ЛЮЛИНчетата засмени,под елхата наредени

  • 11 918
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 134
честита коледа !!!щелая ви всичко най,най бъдете много здрави,щастливи , и усмихнати през новата година.
честито и на всички празнуващи двойни празници  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 619
Честита Коледа на всички!Бъдете много здрави и щастливи!

# 47
  • Мнения: 83
Честита Коледа и от нас

бъдете живи и здрави и много щастливи

# 48
  ЧЕСТИТА КОЛЕДА,момичета,весели празници и само щастие, късмет и здраве от тук нататък.
   Благодаря от името на дребния за пожеланията,това ни е първият празник по отделно,но той и така си е достатъчно щастлив и глезен от баби,дядовци и всички около него.
  Мими,на патерица ЧРД!Много да те служат мъжете,особено малкия!
   Приятен ден на всички!

# 49
  • Мнения: 134
здравейте всички люлинки !!!  bouquet
Желая ви весело посрещане на новата година,нека новата година ви донесе много приятни и весели емоций,бъдете здрави и много щастливи!!!

# 50
  • Мнения: 912
Има ли и други люлинчета като нас да си стоят вкъщи в новогодишната нощ? Blush Heart Eyes
Весело посрещане на новата

# 51
  • Мнения: 1 209
има, но аз се радвам на спокойствието и по4ивката.

искам на вси4ки (и особено на мсбилт  Hug ) да пожелая една щастлива и спокойна нова година, която да донесе само добри новини. Специални поздрави на Георги от Нина и мен- в4ера си спомняхме какви сме били в 8 клас.
весело изкарване моми4ета.

# 52
  • Мнения: 912
Хей, harmony_broken, ако ти кажа, че и ние преди броени дни се натъкнахме на вашите снимки от бала и преди това Simple Smile
Благодарим за пожеланията, мила. Бъдете живи и здрави и ви пожелавам най-страхотните подаръци и мигове с любимите хора...в Люлин Wink
п.п. що ли не ни дойдете на гости  Blush Flutter

# 53
  • Мнения: 1 209
благодаря, дано идната да е вся4ески по-добра от старата година за вси4ки .
с радост ще се видим с вас , само да минат гриповете Simple Smile

# 54
  • Мнения: 137
Момичета,ЧЕСТИТА НОВАТА 2008 ГОДИНА

ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО КЪСМЕТ И ПАРИИИИИ  Peace

И ние сме си вкъщи.Искаше ми се на по-различно място,но уви....дано догодина да успеем да се измъкнем от нас  Simple Smile

Весело изкарване  Hug

# 55
  • Мнения: 134
честита нова 2008 година!!!
нека новата година ви донесе само радости,много здраве и късмет!!!
бъдете щастливи ,заобиколени от много любов и пари !!!

на всички именници да са живи и здрави!!!

# 56
  • Мнения: 9 973
ЧНГ
на всички люлинки и от мен  bouquet  bouquet  bouquet
Здраве,щастие,пари...........и все хубави неща ви желая Hug

# 57
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
и от мен ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
Много здраве, щастие, късмет , пари , усмивки и хубави моменти през новата година!!!

# 58
  • Мнения: 344
Честита Нова 2008 година.Много здраве, щастие и любов.Успех във всичко и много приятни изживявания.Да почерпя за първият рожден ден на Анджи!



Спешно един въпрос за майчетата от Люлин 10 и околността.
Интересувам се от утре ли се поддават молбите за яслите в Люлин 10?
В моя район Люлин 1 е от утре, но една приятелка живее в 10-та част и се интересува.
Благодаря ви предварително!

# 59
Честита нова година, мили мами, дечица и татковци разбира се! Желаем ви новата 2008-ма година да ви дари със здраве, много вълшебни мигове и добри приятели, с които да ги споделите! Бъдете щастливи и сияйни! ::  :006: 
[/size]

Общи условия

Активация на акаунт