Дойка-бихте ли ползвали този вариант?

  • 4 949
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 151
Предпочитам АМ. Не бих опитала този начин, притесненията ми са от към хигиенна гледна точка и здравословно състояние на кърмещата.
и аз съм на това мнение

# 106
  • Мнения: 5 940
Предпочитам адаптирано мляко. Не знам как се храни жената, доколко е чиста, здрава. Не мога да си представя, че ще давам кърма на детето ми от друга жена.

# 107
  • Мнения: 2 908
Предпочитам кърма от банката-но тъй като съм твърде далеко от София,този вариант никога не е бил на дневен план,така,че смятам за следващ вариант-АМ.От хигиенична и емоционална гледна точка не искам друга жена да кърми детето ми,освен може би,ако не ми е една от най-добрите приятелки(тях ги познавам като петте си пръста)или сестра може би Rolling EyesКолкото до това дали аз бих кърмила друго дете-бих,ако майка му се съгласи Mr. Green-а като гледам колко са съгласни-няма да има желаещи май.

# 108
  • Мнения: 19 309
бих ползвала дойка, ако знам ,че е здрава и чистоплътна.

# 109
  • Мнения: 411
Наречете ме както искате,но да дам детето си да сучи от друга гърда  Shocked,това няма да мога да го преживея !!!

# 110
  • Мнения: 174
бих ползвала дойка, ако знам ,че е здрава и чистоплътна.
newsm10 и аз така

# 111
  • Мнения: 100
Наистина е смешно да ползваме млякото на непозната крава, но на непозната жена - не! newsm78 Незнам защо нещо може би в културата ни!?
Аз също не бих ползвала дойка, не бих и кърмила друго бебе. Изцедена кърма бих дала на който иска!

# 112
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
Интересна темичка, браво! Аз също не бих дала на непозната жена да ми кърми детето, но да кърмя - бих. Бих дала на най- добрата си приятелка,  но това едва ли ще стане, защото тя има малко кърма и едва за нейният й стига. Веднъж аз се опитах да го дохраня, но той не хареса зърното ми и не стана (с моя са с 11 дни разлика).

# 113
  • Мнения: 2 910
Не бих дала на чужда жена да ми кърми детето, бих предпочела АМ.

# 114
  • Мнения: 875
по-лесно ми е да отговоря на втория въпрос - да, бих кърмила друго дете с удоволствие!  Heart Eyes

относно това друга жена да кърми моето - отново да, но при условие, че я познавам и имам все пак представа за хигиенните и хранителните и навици.

# 115
  • София
  • Мнения: 3 832
Бих дала кърма на чуждо дете, но за моето дете бих предпочела АМ, тък като не знам какви са хигиенните навици на кърмачката от която идва млякото.

Общи условия

Активация на акаунт