Аз го наричам "гавра с труп"...

  • 4 765
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 494
 Ей, Алегра...Без лични нападки, ако обичаш-това е абсолютно неадекватно и противно. Темата е принципна!
 А тази, която се опитваш да уязвиш знае много повече от "само един китайски" и не споменава 1000 лева заплата, изобщо, за друго става дума...
  Но нека! Заради отношение като твоето, и като това на всички, които се опитват(и правят всичко възможно) да изгонят и последните свестни кадри от училище, ще си биеш ти главата, а и ние покрай теб, след много малко време. Но нека! Аз пак казвам: ХАК ДА НИ Е!

# 31
  • Мнения: 14 495
мисля, че вече прекали. то не бе пищене, не бе чудо. "колко съм велика, знам китайски, дайте ми 1000 лева заплата" като не ми давате се гаврите  ooooh!
темата ти прилича на всички онези за 100-те лева на пенсионерите и за майчинството дето било малко и дъра бъра.
 аман  Sick


Глупости.
А иначе съм велика, да Wink Но не става въпрос за мен. Хм, всъщност защо пък да не става въпрос за мен? Нали искаме млади и добре подготвени кадри в училище? Е, аз съм такъв и искам други такива да учат моето дете.
А ти?

аз моето един ден ако е рекъл Господ смятам да го пратя в частно училище. тук или по-добре в чужбина.
Кrisal, виждам какво е това "повече" - ти специално пък четеш неща дето въобще не съм ги написала, дори на ум не са ми идвали.

# 32
  • Мнения: 287
мисля, че вече прекали. то не бе пищене, не бе чудо. "колко съм велика, знам китайски, дайте ми 1000 лева заплата" като не ми давате се гаврите  ooooh!
темата ти прилича на всички онези за 100-те лева на пенсионерите и за майчинството дето било малко и дъра бъра.
 аман  Sick


  Толкова противно и отвратително отношение скоро не съм срещала! За съжаление не е само Алегра. Zanda,разбираш ли колко е наложително да си събираш багажа?

# 33
  • Мнения: 287
мисля, че вече прекали. то не бе пищене, не бе чудо. "колко съм велика, знам китайски, дайте ми 1000 лева заплата" като не ми давате се гаврите  ooooh!
темата ти прилича на всички онези за 100-те лева на пенсионерите и за майчинството дето било малко и дъра бъра.
 аман  Sick


Глупости.
А иначе съм велика, да Wink Но не става въпрос за мен. Хм, всъщност защо пък да не става въпрос за мен? Нали искаме млади и добре подготвени кадри в училище? Е, аз съм такъв и искам други такива да учат моето дете.
А ти?

аз моето един ден ако е рекъл Господ смятам да го пратя в частно училище. тук или по-добре в чужбина.
Кrisal, виждам какво е това "повече" - ти специално пък четеш неща дето въобще не съм ги написала, дори на ум не са ми идвали.


  Моли се Господ да рече! И да не те опраска животът  до тогава. Нали знаеш,че животът е това,което ти се случва докато си правиш други планове? Много късмет ти желая.

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 14:52 от Anna bel

# 34
  • Мнения: 14 495
за мен пък е върха на нахалството след като си пълнил форума месеци наред с едни фермани по половин екран по време на стачката сега да ми пишеш колко ти е заплатата и пак да занимаваш цял форум със собствената си персона.

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
Алегра,
Защо си мислиш, че частното училище е панацея? Или пращането в чужбина? Освен, ако не си представяш как детето ти отива да се изучи на посочените места и после идва тук да управлява (експлоатира) скапаните туземци.
Това да не ти е Латинска Америка?

# 36
  • Мнения: 14 495
нищо не смятам за панацея. започнах гимназиалното си образование точно след промените от 10-ти ноември и бях свидетел, че всичко заминава на кино. още 90-те години на миналия век.
във всички държави, който има възможност си праща детето в частно училище.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 179
за мен пък е върха на нахалството след като си пълнил форума месеци наред с едни фермани по половин екран по време на стачката сега да ми пишеш колко ти е заплатата и пак да занимаваш цял форум със собствената си персона.

Прекаляваш - като не искаш да се занимаваш със Zanda - недей. И не се дръж просташки, да не решим че наистина си проста.
За мен линка който Zanda пусна беше полезен...

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 397
Не мисля, че решението на проблема е в частните училища. Но не за това е темата, де.

Все повече и повече се убеждавам, че нашата родина затъва. Бавно, но славно. Даже не е и бавно вече  Tired

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
, който има възможност си праща детето в частно училище.

който няма акъл, а само възможност, го праща там.

Иначе тук съм съгласна с всеки пост на Занда.
И пак големи мозъци са ръсили някои.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 5 709
За пореден път се убеждавам в невероятна простотия в България. Толкова повече не ми иде на ум какво да напиша. МЪКА...МЪКА... И да гавра с труп е по дявалите!

# 41
  • Мнения: 868
  Това се казва наглост.

# 42
  • Мнения: 411
мисля, че вече прекали. то не бе пищене, не бе чудо. "колко съм велика, знам китайски, дайте ми 1000 лева заплата" като не ми давате се гаврите  ooooh!
темата ти прилича на всички онези за 100-те лева на пенсионерите и за майчинството дето било малко и дъра бъра.
 аман  Sick


Глупости.
А иначе съм велика, да Wink Но не става въпрос за мен. Хм, всъщност защо пък да не става въпрос за мен? Нали искаме млади и добре подготвени кадри в училище? Е, аз съм такъв и искам други такива да учат моето дете.
А ти?

аз моето един ден ако е рекъл Господ смятам да го пратя в частно училище. тук или по-добре в чужбина.
Кrisal, виждам какво е това "повече" - ти специално пък четеш неща дето въобще не съм ги написала, дори на ум не са ми идвали.



Ами ако не рече Господ,какво правим тогава?Пращаме го в едно регулярно училище и хоп някоя от тук огризаните от тебе лелки му се пада даскалица.Смяяях....и ограничен новобогаташки манталитет.

# 43
  • Мнения: 29
Иска ми се да имахме по-добре изразено гражданско общество,което да не се примирява със ситуацията такава каквато е.То се е видяло ,че в тази държава нищо не става с добро

# 44
  • Мнения: 863

Аз си хващам шапката и напускам, препоръчвам го и на всички останали.

Не, благодаря. Стига толкова.
Peace
Точно това смятам да направя и аз! Омръзна ми от простотии в цялата образователна система!

Общи условия

Активация на акаунт