С големи тумби сме всички и очакваме ЯНУАРСКИ звездички!

  • 13 847
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 393
Крис,аз ласувам за първото предложение
На Бъдни Вечер нашата  молитва   за здраво ЯНУАРЧЕ към Светата Майка литва!
Може би,защото още не ме ханал големия глад около празниците Laughing,ама след тази седмица в болницата това чувство няма да закъснее,само ме е страх да не преям-някак си нямам спирка...Последната нощ там,колкото и да ме е срам,се скъсах да рева и да се моля за бебка-най вече си говорех с нея и се молех на Богородица PraynigИ не знам и аз какво и как стана,но когато ме изписаха първата рсабота беше да ида на 3-измерен УЗ да видим за какво става дума точно-и глезанка се беше ОБЪРНАЛА Hug Hug
  Така ми олекна!Така се зарадвах,че пак дигнах кръвното...Сега пак се моля -да си остане така,без повече маневри и да мога да си я родя по естествен начин!
  А ето,че имам и въпрос-може би сте говорили,ама още не съм прочела всичко(въобще не знам от зад напред или обратно да почна да чета newsm78)-Колко ястия се слагат на Бъдни вечер(знам че е нечетен брой) и какво вие ще приготвите(идеята е за по-лесно и вкусно,щото като кулинар съм.. Blush)
  А  когато майта тапа падна-бебо се появи  след околооо 5 часа-много ме изненада щото и аз го чаках поне след 24 часа Grinning и много се чудя как ще е при Тедсън сега ,ама стискам палци да е ОК и скоро да се хвали  bouquet

# 271
  • Варна
  • Мнения: 3 256
Добро утро!
Юле, добре си се завърнала  Grinning Ще впиша двете момичета в списъчето, те пишат ли във форума, или ти ги зариби  Grinning
За Коледа - и на Бъдни вечер, и на другия ден по план сме на гости, така че тази година само нещо сладко ще направя. Решихме да не приемаме ние гости, че не се знае бебето кога ще реши да ни изненада. Иначе се слагат 7, 9 или 11 ястия. Ако имаш време да прегледаш тази тема от Готварския: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=240784.0 има страхотни идеи.

Крис, и аз съм за първото предложение  Peace

Ние също ще се възползваме от слънцето, да направим една хубава разходка  Grinning Ще пусна новата темичка като се върна по обяд.

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 09:29 от Alexandra

# 272
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Слънчоглед, тук съм Wink Не мисля да раждам скоро
Вчера помагахме на Дядо Коледа за подаръците-имам си съдомиално Party Днес пък сме на годеж на девер ми, така че няма време за форум.

# 273
  • Мнения: 980
добро утро
още съм тука. Будна съм от 5 часа сутринта. Пак сънувах свекито Shocked Какво ми е легнала тази жена на сърцето незнам newsm78 Пак пътувахме към болницата, ама свеки седеше отзад. Аз изкоментирах на половинчо, че раждането май е лесна работа, защото не боли. А свекървичка се обажда отзад: " А моля, моля, моят внук няма да се ражда по лесния начин, виж да го направиш по трудния!"  Shocked ... даже насън се ококорих и се събудих, събудих и милото да му кажа какви ги надроби майка му този път, а той ме попита какво съм имала против майка му  Thinking Ми незнам бе братче... Thinking Rolling Eyes
Иначе контракциите не са регулярни, и не ме болят наистина. Само дето ме обхвана синдромът на гнезденето, пердетата се въртят в пералнята от 7 часа тази сутрин  bowuu и сега съм вдигнала мерника на банята  Mr. Green Мъж ми ми заяви, че ако не ме пусне този синдром щял да ми раздърпа гълъбарника  Joy
лек ден на всички  Hug

# 274
  • Мнения: 367
Добро утро!!!
tedsan опасна си с тези постове,вярвам че успяваш всеки да разсмееш LaughingА относно сънищата и аз от известно време сънувам някакви странни неща,ама свекито съм я пропуснала Mr. GreenХайде почвай банята,че тъй като гледам без да си облизала апартамента няма да родиш hahaha Hug
Ние днес ще излизаме със свекървата да се поразходим,че едно слънчице ме гали от рано.Да използваме за последно може да е и ще напазарим някои работи за Коледа Heart Eyes

# 275
  • София
  • Мнения: 56
Доббро утро на всички! Heart Eyes Heart Eyes


Тедсан предполагам ,че вече си спокойна ,щом си успяла да изпереш пердетата!Успех и много късмет. Да знаеш ,че сме с теб и ти стискаме палци. Simple Smile

Крис- много са ти хубави предложенията Joy Joy




# 276
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Добро утро! Ей, тез прословути пердета  hahaha, най-накрая ги изпра. Аз се смея, ама и аз имам да пера. Останаха ми белите дрешки и две одеалца да перна и съм готова за бебчо, а и за Коледа ще ходим в Пловдив, така че всичко трябва да е изпрано, изгладено и прибрано до неделя, а пък май чистенето ще остане за след празника. Освен това кучовците ме притесняват. Сприятелиха се, но малкият имаше разстройство, а сега големият  Crazy и нямам време за друго.

# 277
  • Мнения: 1 325
Здравейте!И аз съм готова с прането, купувам памперси и затварям голямата нагласена чанта за клиниката.
Крис предложенията са много веселе особедно последното Laughing
Лалка не се ли появи вече Thinking
Снощи ме боля гърба ниско долу и отиваше към бъбреците и яйчниците да не би това да са контракции, досега съм имала само безболезнени, стягащи  Thinking
Вчера се зарадвах защото разбрах , че най мой добър приятел му се е родило момиченце, а на дъщерята на португалката(нашата комшийка която е собственик на първият етаж от къщата )се е родило момченце, много пушеше това момиче, а родила бебо малко над 4кг Simple Smile

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Добър ден мадами   bouquet

Да поседна и аз малко,че досега яко чистих и сложих даже и една манджа,че ние сме бая народ и няма как.Чистя нон стоп така или иначе.  TiredНезнам ,обаче като се роди бебо как ще чистя ако е много ревлив. Thinking

Браво На Тедсан ,за пердетата.Аз се чудя пък дали да не махна нашите от спалнята  newsm78 там ще бъде и легълцето на бебо.Така или иначе имаме щори.Има време да помисля.

И на мен много ми се излизаше да поразходя малкия,обаче вече каталясах.Дано утре времето пак е слънчево да отидем и ние на разходка малко.

Аз си пожелах един степер На Дядо Коледа,щото така като гледам ще ми трябва на първо време.Едва ли ще има на кого да оставя бебето поне в началото така,че ще трябва да се "стягам" в дом. обстановка. Wink Надявам се дядо Коледа да ме уважи.  Laughing

За бебо почти всичко съм изпрала останаха ми само една торба с най-малките чорапки,но тях ще ги пера на ръка,че да не зачезнат в пералнята.Чантата за родилно,т.е сака ще го подготвям след празниците ,демек догодина.

Тази Коледа съм си харесала една питка от Готварския форум и смятам да се пробвам.Направила съм си и меню,но за мъж ми ще има риба,защото няма да ми уважи постното.
Поне 7 бр.знам,че трябва да са ястията.В това число влизат и ядките и плодовете.

Май много се разписах.Хубав ден на Всички  Laughing   bouquet

# 279
  • Мнения: 30
tedsan, видя им сметката на тези пердета  Joy . И мен ме чака чистене, но нещо се ослушвам.

За ястията на Бъдни вечер - трябва да са нечетен брой, но най-хубаво е да са 7, колкото са дните в седмицата, 9, колкото трае бременността (аз ще приготвя 9) или 13, колкото са били апостолите и Исус на тайната вечеря. Също така мисля да направя сама питка тази година, иначе все купуваме готова. И да си сложите на масата варено жито с орехи и стафиди, че винаги да е пълна къщата!

# 280
  • София
  • Мнения: 56
Аз не си падам много по готвенето, но преди време една колежка ми каза рецепта за пита, която винаги става. Така ,че всяка година си я правя.  Rolling EyesИначе и аз ще се напъна ястията да станам 9 . Ако нещо не достига бройката, може да си включа трушия ,чушки мед орехи  и т.н. newsm78
Ще си направя постни лозови сърмички и бял боб. Зелеви сърмички с месо за коледа. Simple Smile

# 281
  • Мнения: 1 325
Mомичета, вие какво купихтена полвинките си за коледа?Днес трябва да изляза да избера нещо ама какво??? Thinking Чудех се дали да не взема на моя машинка за бръснене Thinking Парфюм му подарих за рожденият ден ноември, ако се сетите нещо пишете Praynig

# 282
Mомичета, вие какво купихтена полвинките си за коледа?Днес трябва да изляза да избера нещо ама какво??? Thinking Чудех се дали да не взема на моя машинка за бръснене Thinking Парфюм му подарих за рожденият ден ноември, ако се сетите нещо пишете Praynig
тази година му накупих неща които ще му трябват и има нужда-суетшърти два,боксерки...такива неща.знам не е много оригинално но мисля че като се роди бебо вниманието ми ще е в дръга посока  Twisted Evil иначе миналата година му подарих машинка за бръснене на браун и парфюм.уж много яка била,много я хареса ама почти не я ползва.... ooooh! яд ме е ама сама съм си виновна -сякаш незнам че му харесва да ходи като поп:)ама напарфомязан.
радвам се че ви харесват римичките ми.последно време не ми идат хичама се напънах за да се отчета с идеи и аз:)
тедсън-има нещо в твоите сънища-така ми се струва.свеки не случайно те преследва Simple Smile дано да е за хубаво.може на коледа да си в родилното а тя да се грижи за сина си....де да знам....но има нещо  Thinking
така кой каза че знае рецепта за пита която винаги става????МОЛЯ споделия с нас!!!не обичам да се провалям в кухнята така че сигурния успех ме блазни мнооооооооого.
ох мога да пиша цял ден днес.ама нека не прекалявам пак:)
лек ден и весели разходки

# 283
  • Троян
  • Мнения: 141
Е той подаръкът е готов от 9 месеца,само трябва да си го чака,че малко ще закъснее.тази година щерка,догодина син  Mr. Green

# 284
Е той подаръкът е готов от 9 месеца,само трябва да си го чака,че малко ще закъснее.тази година щерка,догодина син  Mr. Green

 smile3521 smile3532 moresmile
и аз така му казах на моя ама уж е съгласен ама като малките деца се ослушва и поръчва на дядо коледа  Mr. Green да взема да му купя един пакет памперси с книга наръчник за новоизлюпили се татковци:))))с инструкции за смяна на памперси,миене на дупе и т.н.оригинален и полезен подарък  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт