Остаряваме бавно, остаряваме бавно, с Фотошоп-а дори....(начинаещи, 7)!

  • 15 304
  • 324
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 854
Извинявам се, че нахлувам като трол в темата, ма прочетох 100 неща и не намирам... Как да си заредя фона? Свалих си разни фонове от туски сайтове, но те са с малък размер. Предположих, че има опция да се зареди някъде и то автоматично да повтаря малкия елемент, за да запълни обема на избрания док, ма не намирам.
Моля за помощ.
Отваряш малкия документ - отиваш на Едит - Дефинит патерн - даваш ОК и вече имаш патерн с този фон. Взимаш кофата - инструментите в ляво - горе на втория ред избираш Патерн, излиза ти малко прозорче и маркираш патерна, който преди това си създала. После с кофата - цък върху  белия лист и се получава.  Peace Надявам се, че си разбрала, ако не - питай отново.

Станаааа  Hug Много благодаря, значи сега само трябва да "заредя" всеки един свален от мен фон. 
Продължавам нататък  Peace

# 121
  • Мнения: 3 983
Не ви ли хареса рамката ми Rolling Eyes

Ани благодаря за урока Hug

# 122
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Не ви ли хареса рамката ми Rolling Eyes

На мен ми хареса, но влязох да обясня за патерна. Само може да дадеш малко сатурация на шапката, че бялото е неестествено бяло, както и да сложиш сянка на пощенската кутия.

# 123
  • София
  • Мнения: 7 242
ДВД, на мен много ми харесва Hug Бях тръгнала да ти пиша, но ме "изритаха" от компа и чак сега се добрах пак. Много е хубава! Единствено фона от ляво на дечко можеш да направиш като този от дясно.

# 124
  • Мнения: 854
Как се оцветяват четки?  Embarassed

п.п. Маските са формат .msk - как се отварят?

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 18:43 от bushkata

# 125
  • Мнения: 3 983
Благодаря ви Hug  Лекси направих смяна на фона ,но мъжо не го хареса Crazy
mle4ko кутията има сянка newsm78 ,а за шапката отивам да я оправя Peace

bushkata оцветяват се с двете цветни квадратчета отляво посредата на екрана Peace

# 126
  • Мнения: 854


bushkata оцветяват се с двете цветни квадратчета отляво посредата на екрана Peace

Благодаря, опитах, ма нещо не стана, ще пробвам пак.

И се престрашавам, след четене и четене на теми да си покажа първата рамка - моля за всякакви критики, имам нужда от съвети.

# 127
  • София
  • Мнения: 7 242
bushkata, много добра рамка, особено като се има предвид, че е първи опит  bouquet. Малко дълга ми идва само - бих оставила само горната част и нещо червеничко там, за да я освежава. Но и така е добре Grinning.
ДВД, много си е добре фонът - имах предвид да е еднакъв, защото ми се струва, че вляво от дечко цветът е много по-различен от останалата част Grinning

Много набързо и с подръчни средства се пробвах с урока на Ани. Резултатът не ми харесва, но да се отчета за днес. наистина е мн. важен подборът на снимка и фон при този урок

# 128
  • Мнения: 854
Благодаря  Peace И на  мен двата леви ъгъла ми седят празни, а и ми се струва по-дълга. Проблема е, че долната снимка исках да е не вертикална, а хоризонтална, но не намерих подходяща. От там се разбъркаха нещата.
Ще се старем  Laughing

# 129
  • Мнения: 259
Помощщщщщщщ!
И на мене ми казва че са ми пълни scrach discs и не иска нищо да направи! Аз нямам такава папка Local settings от която да изпразня темпа. Кажете друг начин да си го оправя?  newsm78

# 130
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аз си публикувам  последният календар за коментари и спирам да ви тормозя  Crazy

Знам че месеците  и рамката висят във въздуха, обаче освен с телбод, не виждам с какво друго мога да ги закрепя.



Спирам вече с календарите - съвсем се изчерпах...

# 131
  • Мнения: 1 636
Присъединявам се към вас. От 4 години zапочнах да се zанимавам с преработка на снимки и да си правя сама календари,но тук видях неЩа,които не ги zнам как се правят и в следваЩите дни се надявам да намеря време да се поиzуча  Mr. Green .

# 132
  • Мнения: 679
Бихте ли ми помогнали да си "приземя" калинката 



Пробвах с мека гума, но не се получава добре. Blur Tool-а ми не иска да работи, иначе ми хрумна и с него да опитам. Има ли някой друг простичък начин?

# 133
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Момичета, влизам само да ви пожелая весели коледни празници - изпълнени с много топлина и уют и с желаните подаръци! Hug
Аз отлитам за провинцията и като се върна ще наваксвам! Grinning

# 134
  • Мнения: 2 336
момичета от мен весели празници, отивам малко да отпочина Peace

Общи условия

Активация на акаунт