цифров фотоапарат-с АА батерии или?

  • 4 297
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 679
И ние сме така. Купихме зарядно устройство и няма проблем.

# 16
  • Мнения: 1 028
Цитат
Ехе, година. Недей така, нашият е на две и половина и батерията държи много дълго.
Толкова годност им дават за експлоатация. И става като с телефоните,все по-малко ще държи. Grinning

# 17
Ами, няма никакъв проблем да е АА. Стига да е с повече амперчаса,тоест - 2500 - 2700am/h. Хубавото на АА е че винаги когато им свърши "енергията" може да се закупят нови във всеки един магазин, лошото е че с по-евтини батерии няма да работи (поне около лев,трябва да е батерията). За апарати в ценовия диапазон 200 - 250лв. обикновено няма включено зарядно с батерии за това трябва да се закупи отделно на цена между 20-40лв. Другото нещо което трябва да си вземете е меморикарта. В окомплектовката са с много малък обем, едва ли не само за едното изпробване. Различните марки използват различен тип карти за разлика от батериите които са стандартни. Най-често разпространените са SD, но има и MEMORY STICK (използвани от  Сони), XD (използвани от OLYMPUS,FUJI и др.) и т.н. Препоръчвам ви SD, защото са най-универсални и ценово достъпни (1Gb е около 20-30лв.).  

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Не бих си взела апарат с акумулаторна батерия. За мен е по- толямо удобство да карам с батерии, които се презареждат.

# 19
  • София
  • Мнения: 586
И аз предпочитам зареждащи АА батерии - доста е кофти, когато пътуваш и акумулаторната батерия изведнъж свърши и се чудиш къде да се молиш да я заредят - казвам го от опит Naughty

# 20
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
И ние сме така. Купихме зарядно устройство и няма проблем.
и аз да не остана по назад си взех едно зарядно и сега нямам проблем Peace

# 21
  • Мнения: 389
Според мен си е по-добре с акумулаторни АА батерии, купуваш си зарядно с 4 презареждащи батерии и така винаги си имаш 2 резервни заредени батерии! 

Общи условия

Активация на акаунт