ЛЮЛИНчетата засмени,под елхата наредени

  • 11 914
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24
Може ли и ние да се присъединим към вас

# 31
  Браво,Деска,страхотна темичка си заформила.
  За календарите където и да отидете,със снимката ако е от ваша лента или друг носител плюс календара 2-3 лв,излизат най-много към 4 лв. броя.Ще видим какъв ще ми го направят и на мен,но за календарчетата идеята ми хареса.
   За мамите,които ще подават за ясла в първи или втори,от миналогодишния ми опит разбрах,че е най-добре да подадете там,където има 2 яслени групи в градината.Едната е ябълковата градина,а във втори 31 во ОДЗ,зад поликлиниката,и другата,която е под 222ри блок,че не се сещам за името сега.Наскоро там откриха и втора ясла.
    А на работа се върнах още през ноември,вече имам чувството ,че не съм била 2 години и  отгоре вкъщи...
      Весели празници,момичета!!!

# 32
  • Мнения: 67
Може ли и ние да се присъединим към вас

естествено иска ли питане Hug

# 33
  • Мнения: 344
Може ли и ние да се присъединим към вас

Добре дошла прли нас! LaughingНадявам се, че нашата компания ще ти хареса.
По въпроса с календарчетата намерих един интересен сайт.Ето за това става въпрос http://konicaminolta-bg.com/campaign/index.php?bid=2

# 34
  • Мнения: 1 931
Може ли да ми дадете адреса на Островът, че не намерих в сайта им.
Цар Бори III , № 109.


Благодаря ви за пожеланията.

# 35
Здравейте, здравейте!!  newsm51 Аз поръчах също календари със снимка на Тали във фотото до кооп. пазар. Там има 3 шаблона, които ... а бе може и по-хубави да са, но ми обясниха, че им били така заложени в машината и не можели да променят нищо по тях. Все пак избрах еин и си поръчах. Това ще са коледните подаръци за бабите. Все ни критикуват, че не им даваме снимки, за да си я гледат. С тези дигитални фотоапарати, все по-рядко се сещаме да си разпечатваме снимките.  Rolling Eyes
Целувки от мен и Тали и до скоро писане  newsm53

# 36
  • Мнения: 24
Браво за темата-страхотна е  bouquet  bouquet  :bouquet:38-та я няма вече-два пъти висях в Овча купел да я чакам напразно и разбрах, че са я спрели. За календари и аз се интересувам-мисля към обяд да ходя до фотото при Търговския, че там могат да се пращат снимките през Интернет и после само си ги взимаш. Малките календарчета били по 1,50, ще питам за големи.

Миналата година правихме календари в Коника, която е в дългия блок до общината - на първи етаж по стълбичките. Често ползвам услугите им  Wink

# 37
# 38
  • Мнения: 912
Добър ден, Люлинки!
Къде в Люлин може да отидем за сигурно и хигиенично пробиване на уши- на малката и на мен Blush
Ще идва ли дядо Коледа и при нас в Люлин, някакви тържества със свободен вход  наоколо?

# 39
  • Мнения: 134
Добър ден, Люлинки!
Къде в Люлин може да отидем за сигурно и хигиенично пробиване на уши- на малката и на мен Blush
Ще идва ли дядо Коледа и при нас в Люлин, някакви тържества със свободен вход  наоколо?

В Медивата мисля че пробиват уши , там лятото пробихме на братовчедката може да идеш да питаш.

# 40
  • София
  • Мнения: 14 707
На каката й пробихме ушите в блока отдясно на Бързаков-има лекарски кабинети, вкл. и уши, нос и гърло.

# 41
  • Мнения: 137
Люлински мамчета ....ЧЕСТИТА КОЛЕДА. Hug

Нека КОледа ви донесе много здраве,щастие и късмет....ааааа и много подаръци   Peace


Хайде приятна вечер и весело изкарване   bouquet

# 42
  • Мнения: 344
ЗДравейте!
Честита Коледа на всички!
С пожелания за много здраве и късмет.Нека всичките мечти да ви се сбъднат!
Много усмивки и приятно емоции и весело изскарване на празниците!

# 43
  • Мнения: 137
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА мама MiMI_KRISI

                                            

Mmogo здраве,щастие и късмет,Мими ти желаем.
 
А на Криси ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН    Hug

ДА  е здрав и засмян...да слуша мама и тати  Peace

ЧЕСТИТ имен ден на  ИЦКО НА мама ДИЯНА Simple Smile .ДА Е МНОГО ЗДРАВ ,ЗАСМЯН И  щастлив....

# 44
  • Мнения: 912
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА мама MiMI_KRISI   
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на ИЦКО на мама ДИЯНА Simple Smile                             

Общи условия

Активация на акаунт