Остаряваме бавно, остаряваме бавно, с Фотошоп-а дори....(начинаещи, 7)!

  • 15 294
  • 324
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 858
veeniiНе ми харесва хартиеният фон-грубо ми седи.А и металните цири не се връзват с него.Може да смениш фона и цифрите с нещо по свежо че все пак календара е детски PeaceА снимките закачи една за друга с нещо Hug

# 106
  • Мнения: 259
Как е на руски "кламер" или тия като габърчета че не мога да ги открия в lenagold?

# 107
  • Мнения: 2 336
veenii календарът какъв формат ще го правиш? Защата ми се струва че месеците са дребни, но ако вместо хартията поставиш друг фон ще се получи по-добре
За елементи  ат сорта за габърчета и т.н виж в сайта ми мисля че бах качвала

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 10:04 от ted_

# 108
  • Мнения: 259
А3 ще го права.
И на мене не ми харесва фона и сега търся някои по детски. Дано намера подходящ!
Да ги увелича ли месеците как мислиш?  Laughing

# 109
  • Мнения: 2 336
поне аз така мисля, но не бързай изчакай и другите момичета да си кажат мнението

# 110
  • Мнения: 2 270
искате ли такъв урок?

# 111
  • Мнения: 858
Аз искам PraynigЧе го правя по по най-дивашкия начин-с гумата ooooh!

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 12:27 от чучулигата

# 112
  • Мнения: 3 980
И аз  Peace

И ново контролно на новия урок Mr. Green

# 113
# 114
  • Мнения: 3 980
veenii хартията наистина е много груба Rolling Eyes Защо не пробваш да разместиш снимките за да стане зима-пролет-лято -есен  Peace И месеците да увеличиш мъничко. Може и рождените ви дати да оградиш с кръгче Thinking

Ето нещичко от мен  Hug

http://dvv1.multiply.com/photos/hi-res/2/44?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F2%2F44

# 115
  • Мнения: 557
Аз съм за  Peaceурока,защото колкото пъти го пробвам да го направя от сайта на фотошоп бг,толкова пъти бъркам някъде.

# 116
  • Мнения: 2 270
Момичета ето урока за излизане на обект от снимка

Надявам се с този урок да ви уплътня малкото свободно време по празниците.Много е важно каква снимка ще подберете
http://annaanastasova.multiply.com/photos/album/69

# 117
  • Мнения: 804
Ани, наясно съм,че е много важна снимката...И точно тя ми е проблема.
Май ще се изложа на това контролно.  Sad

# 118
  • Мнения: 854
Извинявам се, че нахлувам като трол в темата, ма прочетох 100 неща и не намирам... Как да си заредя фона? Свалих си разни фонове от туски сайтове, но те са с малък размер. Предположих, че има опция да се зареди някъде и то автоматично да повтаря малкия елемент, за да запълни обема на избрания док, ма не намирам.
Моля за помощ.

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Извинявам се, че нахлувам като трол в темата, ма прочетох 100 неща и не намирам... Как да си заредя фона? Свалих си разни фонове от туски сайтове, но те са с малък размер. Предположих, че има опция да се зареди някъде и то автоматично да повтаря малкия елемент, за да запълни обема на избрания док, ма не намирам.
Моля за помощ.
Отваряш малкия документ - отиваш на Edit - Definie Patern - даваш ОК и вече имаш патерн с този фон. Взимаш кофата - инструментите в ляво - горе на втория ред избираш Patern излиза ти малко прозорче и маркираш патерна, който преди това си създала. После с кофата - цък върху  белия лист и се получава.  Peace Надявам се, че си разбрала, ако не - питай отново.

Ако искате даден елемент да го направите четка - по същия начин - отваряте го - Edit - Bruch Preset - давате ОК и вече имате четка с този елемент.

Последна редакция: сб, 22 дек 2007, 17:46 от mle4ko

Общи условия

Активация на акаунт