Остаряваме бавно, остаряваме бавно, с Фотошоп-а дори....(начинаещи, 7)!

  • 15 265
  • 324
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 259
fl0 втората на мене много ми харесва! Ще пуснеш ли линк с  рамката от първата снимка?

# 91
  • Мнения: 2 122


http://stirianowa.multiply.com/photos/hi-res/1/6?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F1%2F6

Голяяям зор се зорих това копи имейдж адрес на ИЕ-то да го намеря, кажете че с друг браузър бе  Mr. Green
Майтапец де, мерси, аз това ми беше зора да изнамеря правилния линк на картинката, тука във форума се оправям уж.
Та- това е последният ми опит, отново ще се радвам на коментари.
Фло и на мен много ми хареса втория ти опит  Hug моделчето най-вече  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 17:32 от mini_79

# 92
  • на село
  • Мнения: 1 028

tatyana_77 дай да видим тези календари защо така те мъчат Tired


Ха сега кажете ми, какъв календар да направя за 4 месечно бебе?! Хем да не е сезонно, хем да няма анимационни герои /щото е малка/, хем да има снимката на бебето, хем да са няколко варианта, че да избират. За сега направих само с жабите и дотам. Направих една с полски цветя, ама нещо не ми се вързва с бебе... Tired

# 93
  • София
  • Мнения: 7 242
Моето домашно за днес Grinning моля за критики:

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Лекси, супер е, писах ти в другата тема!
Мини 79, долните маргаритки са разтеглени. Променяй размера с Имидж сайз, не с трансформ.  Peace Сложи сянка на елементите, които нямат, включително рамката.
Фло, и двата опита, като за първи са хубави. Май на първата, горната снимка си я преразтегнала.
Румка, бързо напредваш и ти. Браво! Много е хубава тази!

# 95
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Лекси страхотна е. Много ми хареса.

# 96
  • Мнения: 2 336
та като е станало въпрос за мулти-то как се прави фона, не знам Sad кажете  Praynig
Под профила си имаш надпис Customize My Site избираш го след което най отгоре ти се появява жълто поленце със Site Customization => избираш Choose a Theme и там ти се зарежда страницата с различни варианти на изгледи, кликаш на тоя който те грабне и готово  Wink


мулти-то не ми се отдава Tired кликвам на Customize My Site и нищо, защо така newsm78
Лекси рамката много ми дапада Peace

# 97
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси много Hug И аз виждам много хубави неща Grinning, обаче времето ми днес на компа е кът Tired

# 98
  • Мнения: 2 035
Голяяям зор се зорих това копи имейдж адрес на ИЕ-то да го намеря, кажете че с друг браузър бе  Mr. Green
Амчи кой да се сети да напише  Mr. Green аз си мисля че всички са с Мозила  tooth

ted_, тъй като mini_79 вече ми напомни  Laughing пробвай в ИЕ там трябва да ти е активно  Peace

Лекси, страхотна е   bouquet И дай ми линкче с тез красиви червени топки, че се влюбих в тях  Hug

# 99
  • Мнения: 2 336
тук нещо не мога да разбера къде да го търся ИЕ -то за да пробвам с него Embarassed
съжалявам но тук нещо се оплетох

# 100
  • Мнения: 2 122
internet explorer /ИЕ/- браузър, който се използва по подразбиране
другите си ги инсталираш допълнително- Опера, Мозила, Мозила Файър Фокс ...

# 101
  • Мнения: 2 336
internet explorer /ИЕ/- браузър, който се използва по подразбиране
другите си ги инсталираш допълнително- Опера, Мозила, Мозила Файър Фокс ...

newsm10 smile3525

# 102
  • София
  • Мнения: 7 242
И дай ми линкче с тез красиви червени топки, че се влюбих в тях  Hug
От сайта на Дамаянти са Grinning Заповядай: http://damaianti.multiply.com/photos/photo/29/36

# 103
  • Мнения: 2 035
Лекси,   love001

ted_,
сори, как само съм ти обяснила.....mini_79, ей, пак ме спаси  Hug

# 104
  • Мнения: 259
Това е резултата от днешния ден! Моля дайте мнение какво да добавя още, някакви детайлчета? Искам утре да го дооправа и да го разпечатам. Някой знае ли как се казваше този копирен център дето е до операта на Дондуков? Аз мисля там да го пусна. Имате ли впечатления?

Общи условия

Активация на акаунт