ЛЮЛИНчетата засмени,под елхата наредени

  • 11 927
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 722
Първо ме е страх да оставя нещо да се вари а мен да ме няма.

Варя на котлона на 1 и съм около блока - ще се усети, ако има нужда от моето присъствие  hahaha

А това с бурканчетата как става-на мен ми се пукнаха във фризера.

Със сигурност са се пръснали, защото си ги напълнила до горе. Винаги се оставя малго празно място, защото като замръзне храната се раздува. Просто следващия път оставяй 1 пръст под гърлото на бурканчето.

# 241
  • София
  • Мнения: 2 438
Леле Галя страхотна организация HugМоже да пробвам и аз ама дали ще успея newsm78 И много ценен съвет за бурканчетата - аз щях да си ги набумкам догоре и това е!

А за прословутият сайт за градините чинно се заредих пред компа в 8.30 и след безброй натискания на F5 и използване едновременно на два браузъра - Експлоръра и Мозилата в 10.35 успях чрез Мозилата да влезна и за 2 минути всичко стана. Незнам нацелих май някаква дупка в този момент. А с Експлоръра въобще не стана. И сега ме е яд, че трябва да се чака чак до юни, за да разбера класирането. Mr. Green

# 242
  • ах, морето...
  • Мнения: 27
Привет на люлинските мам4ета  newsm03 ,
аз съм една бъдеща люлинска мама, с о4акван термин юни месец.От следващият месец- март ще се местим в Люлин 7. Не познавам квартала и нямам познати там.Ако може да ме ориентирате къде има добър педиатър в района, ще съм Ви много благодарна.  Hug

# 243
  • София
  • Мнения: 1 185
Здравейте, аз от скоро съм мама - само от 14 дни - живея в Люлин 10! Бих се радвала да се присъединя към вас!  Hug

Хубав ден!!!

# 244
  • София
  • Мнения: 5 738
Добре дошли на новите мами! Hug

schatzi,аз съм при Груева намира се в 6 микрарион но има доста дечица и не знам дали би ви записала newsm78

# 245
  • Мнения: 83
Mama_Galia_66 Евала ти правя
е това е организация  smile3501
  love001

# 246
  • Мнения: 1 209
привет и добре дошли на новите мами. аз съм доста заета в работата и едва надниквам тук . тихо завиждам на тези, които са по май4инство и на които предстои да изкарат пролетта и лятото на бебешките кафета... Simple Smile
и моят синковец е при д-р груева в 6ти и съм много доволна. тя по принцип записва само новородени бебета и не приема прехвърлени де4ица. В 12та поликлиника има един мъж педиатър- убягва ми името- много е свестен.

# 247
  • Мнения: 181
Ние не чакаме топло време - стига да не вали проливно всеки ден в 10-10,30 сме навън поне за един час. Пешаходно мерим 8-ми микрорайон, че ме мързи да изнасям количката, а и длебчо нещо доста наедря за нея. Иначе с колата скиторим. Да си похваля кафето което посещавам - има пясъчник, бебешка и детска люлка и бебешка и детска пързалка, а освен това къщичка.
Мама Мони, на нас ни е единствено желание - нямам намерение да хвърча с две деца до две градини. Или ще стане или няма. Това мое изречение май е показателно за огромния ми ентусиазъм да ходя на работа  Joy
Не знам защо не ме известява за отговори по темата, а и от това електронно записване ми бръмна главата. В едната сме 15 от 20 места, но докато не видя не вярвам, очаквам много хора под масата
Галя, кое е това кафе в 8- ми , аз съм в първи, но не ми пречи да хойкам из целия Люлин.

# 248
  • Мнения: 83
VENIAND
и аз съм в първи каде точно си ти? newsm03

# 249
  • ах, морето...
  • Мнения: 27
Димяни и harmony_broken, благодаря Ви много  за информацията.Доколкото разбрах ще ми трябва записване при педиатър преди да родя момата и трябва да е близо до нас/ люлин 7/.
Ако имате тел. на д-р Груева или на друг педиатър да направя запитване от сега,  ще е страхотно.Следейки форумът Ви разбирам,4е си организирате срещи и разходки с децата.Надявам се,4е ще мога да се вклю4вам и аз, и 4е успея да намеря нови приятели сред вас.
Усмихнат ден, моми4ета ! newsm08 

# 250
  • София
  • Мнения: 541
Аз съм при Митова /тя е в една смяна с Груева, но има по-малко записани дечица/.
Приемат в Люлин 6, бившия битов комбинат. Ще ти пиша на лични телефон и приемно време.

# 251
  • София
  • Мнения: 6 198
Ей Галя, много добра система. Ще я имам предвид, че няма да се усетя кога пак ще почне храненето с детско меню, а тук не знам има ли наблизо детска кухня.

schatzi и моите дечица са при д-р Груева, препоръчвам ти я с две ръце.

# 252
  • Мнения: 912
И ние сме при д-р Груева и сме й големи фенове, особено мъжът ми Blush Heart Eyes

# 253
  • Мнения: 181
VENIAND
и аз съм в първи каде точно си ти? newsm03
В 004, последния срещу Бриколаж.

# 254
  • Мнения: 83
VENIAND
и аз съм в първи каде точно си ти? newsm03
В 004, последния срещу Бриколаж.
много сме близо една на друга супер ние сме в 013 newsm10
ако ходите на кухня може да си уредиме срещичка ако не пак  bouquet
ще се радвам да се запознаем,сигурна съм,че по физономии се знаем

Общи условия

Активация на акаунт