Стара Загора 42 - тиха нощ, свята нощ, постна шкембе-чорба с чесън...

  • 15 564
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 855
Херка, целувки на Слави и дано не те плаши повече така  Hug Дано бързо да се оправи и да ти овършее къщата  Wink

Сега имам едно питане към бившите и настоящи кърмачки  Rolling Eyes  Сисо, от една седмица,  седмица и половина не суче. Майка му като една бивша пушачка, пропуши  Embarassed Смятам, че вече се отби, не търси нито вечер, нито сутрин, понякога като легнем ми бърка в пазвата ама не плаче и си заспива спокойно. Незнам дали трябва да правя нещо с гърдите си. Не съм се цедила изобщо, но не ги усещам напрегнати, нито усещам някакви бучки или нещо такова. Трябва ли да се цедя или да пия някакви хапчета? Като се стисна имам кърма и то доста   Rolling Eyes поне така изглежда. От време навреме усещам една тежест вътрешно, но на пипане са си нормални, не са твърди  Rolling Eyes  Иначе ми е малко кофти, че го няма кърмачето ми....
Ами това е... Иначе сме добре, все още сме с 4 зъба  Mr. Green И сме големи бесове  ooooh!
Един поздрав и от нас  Hug

# 46
  • Мнения: 6 243
Иве, честито отбиване! Само по-полека с цигарите, ако може хич не ги захващай.

За гърдите принципно няма нужда да се прави нищо. Кърмата, която се произвежда, се абсорбира обратно и постепенно ще намалее значително. Иначе казват, че кърма можело да се отделя година след преустановяване на кърменето - да не се чудиш. Ако все пак чувстваш напрежение и ти е дискомфортно - направи старото упражнение със зелевия лист. Няма нужда да се тровиш с хапчета. В комбинация с чай от салвия няколко дни, смятам, че проблемът (ако го усещаш като проблем изобщо) ще отшуми.

Весели празници!
Eто и моя поздрав към всички старозагорци тук - кърмещи, кърмили, желаещи да ги кърмят, както и "вся остальная непющая сволоч"  Grinning

Последна редакция: пт, 28 дек 2007, 15:45 от sladka hapka

# 47
  • Мнения: 6 243
Да почерпя - днес имам рожденик:



# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Роси, да ти е жив и здрав и все по-малко да те ядосва!

# 49
  • Мнения: 6 243
Благодаря!
Той отдавна не ме ядосва - всичко с времето си  Laughing

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да ти е жив и здрав  Heart Eyes
Кога да идваме у вас викаш  Whistling Mr. Green
Иве честито ти отбиване и добре дошла в клуба на дъртите пушачи Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3 926
Ехооо,  Hug Hug Hug ЧЕСТИТА ВИ КОЛЕДА НА ВСИЧКИ - здраве, късмет и берекет у всяка къщааа Heart Eyes
Ние утре ще цъфнем по вашите земи за малко. На път за Пловдив. Я кажете кога ще ви е удобно (и изобщо удобно ли ще ви е) да се видим на кафенце??? Или на кръчменце??? Hug

Аууу, Херче, това ужасно направо Sad Да се оправя бързо малкият ми "кръщелник" Hug Сияната това лято откара само на кърма, ама във вашия случай... да знаеш, че ако детето повръща всичко, дори вода, е добре да го оставиш поне час да не му даваш нищо и после да започнеш на пет минути по чаена лъжичка течност. Наистина Натриевият цитрат е добро решение, ако детето го пие обаче Confused Оф, пожелавам от сърце бързо оздравяване Praynig

# 52
  • Мнения: 6 243
На нас ни е удобно, когато на вас ви е удобно. Само пишете кога ще е това, че да се погрижим за децата, ако е във време, когато спят или нещо такова.

# 53
  • Мнения: 3 926
Ми аз утре ще пиша преди да тръгнем, а като пристигнем ще се обадя Hug Да знаете, че ще се мотаме из центъра и да има време да се съберем Hug Hug Hug

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Иска не иска тикам с лъжицата зани работи в устата му и то търпи диването Twisted Evil Днес хапва по малко...ама наистина малко но все пак е нещо.
За среща съм ЗА. Сержи почива така, че...... Mr. Green Обадете ми се само.

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И аз съм свободна утре, и през деня и вечерта. Ще се радвам да се видим Simple Smile

# 56
  • Мнения: 6 243


Снимките са правени от авторски колектив, включващ таткото на Ива, брата на Ирина и мен.

# 57
  • Мнения: 11 314
Интересен колаж! Няма да коментирам  Whistling
Да ти е жив и здрав и много послушен рожденика, макар и на патерица.
Приятно ви кафе с Асинка, да изпиете едно и вместо мен. Hug

# 58
  • Мнения: 6 243
Коментарът го чакам на лични. Непременно държа да го получа!

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Къде е това? Много приятно изглежда.

Общи условия

Активация на акаунт