Отговори
# 30
  • Мнения: 622
Чоко не го отварям линка Sad

# 31
  • Мнения: 270
Ох Еви защо така  newsm78

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 11:56 от 4oko25

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Добро утро и от мен, да се включа на бързо и аз ! Честити месечинки на  Ник, Симона, Андреа, Ивайло и Дарина ! Нека растат здрави и прекрасни дечица !
Аз да се похваля днес хванах урина най-после  newsm44 обаче с памук. Занесохме я веднага в лабораторията и чакаме резултати. А иначе хемоглобина ни е 120.
Гери и аз като Светли следя темите още от първата, но какво мислиш помня от всичко това .... ooooh! То се забравя, толкова много инфо има там, като не помня пак питам и така...иначе е полезна темичка де
Елица Петрова Дано не е нещо серизно и Катринка бързо да се оправя.... и на мен ми върнаха преизчислен данък, но не НОИ, а ходих в службата и ми го платиха кеш, даже и едни други пари там ми дадоха  newsm44 Предполагам, че на всички трябва да се върне данък...
gogolina   приятно "разпускане" на зъболекара ... лудница сте в къщи  Crazy
Хайде ставам, че чакам една приятелка с бебето си да дойдат /той е на 4 мес./
Успешен ден на всички

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 12:34 от asq82

# 33
  • Мнения: 270
Ася моля те дай линка за емотиконите защото аз нищо не мога да направя ама съм шматка  ooooh!

# 34
  • Мнения: 546
Здравейте, момичета!
Сега разбрах, че Пожарчо празнувал вчера  Embarassed Лъвичке, да ти е жив и здрав, и мнаго да те радва! За гласуването - недей да скромничиш излишно  Hug Разбира се, че ти е там мястото.
Честити месечинки на всички, които порастват днес! Да растат здрави и щастливи деца!
Еличко, честита ви секцийка. Чакам си обещаните снимки  Wink
Сега ще ви оставя, че да дочета старата тема  Hug

ПП: Заглавието на новата е мммуцка  Peace

# 35
# 36
  • Мнения: 270
Ася благодаря  Hug

# 37
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Ха, бордо утро  Embarassed хм, добър ден, де!

Да са живи и здрави Симона, Дарина, Андреа и Ивайло!

Хайде да почерпя и аз





А това е специално за сладката снахичка Елена от Ник



Ние днес хапнахме сладко-сладко попара, в чест на 7 месеца, а сокчета реших да не давам, а директно да давам стрит плод, ма това по-късно.

Лилибонче, весело изкарване на ваканцията. Мирно, тихо и щастливо посрещане на новата година!  Hug

Светли, няма да правя сладките, че комай не мога да открия джинджифил  #Cussing out

Ох, щях да забравя, Ник е 9.300 вече, качил е 400 гр.  Peace

Еличко, да се оправяте бързо с Катринка.

Бягам да се готвя за разходка.
Целувки

# 38
  • Варна
  • Мнения: 558
Честити месечинки на Симона, Андреа, Дарина и Ивайло! Да са много здрави и весели дечица.

Лилибонче, пожелавам ви весело изкарване на празниците и най-прекрасната нова година  Hug Hug Hug. Надявам се знаеш, че всички много те обичаме!   bouquet

Лъвичке, за всички нас баш в тази класация си ти е мястото  Peace. Напълно го заслужаваш  Hug. И честит още един имен ден  Mr. Green на Пожарчо, да е много здрав!

Гери, много ви е сладка снимката на аватара  Heart Eyes.

Йоя, кажи как мина дебюта. Много ли се вълнува Вани?! Искаме снимков материал  Laughing. Тоз номер с цветето Ели и тя го е правила вече  Mr. Green.

Гоголина, страхотно разпускане  Joy. Докъде я докарахме  hahaha.

Еличко, бързо да се оправя Катринка! И аз с нетърпение го чакам това годишно уравняване, че много поводи имаме много нещо. И чакаме снимки на секцията  Wink. А честито!

Нашия татко снощи беше на коледно парти и си бяхме саминки тринки. Вики спа при мен и цяла нощ се мяташе върху мен, а Ели за капак на 2 пъти през нощта реши, че се е наспала и будува, пък аз трябваше да я укротява, за да не събуди кака си  ooooh!. Това никога не го прави, но снощи... Татко ни добре се е повеселил, вечерта завършила на дивана на техните с ужасен махмурлук  hahaha. Подредил се като ученик. Ама така е като реши да не кара до вкъщи и се е поотпуснал меко казано. Мъже!
Аз снощи за лично успокоение реших да си направя един тест за бременност и е отрицателен. Множко щяха да ми дойдат 2 бебета и една кака в този момент  Embarassed.

# 39
  • Мнения: 4 520
Сега чакам да отида на зъболекар и да разпусна малко - представете си как разпускам и на какво се радвам Joy
Oooo, Гоголина, аз бях в същото положение миналата седмица! Толкова бяха криви и двамата, само хленчене и висене на моята глава, че на следващия ден направо тичах до зъболекарския кабинет! Толкова ми беше приятно единственият звук, достигащ до изнервените ми уши да бъде машинката! Joy
Silvadge, не съм правила нищо особено. Не съм го и искала. Просто малкия напоследък суче доста често, и нощните кърмения зачестиха. Всъщност не яде, а ме ползва за биберон - цокне малко и заспива.  Naughty Хич не ми харесва тази работа, ще трябва да го коригирам някак. Иначе аз не ям много - понякога се случва да е само по веднъж на ден, но виж - течности си пия. Не си позволявай да ожадняваш - още преди да си усетила жажда, си пий по нещо. Понеже аз лично не мога да се наливам безконечно с вода, не обичам, си я правя на чай или си пийвам домашни компоти. Яж и мнооого овесени ядки! От известно време всяка сутрин закусвам с овесени ядки, накиснати за поне 40 мин. в млечна напитка (от онези, сладките кисели млека) и буквално усещам как ми се засилва млякото. Успех!
Еличко, това за болестите не ми харесва!  Sad Бързо да се оправя малката душица! А за върнатия данък - бравос!  bowuu
Елз, мерси за почерпката и честита ви попарка! Mr. Green
Аничка, и аз спах с господинчовците снощи. Ама какво да направя, много ми е хубаво да си ги гушкам, дано не ги разглезя! Embarassed
Аз днес съм във вихъра си  newsm79 hang wash 1dishes, че и дивана прах, понеже не искам да ми се налага да затъвам в чистене по празниците. При вас надничам само повреме на кърмене Mr. Green, това ми е почивката!  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 1 352
Здравейте!!!
Честити месечинки на Андреа, Ники, Симона, Дарина, Ивайло и Георги! Много много здраве и щастие. Да радват всички около тях!!!

Туй за сега, отивам да правя пюренце, че първото го изгорих  Embarassed  Embarassed, ще ми остане гладно детето

Хубав ден  Hug

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 972
вижте ни снощи преди банята  Joy

# 42
  • Мнения: 270
Оле Cigarette много се извинявам че пропуснах Ники  Embarassed Embarassed Embarassed злото да го забрави да ти е жив и здрав да стане силен и стабилен мъжага  Wink  smile3525 Ася много ти е хубава госпожицата пу-пу  Heart Eyes.и ние имаме същата книжка  Grinning

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Ася много ти е хубава госпожицата пу-пу  Heart Eyes.и ние имаме същата книжка  Grinning
Мерси, то кой ли я няма тази книжка  Joy

# 44
  • Варна
  • Мнения: 558
Ма една куха лейка съм  ooooh!. Сякаш аз съм препилата!

Честита месечинка на сладкият ни Ники! Да е жив и здрав, голям балкански мъж да стане, че да може да носи Ели на ръце  hahaha.. То това пожелание си беше за нас  Heart Eyes.
  bigdance2 newsm59  bigdance2

Много благодарим за сърчицето  Hug  bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт