Пред кого кърмите?

  • 3 956
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Кърмя си на поразия пред всички, дори в офиса съм кърмила, леко покрита с пелена...
Май само пред свекър ми не съм кърмила...

# 106
  • Мнения: 294
Пред който мине, докато кърмих на открито. И разбира се всички близки. От началото се покривах, а после само смъквах блузата си до главичката на бебо и нищо не се виждаше. Кърмила съм по заведения и ресторанти (като не е имало друг избор ). Не виждам нищо срамно в това.

# 107
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Само пред съпруга ми.

# 108
  • Мнения: 354
Пред много хора съм го кърмила и го кърмя, цяло лято навън го кърмя в парка на една по-закътана пейка. Кърмила съм го и в заведение -тайничко и в кола . Пред свекър ми не го кърмя.

# 109
  • София
  • Мнения: 44 143
все ми едно кой е наоколо, щом бешегладен - кърмих го. и на вън и на гости и докто в къщи е имало дрги хора....все едно да питаш пред кого хранхте детето с шише.....
ест има си дискретни начини да кърмиш, няма защо гола до кръста Wink

# 110
  • плевен
  • Мнения: 133
през малкото време през,което кърмих го правех пред съпруга ,дъщеря ми и майка ми Wink

# 111
  • Мнения: 3 810
който се срамува да не гледа Wink

# 112
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
Кърмех на всякъде и по всяко време, без да се съобразявам дали има познати или непознати и от какъв пол са!
Привърженик съм на кърменето на публични места, както и никога не съм крила голотата от сина. За него да ме види гола или кърмеща е нещо естествено, както и да ме види да готвя и чистя  Laughing
Не лишавай баткото от тези хубави моменти  Heart Eyes

# 113
  • Мнения: 152
Кърмя пред близки от женски пол и съпруга си, разбира се. Когато беше топло навън не се притеснявах да го правя и на някоя закътана пейка. В началото ми беше малко кофти, но после спря да ми пука, та хората ходят навън голи, а аз да не мога да си нахраня детенцето, как не!

# 114
  • Мнения: 3 695
Пред съпруга ми, майка, баба, свеки, племеника ми (на 3 г.), приятелки,.... Пред непознати - също. Обикновено нищо не се вижда. Ако има навалица - обикновено със слинг. Кърмила съм във влак, автобус, маршрутка, на плажа. Ако имах по-голямо дете не бих се крила от него.  Peace

# 115
  • София
  • Мнения: 2 686
От никого не съм се притеснявала. Гладен ли е дребния - вадех цицата, където и да се намираме.

# 116
  • Earth
  • Мнения: 1 952

И АЗ ТАКА  Peace

# 117
  • Мнения: 814
Когато кърмех, го правех единствено пред мъжа ми и понякога майка ми.

Общи условия

Активация на акаунт