Аз го наричам "гавра с труп"...

  • 4 758
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 300
Аз и в спирането на социалните помощи на някои не виждам нищо лошо, ама нейсе.
Пак ще ме курдисат, че съм тъпа и се заяждам.

# 61
  • Мнения: 232
Сякаш умишлено водят цялата нация към затъпяване, към електорат, който може да бъде купен, ученици, които отиват на училище за клисавата баничка и оцветено сокче.
Боя се ,че и ти участваш понякога в това.Помня сводките ти от"фронта"град Цар Калоян.То едни ридания,смс-ки,помощи след твоите писания....Аз  тькмо тогава почнах по-активно да чета,пьк и ми е много близко мястото,та следих одисеята.След всички факти за рекорден,никьде по света несрещан потоп,издавени животни,покьртителни истории за хора,не сметна за нужно след изборите да информираш уважаемата публика,че в изстрадалия град си избраха пак сьщия кмет.Както се казва"Честито,догодина още два язовира!".
Сьщото и в темите за помощите за горките изоставени деца.За оная "майка" дето родила и оставила в домове16/ШЕСТНАДЕСЕТ!/деца тактично само се упоменава мимоходом.
Май само приказки се приказват,ей тьй да се пьлнят форумите,разговор да става..
Всьщност има си я мьдрост бьлгарска,кратка и точна-Ум царува,ум робува,ум патки пасе.
паткопасците май стават все по малко,робуващите повече.

# 62
  • Мнения: 232
По темата за учителите-бях в шок от стачката,отзвука сред гражданството и нейния финал!Такова непознаване на "лидерите"що за стока са,не очаквах от учителите.Такова безхаберие,сякаш не става вьпрос за бьдещето на децата им ,а за далечен Белиз например,не очаквах от гражданите.Такава наглост,цинизьм,направо гавра,не очаквах от властта.
Всьщност приказката за ума,патките и т.н....

# 63
  • София
  • Мнения: 62 595
.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 074
Аз пък малко не разбирам тази вечна темичка за каквото си го... - заслужаваме. Хайде де, а за какво беше стачката? И то толкова мащабна? Нали за да се променят нещата. Но дори и в тази тема тук се намират хора, които злобно да се изсмеят и да кажат - "заслужихте си го". Какво бре, уважаеми, сме заслужили? Унищожаване на гилдията ли? Или да си се свираме като мишчици и да не ви занимаваме.

Е да, ама не става. Аз например и дете си имам, а всички тук - тоже, значи не можеш да си обърнеш намръщения нос и да кажеш - "вони". Трябва упорито да разчепкаш проблема и с гол в ръката, ако трябва и, ако е стигнало до там, да разкараш кръвопийците. Очевидно стана, че те не само че не се смущават, но и твърде добре си се чувстват там горе. Аз затова попитах толкова ли няма тук един политик да дойде (мислите, че не ни четат ли?) и да каже как се самоубеждава, че може да изживее следващия ден? Как се гледа в огледалото, струва ли си да жертваш българското образование и здравеопазване за лъскавата колица? Толкова ли не вдяват, че политик в бедна държава по-малко лапа от политик в богата държава?

# 65
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Нарочно предвижвам темата напред, за да я видят повече хора. Иначе за жалост нямам какво да добавя освен безкрайното си омерзение от всичко случващо се в парламента.
"Искам да съм негър в Алабама". Писна ми и ще се махна.

# 66
  • Мнения: 100
Тези безкрайни спорове прави ли са учителите или не ми заприличаха на онази приказка "И аз няма да съм добре ама и на Вуте ще му е зле"(извинявам се ако цитата не е точен).

# 67
  • Мнения: 4 585
То едни ридания,смс-ки,помощи след твоите писания....Аз  тькмо тогава почнах по-активно да чета,пьк и ми е много близко мястото,та следих одисеята.След всички факти за рекорден,никьде по света несрещан потоп,издавени животни,покьртителни истории за хора,не сметна за нужно след изборите да информираш уважаемата публика,че в изстрадалия град си избраха пак сьщия кмет.
Чела си, писах такива неща, ама не си разбрала. Няма значение.
Естествено е да гласуват за ДПС, пари от Турция стигнаха до хората преди тия от Масларова.

# 68
  • София
  • Мнения: 61
По времето на Тодор Живков не беше така. Всички бяха добре...  Laughing Mr. Green

# 69
  • Мнения: 75
Аз работя в държавна институция, където сме оценявани от началника си за допълнително възнаграждение. Естествено най-малко той има впредвид свършената от теб работа. От по-голямо значение са личните ти отношения с него. И накрая някои вземат много, други малко. Сигурно и в училищата е подобно. Тези оценки не са измислени добре, а са само за свои хора.

Общи условия

Активация на акаунт