Отговори
# 285
  • Мнения: 3 416
ProstoAz не мога да ти помогна със съвет с какво да мажеш Ная,но пробва ли да и смениш пяната или там с каквото я къпеш? Да не би от това да и се изсушава кожата? Ти как си? За таза ти съчувствам много...то и аз съм доста отслабанал(въпреки,че имам още 3 кг до идеалното тегло Twisted Evil),обаче с тоя таз съм като амфора #Cussing outСвивал се..дрън-дрън...моя не е мръднал,е това може да ме разколебае за още една бременност,точно клечки бутнати в топка все  едно ooooh!
Цеци-идваме ти на гости,как си сътворила така вкусотия eat eat eat Ние довечрасме у свеки..хич не ми се ходи и не щях да разнасям мъника,ама...оф,що така не ми се празнично..може би защото съм адкси изморена,днеска Ивче не е мигнала цял ден и мрънкоти,а снощи също спа само 3 часа...
Весела Коледа на всички вас! Hug

# 286
  • Мнения: 20
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ОТ НАС.ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ЗА СТО ГОДИНИ НАПРЕД
Момичета да ви се похваля че наща принцеса Никол е голяма късметлийка-падна и се паричката от питката, та мисля да ходя да и пусна тото,туко виж е спечелила джакпота  newsm62
Аз също си хапнах от всичко от коледната трапеза и си пийнах половин чашка винце и за щастие малката не ми се разсърди хапна и тя и си спинка сладко,сладко.
Пожелавам ви спокойна и приятна вечер и дано тази нощ бебоците да са много послушни

# 287
  • Мнения: 343
Честита Коледа момичета Желая ви много сбъднати мечти[/color]

# 288
  • Мнения: 177
Честита Коледа!!!
С Евичка пожелаваме на всички вас това, което вие сами бихте си пожелали!!!
Но най-вече здраве-на вас, бебовците и семействата ви!

# 289
  • Мнения: 98
ЧЕСТИТА КОЛЕДА И ОТ НАС С БОЯН! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЪЛИВИ И МНОГО ПОСЛУШНИ БЕБЕНЦА

# 290
  • Мнения: 1 100
ПростоАз, и на Рони кожата му беше много суха в началото, не бях го мазала с нищо. Лекарката му предписа някакво кремче за тяло, което се приготвя в аптеката и нямам представа какво съдържа + слънчогледово олио, но от аптека Shocked - това за слабините, подмишничките и гушката, макар там да не беше сухо. Тук изобщо не препоръчват готова козметика за бебета, не знам кога ще ни разрешат, всичките кремчета на Рони са купени само срещу рецепта, вкл. за дупето. Та съветът ми е да не ексмериментираш с дрг вид козметика, а да се посъветваш с лекарката на Ная. Simple Smile
Ние след малко тръгваме с бебчо на разходка с кола из нощна Будапеща - да види вуйчо му коледните украси. После ще се върнем в къщи, че има грипна епидемия Confused
Честита Коледа и приятна вечер от нас!

# 291
  • Мнения: 37
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТВО НОЕМВРИЙКИ !!!  newsm10
ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ ВИ ПОЖЕЛАВАМ, СПОКОЙНИ И ЖИЗНЕНИ БЕБОЦИ И ДА НИ РАДВАТ 100-кратно!!!!!
 Мацкиии, абе то само ядене и пиене тия дни беее, ужас!Ние сме много послушни, били сме на вилата 2 дни,днес цял ден на гости по баби и прабаби!Lellee уморих се направо.Сега се изкъпахме и сме много доволни, правим доста големи нощни по4ивки:)))Ама айде да не азвам големи думи,4е да не объркам нещата,
НЕ СЪМ ВИ 4ЕЛА ДО СЕГА, затова само се разписвам да ви пожелая туй-онуй,ама мерна по диалгонала на Цеци капамата, аалооооуу стига бе!:)
целувки и гушки, бай,4е имам изненада за таткото !!!:) хихихихи
 

# 292

Общи условия

Активация на акаунт