Отговори
# 285
  • Мнения: 213
Е,аз май с повече вода съм го разтворила,не иска много да го пие.То вода пие само когато се приспиваме,ще пробвам с лъжицата.
х х ,,,,,,,,,,,,,,,,,,уумт жунмуъумнйтбн       това е от Стами

# 286
  • Мнения: 2 336
ми разтвори го тогава и го сложи в пюре в което със сигурност ще го изяде. за друг начин не се сещам newsm78

# 287
  • София
  • Мнения: 1 352
Здравейтеее!!!
Честити месечинки на всички пораснали бебоци!!!
Да са живи и здрави и много щастливи!!!

Босилек честити рожден ден на мъжа ти!!! Да ти е жив и здрав!

Влизам на бързичко да почерпя за нашата половин годинка. Решили да се поразходим всички днес някъде по надалечко

напитките са по ваш вкус  Laughing

Хубав и слънчев ден!!!

# 288
  • Варна
  • Мнения: 558
Честити месечинки на всички бебоци!

 smile3511 smile3511 smile3511 smile3514 smile3514 smile3514 smile3515 smile3515 smile3515 Ели от през нощта е с разстройство и температура 38,6! Не можах да я опазя. Иде ми да се застрелям. Много обичам Коледните празници, но тези ми дойдоха в повече  Sad. На всичкото отгоре дежурната лекарка иска да и давам антибиотик  #2gunfire. Но се разбрах с нашата да изчакаме до утре. Сега сме само на лечебна хумана.

Босилече, да ви е жив и здрав таткото! Дано оправите проблема с подаръка  Peace.

# 289
  • Мнения: 398
 Здравейте на всички !!!!!!!
 Честита половин годишнина на ТЕДИ !!!!!!

Честити месечинки на Мая и Даниела !!!

 Ние да се похвалим днес ставаме на половин годинка.Черпим виртуално   chef


 Вчера бяхме на консултация и Мики е вече 8 600 гр. и 73 см.Малко плака при лекарката , ама после си тръгна с усмивка.
 Хайде аз ще се пробвам да ви изчета ,че нещо много сте се разписали и после ще се включим пак.
 Приятен ден и много усмивки.

# 290
  • София
  • Мнения: 1 352
Хей Petq B къде се изгубихте с нашето момченце Мики Grinning
Специални поздрави, целувки  и  Hug за него от едно засмяно момиченце


P.S. Леле какъв сладур е и пораснал  Laughing

# 291

Общи условия

Активация на акаунт