме изнервя ужасно понеже ми виси над главата докато не се нахраним кво толкова гледа незнам #Cussing outдобре че идва по веднъж в седмицата иначе  smile3513

# 61
  • Мнения: 1 101
Пред кой лине съм кърмила. Пред мъжа ми и майка ми естествено,сестра ми, свекървата, баща ми, приятели, непознати; в болници, във влак, в автобус, паркове и градинки. Не се срамувам...

# 62
  • Мнения: 582
Предпочитам да съм сама, отпусната и спокойна  Naughty

# 63
  • Мнения: 1 186
Кърмих пред съпруга ми,майка ми,свекърва ми  Peace

# 64
  • Мнения: 1 503
Ами аз си кърмя,а кой е наоколо не ми пука.Така ,че ....пред кого ли не Sunglasses

П.П.Моля,не си мислете ,че го правя показно

Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 00:36 от ~Цвети~

# 65
  • Мнения: 1 371
Кърмила съм пред приятелки, роднини, в парка, в Мола и др. места. Но винаги съм се съобразявала с околните. Не искам никой да притеснявам, т.е. ще отида винаги накъде в страни.  За мен това е личен, интимен момент.
Най-приятно се чувствам сама с бебето в спалнята (не знам защо, но винаги кърмя в спалнята).

# 66
  • Мнения: 4 451
Аз се притеснявах от свекърва ми. И също предпочитах да кърмя сама или най-много в присъствието на съпругът ми. Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 531
пред когото падне  Mr. Green  но определено още ми е притеснително,а и някак си много интимно  Heart Eyes 

# 68
  • Мнения: 875
пред всеки, който мине покрай мен и ме позагледа  Mr. Green

# 69
  • софия
  • Мнения: 25 739
Кърмила съм пред приятелки, роднини, в парка, в Мола и др. места. Но винаги съм се съобразявала с околните. Не искам никой да притеснявам, т.е. ще отида винаги накъде в страни.  За мен това е личен, интимен момент.
И аз бях така в периода на усилено кърмене. Дори в началото основно в парка. Мяташ една пелена на рамо и сте готови. Сега се кърмим само пред баща й и баба й.

# 70
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Пред който е наблизо Mr. Green
Аз не съм се притеснявала, но роднините от мъжки пол в началото излизаха от стаята. После вече спряха да се впечатляват и те, за 3 години им минаха всички притеснения Mr. Green
Синът ми е на 8,5 години, беше на 5,5, когато се роди дребната - никога не ме е било срам да кърмя пред него, това са естествени неща, които той ще вижда и занапред. От моя гледна точка да се крия да ХРАНЯ бебето е нелепо и абсурдно - какво му показвам, че е срамно бебето да яде ли newsm78 Или че се срамувам от начина, по който го храня newsm78 И без друго момчетата на тази възраст само  Rolling Eyes, когато видят бебе, а циците не ги вълнуват ама хич, особено пък циците на майка им Laughing Според мъжа ми съм го повредила перманентно и цици никога няма да го вълнуват, защото му е втръснало да ги гледа у дома Mr. Green Но аз не съм на същото мнение, той е все още далеч от пубертета, когато наистина ще започне да се интересува от гърдите, вече в сексуален смисъл. А междувременно се надявам да съм му създала подсъзнателно убеждението, че кърменето е начинът, по който бебетата се хранят и че това е напълно естествена гледка, която не предизвиква нездраво любопитство, срам или неудобство.

# 71
  • Мнения: 66
В началото се притеснявах дори от майка ми(която е доста такти4на, не наднича както свекърва ми дали детето яде), но постепенно свикнах и сега кърмя май пред всички, разбира се загъната. Все пак е зима, и като в другара стая е студено нама аз да се изнеса с детето там я! Не мисля че да храниш детето си е нещо срамно.Мисля че това напълно естествено нещо, но мисля че навън не бих до направила не защото ме е срам, по скоро заради реакциите на хората.

# 72
  • Мнения: 400
Винаги и пред всички, НО винаги имам в себе си пелена и поларено оделаце, с което се покривам на стратегически места.
Просто така на мен ми е по-спокойно:)
Пък и на околоните не им става неудобно, иначе си кърмя всеки път когато бебо е гладен:)

# 73
  • Мнения: 2 614
Не съм се притеснявала да кърмя пред непознати, откакто въобще се осмелих да кърмя навън!
Когато детето е гладно, обикновено не ми е оставала възможностт да мисля, пред кого кърмя!
В началото кърмех с пелена метната на рамото ми, и върху главичката на бебето. Но после, когато порасна...пробвайте да скриете света от очите на пораснало кърмаче!  Mr. Green

Мисля, че кърменето не е срамна гледка, и за да се "преборим" с това мнение, е редно да не изпитваме неудобство! Нямам по-голямо дете, но мисля, че не бих се крила от него...  Peace

# 74
  • Мнения: 472
Ами мен май само дядовците не са ме виждали. Общо взето в началото ми беше малко неудобно, но впоследствие не ми пукаше. Да кърмиш детето си е най-естественото и красиво нещо  Hug

Общи условия

Активация на акаунт