..ПеРфЕкЦиОнИстКа..

  • 2 357
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 666
Мноооого си далече от перфекционизма, да те Оспокоя!

# 16
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
Мноооого си далече от перфекционизма, да те Оспокоя!
smile3521 newsm62

# 17
  • Мнения: 1 733
Мноооого си далече от перфекционизма, да те Оспокоя!
Хихихихихихихи Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 541
Еййй.....ама сте хейтАрки- красиви, но зли  Twisted Evil

1. Там вече са те посъветвали къде да се обърнеш и да четеш
2. Мустаците остави за баща ти (къси или дълги) и ги махай веднага- първоначално отиди на козметик, а после и сама ще се научиш да се справяш. Аз махам всяко видимо косъмче с пинсетка, така че не мога да ти кажа на колко време. Зависи от твоя организъм най- вече, но предполагам веднъж на седмица- две (щом си перфекционистка  Wink ).
3. ФДТ за гАзарийка- виж някой на Лореал например. Не са лоши, а цените им са народни  Sunglasses

И последен съвет- понеже казваш, че си перфекционистка- спри да бягаш от часовете по български език  Rolling Eyes
Извинявам се, но се стърпях  Blush Mr. Green

# 19
  • Мнения: 35
Проблемът всъщност, an_jel92 е, че заглавието на темата ти е "..ПеРфЕкЦиОнИстКа.." и че въобще говориш за перфекционизъм. Ако беше написала нещо като "Трудният път към съвършенството" или "Бремето на перфекционизма", мисля, че отговорите щяха да бъдат по-снизходителни. Иначе не мога да отговоря на въпросите ти, далеч съм от съвършенство.

# 20
  • Мнения: X
Проблемът всъщност, an_jel92 е, че заглавието на темата ти е "..ПеРфЕкЦиОнИстКа.." и че въобще говориш за перфекционизъм. Ако беше написала нещо като "Трудният път към съвършенството" или "Бремето на перфекционизма", мисля, че отговорите щяха да бъдат по-снизходителни. Иначе не мога да отговоря на въпросите ти, далеч съм от съвършенство.
Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 10 858
Проблемът всъщност, an_jel92 е, че заглавието на темата ти е "..ПеРфЕкЦиОнИстКа.." и че въобще говориш за перфекционизъм. Ако беше написала нещо като "Трудният път към съвършенството" или "Бремето на перфекционизма", мисля, че отговорите щяха да бъдат по-снизходителни. Иначе не мога да отговоря на въпросите ти, далеч съм от съвършенство.
Joy

А и малко ПеРфЕкЦиОнИзЪм ще трябва и в правописа и правоговора на авторката.

# 22
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
аз пък си помислих, че се заформя голяма тема с много размисли и страсти  Laughing
1. има подфорум за диети
2. има адски много теми за мустаци
3. има мнооого теми за фдт и пудри
 Peace

# 23
  • Мнения: 3 459
каква перфекционистка?!? #Crazy 172 см - 65 кила далеч си от перфекционизма....и ако от тука си решила да се образоваш в грижи за външния си вид....въобще не си наясно значи какво е перфекционизъм.
Ахам  Peace

# 24
  • Мнения: 1 322
Перфекционистките не ходят с мустаци Laughing

# 25
  • Мнения: 1 541
Перфекционистките не ходят с мустаци Laughing

Аааа.....ами ако са перфектни мустаци   Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 733
Перфекционистките не ходят с мустаци Laughing

Аааа.....ами ако са перфектни мустаци   Mr. Green
Ееееееееееееее, тогава МОЖЕ!!!

# 27
  • Мнения: 1 432
1. Не разбрах
2. къде ти е
3. пеРфЕкциониЗма   Thinking

Общи условия

Активация на акаунт