Всяка вечер сънувам него

  • 10 035
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 82
Dobro utro i za mnogo godini!
Tova za synq da ne te u4udva,za6toto az naprimer mnogo mrazq 6efa si.Nikoga ne mi e minalo ne6to "pikantno" prez um za nego, no...ot vreme na vreme go synuvam 4e pravim seks i 4e se obi4ame.Ha ha ha.I na gadjeto si kazvam za tiq syni6ta, toi se 4udi, ama znae 4e ne trqbva da se pritesnqva za6toto az naistina meko kazano ne haresvam 6efa si....Tyi 4e mila, normalno e da synuva6 kakwo li ne. Ama mislq 4e moq syn zna4i to4no obratnoto na tova koeto e v deistvitelnost. A moje bi i tvoq!?

# 16
  • Мнения: 53
Ох милата, както вече си разбрала - не си единственната и няма и да бъдеш.
Какво да ти кажа - сънуваме подобни простотии, просто защото на някакво подсъзнателно ниво ни липсва онази емоция, която ти дава "чуждото". Приеми го - не се чувствай виновна за неща, които не зависят от теб. Никой не може да контролира сънищата си. Ако беше така - всяка вечер щях да сънувам Брад Пит например  Grinning.
Не бой се - сънувай на воля.

# 17
  • Мнения: 135
Цитат
Никой не може да контролира сънищата си.

това не е съвсем така. Със силата на волята човек може да влияе и на сънищата си, но трябва силна воля, а тя може да се усилва.
Също така може да сe направи възглавница пълна с лавандула, и да сe спи на нея.

# 18
И аз доста често сънувам бившият  Crazy.
И това в продължение на години #Crazy.
Е,нашето беше споделено,доста често си мисля за него:love:,можеби оттам идва всичко. smile3506
И все пак е странно толкова често да е в сънищата ми smile3506
Сънища.....както казват всички newsm03,ко толкоз Joy

# 19
  • Мнения: 2 196
Какво ли ми липсва на мене щом сънувам само  ядене? Thinking

# 20
  • Мнения: 3 830
Ох милата, както вече си разбрала - не си единственната и няма и да бъдеш.
Какво да ти кажа - сънуваме подобни простотии, просто защото на някакво подсъзнателно ниво ни липсва онази емоция, която ти дава "чуждото". Приеми го - не се чувствай виновна за неща, които не зависят от теб. Никой не може да контролира сънищата си. Ако беше така - всяка вечер щях да сънувам Брад Пит например  Grinning.
Не бой се - сънувай на воля.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт