Отговори
# 210
  • Мнения: 20
Минавам само да се похваля че след малко отивам на рожден ден и после на фирмено парти и ем ми е хубаво че ще излезна най-накрая ем ми е притеснено че трябва да оставя бебка.Майчета дето сте си оставяли бебоците за да излизате как беше,аз от сега имам чувството че все за малката принцеса на мама ще си мисля.
M face 20 февруари не е ли зодия водолей?Сега разглеждах зодийте и видях че си написана при рибите

# 211
  • Мнения: 3 416
Оле пак сте изписали света Laughing Нети,честити ви 40 дни! И ние днеска направихме толкова Heart Eyes Аз имам едно въпросче:абе научно ли е доказано,че най-важните промени в тялото на майката и бебето стават до 40-ия ден? Или са бабини глупости? Казват,че след това бебето уж се успокоявало и нямало колики и спяло...ще ми се
Аз бях на бебешко парти-нашето си Laughingпо случай 40-то дни,защото миналата седмица не го направих както трябва-ама какво да се прави като нямаше място вкъщи..та бяхме на ресторант няколко жени + роднините де...то не минахме без тях..мъжо гледаше малката за 2часа-еми..тя кротува при него-защо при мен не ще???? Е ся пак реве Shocked
Юлче-весело изкарване в Пловдив Peace Изобщо весели празници на всички нас HugИначе си имаме най-прекрасните ревящи( Tired)подаръци Heart Eyes
Одеве на вечерята в ресторанта щях да заспя...дано малко поспи чавето тая вечер по слуай 40-то Praynig Praynig Praynig,че иначе без майтап ще се разболея...
Билката-наистина се включвай по-често Peace
Цеци-права си,че първите месеци са ни най-хубавите месеци-само да ни оставяха малко повече да поспиваме

# 212
  • Мнения: 84
Ние днес ходихме до сити центъра, ама толкова набързо го обилколих, че нищо неможах да си харесам, а искам няква нова дрешка за мене да си взема... само за беба един чорапогащник купих, че си нямаше нито един... и това беше. Сега вечерта пък с татито поизлязахме да се видим с едни приатели в едно заведение, та поразведрих, ама пък ми се допуши малко... аз нали непуша откакто разбрах че съм бремена... ама няма да се давам!!!
И аз незнам дали ще влизам по празниците и затова да пожелая на всички весело изкарване, много любов и топлина, здрави и спокойни бебчета и хубави подаръци!

Цеце, и аз пак да кажа ако си ме пропуснала- зодия Стрелец 07 декември.

# 213
  • Мнения: 3 416
Цеци,Дес-благодаря,че добавихте Ивче на 1-ва страничка Hug Hug Hug

# 214
  • Мнения: 27
tsetse, des napravih album4e na malkata bozhidara, taka 4e mozhete da ni dobavite na pyrva strani4ka.

# 215
  • Мнения: 37
newsm44 HELLLOOOO!!!
Мамита,абе аз направо все  едно съм спала 100 часа, легнали сме с татито в 20,30,а сега вижте колко е, а беба е спала от 19ч, 4е 4ак до сега,а да не ви казвам,4е последното ядене му беше в 16,30 какво направи това дете, незнам:))) СЕга татко му си го гушка,а аз ви 4етох какво сте сътворили снощи.Ние сме добре,полу4ихме от тати за КОледа активна гимнастика и ще тренираме здраво:)  newsm44
Понеже от утре си отивам на вилата със семейството и ще сме там по празниците искам от сега да ви пожелае Весело посрещане на Коледните празници, една действително тиха и спокойна нощ да ви споходи със сладко спинкащи бебта до вас:)

# 216
  • Мнения: 157
Добро утро!
Мами една почерпка от нас днес нашия тати има рожден ден   party023 beer3 cook
Да ви се похвалим и ние се сдобихме със активна гимнастика и моята щерка много и се радва опитва се вече да си хваща играчките и като не успее елате да видите какви са нерви сега изчезвам че трябва да се приготвям за довечера а и мама трябва да отиде да си вземе бельо че съм му приготвила изненада за довечера smile3508

# 217
  • Мнения: 560
Здравейте мамите с бебоците!
Ееее,доживях и аз да почерпя за първата месечинка на моменцето ми:



Иначе какво да ви кажа-един ден сме добре,другия-не.Явно бебка има колики,но невинаги се проявяват.Поне нощем си спи,душицата,че напоследък почна да се буди и само веднъж към 3-така е поне последните 3 нощи-рахат.Все още си папка кърма и все още няма признаци да не и стига.Иначе съм се заредила с кутия АМ,но ще копам до последно.Все пак все още успявам да поизцедя 100-тина мл за във фризера на ден.
Вчера почти приключихме с подаръците.Василчо отиде сега да търси някакви дискове на близнаците на брат му и играчки за децата на едни приятелки и сме готови.Никога не съм правила толкова скоростен коледен пазар.
Също да ви кажа-ако не сте ходили вече-посетете новия детски магазин Джъмбо на България-има почти всичко и най-вече ми направи впечатление,че дрешките са по-евтини.Примерно един цял гащеризон струва най-евтин около 10 лева,а същите по магазинчетата на пазара са между 13 и 16 лева.

# 218
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
МОМЕ ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА НЕЛЕНЦЕТО !   newsm38

а помниш ли кога викаше че само ти остана неродила, а днес си имате вече първа месечинка как бързо времето лети Simple Smile

моя беба понеже от 2 дни нали яде по 120мл. АМ и снощи като я храних в 22.30 такъв зор беше да изцока всичко че стана 23.30 и докато се приспим 00 и си викам няма да я будя в 1 да видим кога ще огладнее сама, събуди се към 5 и нещо дадох малко чайче залъгах я, но в 6 вече трябваше да се храним, после заспа чак до 10 Simple Smile може би ще се откаже от нощното хранене, незнам само дали не и е рано ?!

# 219
  • Мнения: 157
Чистита месечинка на Мома Катерина и Smurf много да ви радват малките сладурчета и само радост да ви носят  smile3525 smile3525 smile3525

# 220
  • Мнения: 3 416
Честита месечинка на Нелито!
Наистина Кате-как те чакахме и ти да родиш,а ето вече месец FlutterИвче днеска не реве много,ама си иска внимание и пеем песничкиии-нема вече свободно време Laughing

# 221
  • Мнения: 17
Дианче, вчера на гости ни беше леля Милка (майката на Милен) и си говорихме с нея и за теб.Тя те нарича Дафи или нещо такова и говори с много любов за теб и Ваньо.Та имаш специални поздрави.

# 222
  • Мнения: 560
ама си иска внимание и пеем песничкиии-нема вече свободно време Laughing
Сладурка,все повече внимание ще искат бебоците ми.Прави ми впечатление,че преди Нели само си лежеше в леглото,спеше или мрънкаше незнай за какво.Сега просто иска от време на време да я разнасяме из къщата,зяпа,разглежда,сърди се когато е сама в стаята и съответно блее доволно,когато някой я гушне и е при нас в кухнята примерно.
Божеее,стават си човечета нашите бебета.

# 223
  • София
  • Мнения: 2 437
bilba,  ние много често се сещаме за него...и за нея. Бяхме й обещали да й отидем на гости, но не събираме сили и смелост. Следващият път да я поздравиш от мен, прегърни я и й кажи, че не сме си забравили обещанието! Само ни трябва още малко време. Милен ми казваше Дуди  Heart Eyes

Честита месечинка на всички, които празнуват днес!  bouquet

# 224
4естита месе4инка на сладката Нели !!!! newsm51
Снощи бяхме на банкет и си изкарахме страхотна,малкия бил послушен и спинкал много,само дето стресна мама преди да тръгнем с ревове и писаци/видях се в 4удо/
И аз да ви пожелая Весели працници!Много усмивки и щастливи моменти с малките сладур4ета! santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:santa2  madnoel People Santa Close-mas:

Общи условия

Активация на акаунт