Доказване на бащинство.Как?

  • 6 380
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19 310
bloodywhite, моите съболезнования.много съжалявам за случилото се.толкова млад човек да си отиде.

# 46
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
bloodywhite,възхищавам ти се откак те четох в една тема .Съжалявам за приятеля ти. Пожелавам на теб и детенце здраве и щастие занапред.

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 23:23 от blanc

# 47
  • Мнения: 4 435
Вчера прочетох темата и ми стана адски тежко.Толкова,че не можах да напиша нищо.
Моите наистина искрени съболезнования мила. Hug  Hug  Hug Нека почива в мир. Flowers Rose
Не знам какво да кажа,освен че ти трябва да гледаш напред заради малкия сладур,заради приятелят ти,който ще иска да си щастлива и винаги ще бъде около тебе,да те закриля.В това бъди сигурна.Желая ти много много сили да се справиш с това.  Cry  Cry  Cry Тука има много хора които винаги ще помогнат с мили думи и на които винаги можеш да поплачеш на раменете.Прегръщам те много много много. Hug Стискам палци всичко да е наред и ще чакаме да ни държиш в течение на нещата. Hug

# 48
  • Мнения: 2 013
Мила, а от какво почина това тъй младо момче?

# 49
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Мила, а от какво почина това тъй младо момче?
"Остра сърдечна недостатъчност" - това е отбелязано като причина за смъртта CryПросто е паднал Cry

# 50
  • Мнения: 1 299
ох... налегнаха ни едни мисли за живота....

bloodywhite, някъде бях чела, че добрите хора си отиват на празници...

# 51
  • Мнения: 2 013
Мила, а от какво почина това тъй младо момче?
"Остра сърдечна недостатъчност" - това е отбелязано като причина за смъртта CryПросто е паднал Cry
Cry
Вярвам, че душата му е на едно по-добро място.   Praynig

# 52
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
О, господи, каква трагедия.
Моите най- искрени съболезнования!  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

Бъди силна!  Praynig  Hug

# 53
  • Мнения: 15 238
Моите най- искрени съболезнования! Flowers Rose

Дано нещата с детенце се подредят.

# 54
  • Мнения: 3 886
Мила, а от какво почина това тъй младо момче?
"Остра сърдечна недостатъчност" - това е отбелязано като причина за смъртта CryПросто е паднал Cry
МИЛАТА душица в името на детето КУРАЖ и вярваи че ние с ме стеб макари виртуално няма да те оставим

# 55
  • Мнения: 7 430
Моите съболезнования Cry Cry
Прегръщам те... Hug и вярвай, че там някъде твоя другар те гледа и винаги ще е с теб Praynig



bloodywhite, някъде бях чела, че добрите хора си отиват на празници...

Дядо ми почина на 7 март  Cry а баба ми на 24 декември Cry

# 56
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
радвам се /ако мога така да се изразя при толкова болак и тъга/, че нещата са се разрешили както искаш и както е било желанието на таткото!
също така много се радвам че адвоката мисли за всичок и е предприел всички мерки, еч те е посъветвал и за другите възможин проблеми...радвам се че роднините му не биха могил да те притесняват /защото това се е голям проблем - поне това съм видяла в подфорума за самотни родители - те може да не искат да помагат, но ако решат да ти тровят живота - биха могли да се справят добре/

мъка ми е за теб...колкото и грозно да звучи - детето е малко и ще се пребори, но ти - ти ще изживееш и своята и неговата загуба
само се дръж и не се предавай - явно си му останала на Хари само ти - дръж се с две ръце в живота, дръж се за малкия - прегръщай го всеки път като ти се прииска и ти да си идеш с приятеля ти
предполагам каква ти е болката...виждам че сърцето ти е понесло не един удар...вяравм че този път пак ще устои заради малкия...и заради татко му - който вярвам не би искал и ти да си тръжгнеш така рано от живота...и още повече - не би искал детето ви да остане сирак
бъди смела - знам че е тривиално да го казвам но нямаш уви избор...
а ако имаш нужда от нещо - моля те пиши на ЛС или тук или където и да е - ако можем с нещо да помогнем...
уви в най-тежкото - в болката и носенето й в сърцето си- ще си сама
прегръдки!

# 57
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Много съжалявам! Много тъжно и нелепо...
Бъди силна!

# 58
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Благодаря ви за всичко...Не знам какво щях да правя ако ви нямаше.Не съм подозирала що за болка е загубата на  човека до теб...
Аз заминавам утре.Оставила съм пълномощно на адвоката си, тя ще действа - така каза.Оставила съм и всички документи, които успях да събера и сега си събирам нещата и на малкия и се махаме поне за известно време.Не мога да стоя вкъщи.На където и да погледна виждам моето мило момче мъж...Губила съм и друг път близки хора(сестричката ми,баща ми,баби дядовци...), но досега такъв ад не съм усещала в себе си Cry
Днес му беше погребението newsm45Днес погребах любимият Cry дори го опях аз Cry Cry CryБоже, не искаха да му направят опело защото не е кръстен Cry гроб при тези, които са се самоубили Cryоткачих, вдигнах ритуалният дом на главата си, ама не искат и не искат разните попове от града да го опеят.Питах защо ще му слагат кръст като не е християнин и няма право да бъде опят #Cussing outне ми отговориха #Cussing outОткачих и нахлух в стаята на уредничката в обредният дом, поисках и една библия и отидох при моето слънце,отворих наслуки страница и започнах да чета.Не зная какво съм чела, нямам спомен, само четях...Имам навика да си нося светена вода(не съм християнка,въпреки, че като такава съм кръстена, но уважавам всяка религия, която учи на любов към Бога).Та изкарах си светената вода, измих лицето на слънчицето ми, поръсих го целият, май направо го изкъпах и се помолих Бог да прости възможните грехове, на тази чиста душичка.Докато беше процесията, само му повтарях "Ти си любимото дете на Бога, Бог те обича и Бог ще те закриля".Направих му кръст с водата, на гърдите,затвориха ковчега и го спуснаха.Направих му кръст и върху ковчега и в съзнанието си помолих Бог да го пази от всякакви зли сили, ако се доближи до него лоша сила, да я прати при мен,него да не закача...
Това беше....не знам дали е правилно, това, което направих, но се надявам Бог да ми прости грешките и да пази душичката на моя любим където и да е....
Чувствам се адски изтощена.Днес съм изпътувала към 300км.(погребението беше в родният му град, на мен не дадоха да го погреба, там където живеехме Cry),обикалях като гламава безпосока, и без цел,полудявах и точно като започнах да не издържам, кой знае от къде се появи една наша приятелка(моя и на любимият ми) и ме заведе в нейният дом.С нея купихме цветя и ми хрумна да му направя гирлянд от цветя, а не да ги поднасям.Стана красив гирлянд и слънчо сякъщ засия като му го сложих през врата.Досега не съм правила такова нещо и дори не знам как ми хрумна, но се надявам душичката му да се е зарадвала, че отново нещо новичко и уникално е за него(не зная - сега се замислям и ми минава през ума, че може би някъде така правят, но просто аз не съм чувала за такова нещо).
последните дни много неща, които не бях правила трябваше да направя и сякъш всичко идва, за да ме сблъска с неща, които трябва да науча....не знам за причини, просто така ми минава през ума....
Извинете ме, отплеснах се май...
Желая на всички ви весела нова година и дано Бог закриля и вас и семействата ви!Вярвайте в себе си.Аз може би започвам да вярвам и може би започвам да вярвам в себе си, защото Бог ми праща тези изпитания(да не искат да го опеят newsm45 не мислех, че някой може да измисли нещо такова newsm45изглежда ми чудовищно newsm45 дори да си го помисля - без опело, защото не е кръстен, и все едно не и той дете на Бога newsm45

# 59
  • Мнения: 3 886
МИличка искренно ти съчувствам на тази болка и повярвай знам какво е.Аз нямам баща ни брат  загубих   едно приятелче на синът ми което гледах и обличах като свое.Още гледам никролога му и снимките и не спирам да плача.Бъди силнаааа и знай че ние сме с теб  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт