Отговори
# 255
  • Мнения: 8
GERY80 благодаря и вие сте много сладки! Може и да си я вземем за снаха smile3503

# 256
  • София
  • Мнения: 1 352
Гери буйките са от Джъмбо, има много сладки. А за нослето по - добре на баба й, че на баща и е доста големичък, а като се загледам и моя май Joy  Joy  Joy Ше е чипоноска, да ми е жива и здрава

# 257
  • Мнения: 2 336
princesska големи сладури сте Hug
trapezica съжалявам че сте болни. Дано скоро се оправите че виж какво е време само за разходка Hug

# 258
  • Мнения: 2
Здравейте мамчета! МНого са ви сладки дребосъчетата!  Hug
Като гледам рецептите дето си ги обменяте,реших да ви питам какво и кога го ядете.Защото моята бебина мина сама на 4 хранения и се притеснявам да не е малко.Та,сутрин към 9.00 (спинка дотогава) пие Ам Нутрилон2 170 мл,на обяд към 12.30-13.00 яде зеленчуково или месно пюре (през ден),после към 16.30-17.00 хапва 200 гр каша и малко плодово пюре и накрая вечерта към 21.00-21.30 пак пие 200 мл Нутрилон.От скоро взе да се буди към 5 сутринта и като и дам детския чай на Хипп 100 мл пак си заспива. Иначе всичко си изяжда и няма претенции кой знае какви към марката пюрета.Е,има си любими и гледам да и давам от тях. Моля ви, кажете ми как давате яйцето,щото на моята като и дадох малко и тя хич не го хареса,повдига и се и май на другия ден видях и пъпчици.  Sick

# 259
  • Мнения: 98
Ей, успях най-после да ви изчета напълно и да пиша, че тези дни много сладки ангажименти и все не ми стига времето Rolling Eyes
Целувки на всички празнували тези дни - именници, месечинковци, рожденици Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
При нас всичко е както по принцип  Mr. Green - Радо яде и не спи, Гого реди пъзели и гледа телевизия, аз ходя по зъболекари и така кервана си върви.....
Много хубави тез юнчета, пу-пу, гаргите ги акали Laughing
abi7v, много малко сякаш си хапвате, а защо в 5 часа не и даваш АМ? На тази възраст трябва да ядат поне 5 пъти, за разлика от моя Радо, който яде поне 8 пъти Laughing
 Хайде, всички да оздравяват, няма така да посрещат Новата година!

# 260
  • Мнения: 2 336
abi7v за жълтъка се придържам към схемата която съм публикувала в предходните си постове, там където е под формата на таблица за да те ориентирам по-добре.

# 261
  • Мнения: 1 488
abi Не яйце а жълтъче.Сваряваш чйцето отстраняваш белтъка и жълтъка го слагаш е пюренцето.Тед ще сложа тези преснимания на първа страница.
Давайте идей за заглавия за нова тема

Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 18:43 от Щък

# 262
# 263
  • Мнения: 2 336
това ли е въпросната книга http://www.book.store.bg/c/p-p/m-278/id-12854/hranene-na-bebeto- … ova.html?srchstr=хранене%20на%20детето&s=0&sin=1&sinstore=2&lattocyr=0&latconvused=0
да, точно тя е Peace
Щък, ако намеря нещо интересно ще го сканирам и предоставя  Hug

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 972
това ли е въпросната книга http://www.book.store.bg/c/p-p/m-278/id-12854/hranene-na-bebeto- … ova.html?srchstr=хранене%20на%20детето&s=0&sin=1&sinstore=2&lattocyr=0&latconvused=0
да, точно тя е Peace
веднага си я поръчвам  Peace

# 265
  • Мнения: 546
Привет и от нас!
Еличко, да минава тая хрема бързо, бързо и да си карате спокойно празниците
Еви, много хубави снимки. И колко подаръци... За джуджето просто нямам думи. Да го нагушкаш здраво  Hug
Босилече, не проявявай излишна скромност Naughty Снимките са бижу  Hug А малчо – няма две мнения по въпроса – сладур  Laughing И Мишето е от пищящите. Крещи силно и продължително. Още по-лошо става когато се включи кака й  Crazy Вкъщи става като зверилник. Представа нямам защо Ванина е решила, че трябва да имитира бебето. Решение – няма. Просто свикваш  Mr. Green
Аничка, честит цикъл. Какво да ти кажа в такъв момент – освен да ти пожелая да е кратък, оскъден и безболезнен  Mr. Green За крещенето – блазя ви, че при вас е било период. При нас, ако е като кака си и като проговори ще крещи  ooooh!
Я, още едно прекрасно бебе. Аниита, Теди е божествена. Прави впечатление на много засмяно и лъчезарно дете. На всички снимки се усмихва. (И май на баба си прилича  Wink ) Михаела напротив – като види фотоапарата и застива (също като майка си  Mr. Green ).
mmm, не се смей. Какво е бабина градина?
Трапезица, бързо да се оправят децата  Hug
Принцеска, е квото си е хубаво, хубаво си е. Да го нащипкаш по пухкавите бузанки  Hug
А ето ни и нас с по-големите подаръци:
 



# 266
  • Мнения: 199
Предложение за нова тема"Да е късметлийска Юнската дружина през новата година",
                                                "За първи път юнската дружина посреща новата година".
Или нещо подобно,няма да се разсърдя ако пооправите предложените от мен теми,както ви звучат по-добре.

# 267
  • Мнения: 8
Привет и от нас  Hug (отново днес Laughing)

abi7v жълтъка (започва се с 1/4 през ден) се стрива хубаво и се прибавя към зеленчуковото пюре. Така само жълтък няма да го яде детето.
Yoya ще го нащипкам (не, че не го правя по цял ден Laughing) благодаря и вие сте много сладки, особено с това бънджи. Можеш ли да ми обясниш имате ли проблем със закачането на вратата (на бънджито имам предвид), че на нас ни обясниха в един магазин, че стават само за алуминиеви дограми. Нашите врати са дървени и се притеснявам да не се нарани касата, а доста се изръсихме за тях ooooh!

Е това е от нас за днес. Приятна вечер на всички и дано се наспинкате добре smile3524

# 268
  • Мнения: 263
МОМИЧЕТА, ГЛЕДАМ, ГЛЕДАМ СНИМКИТЕ НА МАЛКИТЕ И ВЪВ ВСЯКО ОТ ТЯХ ВИЖДАМ КАТРИН.. НЕЗНАМ ДАЛИ САМО АЗ СЪМ ЛУДА!
НО ВСИЧКИ СА СТРАХОТНИ СЛАДУРИ!!!

# 269
  • Мнения: 762
ElitsaPetrova ,всички сме луди. newsm62

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт