Дойка-бихте ли ползвали този вариант?

  • 4 956
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 151
Предпочитам АМ. Не бих опитала този начин, притесненията ми са от към хигиенна гледна точка и здравословно състояние на кърмещата.
и аз съм на това мнение

# 106
  • Мнения: 5 940
Предпочитам адаптирано мляко. Не знам как се храни жената, доколко е чиста, здрава. Не мога да си представя, че ще давам кърма на детето ми от друга жена.

# 107
  • Мнения: 2 908
Предпочитам кърма от банката-но тъй като съм твърде далеко от София,този вариант никога не е бил на дневен план,така,че смятам за следващ вариант-АМ.От хигиенична и емоционална гледна точка не искам друга жена да кърми детето ми,освен може би,ако не ми е една от най-добрите приятелки(тях ги познавам като петте си пръста)или сестра може би Rolling EyesКолкото до това дали аз бих кърмила друго дете-бих,ако майка му се съгласи Mr. Green-а като гледам колко са съгласни-няма да има желаещи май.

# 108
  • Мнения: 19 333
бих ползвала дойка, ако знам ,че е здрава и чистоплътна.

# 109
  • Мнения: 411
Наречете ме както искате,но да дам детето си да сучи от друга гърда  Shocked,това няма да мога да го преживея !!!

# 110
  • Мнения: 174
бих ползвала дойка, ако знам ,че е здрава и чистоплътна.
newsm10 и аз така

# 111
  • Мнения: 100
Наистина е смешно да ползваме млякото на непозната крава, но на непозната жена - не! newsm78 Незнам защо нещо може би в културата ни!?
Аз също не бих ползвала дойка, не бих и кърмила друго бебе. Изцедена кърма бих дала на който иска!

# 112
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
Интересна темичка, браво! Аз също не бих дала на непозната жена да ми кърми детето, но да кърмя - бих. Бих дала на най- добрата си приятелка,  но това едва ли ще стане, защото тя има малко кърма и едва за нейният й стига. Веднъж аз се опитах да го дохраня, но той не хареса зърното ми и не стана (с моя са с 11 дни разлика).

# 113
  • Мнения: 2 910
Не бих дала на чужда жена да ми кърми детето, бих предпочела АМ.

# 114
  • Мнения: 875
по-лесно ми е да отговоря на втория въпрос - да, бих кърмила друго дете с удоволствие!  Heart Eyes

относно това друга жена да кърми моето - отново да, но при условие, че я познавам и имам все пак представа за хигиенните и хранителните и навици.

# 115
  • София
  • Мнения: 3 872
Бих дала кърма на чуждо дете, но за моето дете бих предпочела АМ, тък като не знам какви са хигиенните навици на кърмачката от която идва млякото.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт