Моля дайте съвет за лекар за раждане в Тина Киркова

  • 24 416
  • 144
  •   1
Отговори
# 75
  • софия
  • Мнения: 25 479

Страшно добро впечатление ми направи една млада лекарка - Арабаджийска - беше дежурна, когато ме приеха за раждане и имах възможност да гледам как се държи с родилките без уговорка - перфектно. После бях с една стая с нейна пациентка - двете бяхме май най - обгрижваните от лекарките си родилки в отделението  Crazy

Общото ми впечатление от гинеколозите (за разлика от неонатолозите) е много добро. Съветът ми е просто да си избереш някой от белите списъци  Peace

Това е МОЯТА докторка. Много я обичам  Hug. Благодарение на нея раждането ми е един прекрасен спомен. С нея мога да родя още 5  Hug
Подкрепям мнението ти за неонатолозите. Не обясняват и когато ги питаш те гледат все едно си последния глупак на света.

# 76
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
[Червенокосата лекарка във 121 всъщност е акушерка и според мен е една от най-организираните акушерки в тази болница...през този кабинет преминават десетки жени всеки ден и ако не е толкова строга и стриктна...ще висим по 5 часа за преглед.

     Тази жена я обожавам, за мен е от най-ценните кадри в болницата.Наистина е много организирана.Не е лоша жената, просто гласът й е по-дрезгав.Не плюе колегите си, а понякога с 2-3 думи внася яснота на пациентките.Благодарение на тази жена не ме оперираха секцио.Все още като се видим в болницата се поздравяваме и заговаряме.Много се възхищавам и на външността й, абе жена отвсякъде Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 35 983
С много добри впечатления съм от д-р Колева (шефката на Патологията) и от д-р Григорова (шефката на родилна зала).
Много добри впечатления имам от д-р Дон(ч)ева (една младичка и симпатична, съжалявам, че не запомних името й).

д-р Дончева е дъщеря на д-р Колева и ако избреш Дончева, винаги ще имаш и майка й за помощ; при Дончева раждах нормално преди 7 1/2 г. - много съм доволна
за д-р Колева няма да пиша, писала съм 1000 пъти - страхотна е! правила ми операция на кисти и секцио
д-р Григорова - за компетентността й нищо не мога да кажа, но определено е груба и й липсва съчувствие към майките /преглеждала ме е и идвала при други момичета в моята стая - не бих я избрала!/

# 78
  • Мнения: 3 500
Аз съм чувала за Панова, че е много добър лекар. Аз раждах нормално при д-р Валентин Иванов. Доволна съм. Ще чуеш различни мнения и за всеки един от лекарите там има добри отзиви. Така че не се притеснявай. Моето мнение е , който ти следи бременността, той да изражда бебето.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 020
и от една червенокоса лекарка, чието име не знам (прави ехография в 121 кабинет) - надменна, прекалено самоуверена и плюе колегите си пред пациентите. Това ми стига, за да не ме интересува въобще какъв специалист е.

Червенокосата лекарка във 121 всъщност е акушерка и според мен е една от най-организираните акушерки в тази болница...през този кабинет преминават десетки жени всеки ден и ако не е толкова строга и стриктна...ще висим по 5 часа за преглед. Аз съм с патология и доста време прекарах и пред този кабинет включително....Нали си представяш че това са хора,които си вършат работата, а не са там за да ти се усмихват и забавляват. А относно д-р Янкова....може би е добре да прочетеш малко повече из форума....това е една от най-внимателните и мили лекарки в тази болница...винаги обръща внимание и ти обяснява всичко, така че да разбереш без да изисква нищо допълнително...примерно както Савова, която по мои наблюдения и колегите и не я понасят...не само бъдещите мами. Така че за мен и повечето мами според мен е важно дали всичко е наред с бебчето, дали са направени нужните изследвания и дали са ти обяснени въпросите които те вълнуват!!! В тази връзка съм изключително доволна и от Д-р Ковачева и Д-р Панова - едни от лекарките с най-много пациентки и не случайно.
Според мен става въпрос не за акушерката е за д-р Силвия Савова.

# 80
  • Мнения: 1 745
Да се изкажа и аз за всички,които видях и ми направиха впечатление.
Янкова-много готина и мила.Държа се страхотно с мене,а 4 дни преди секциото ми получих бъбречна криза и двете с Ковачева щяха да ме приемат,но се разминах.После Ковачева асистираше на Петров за операцията и ме позна,каза да ми дават антибиотик, интересуваше се от състоянието  ми...Абе и тя беше готина!
Колева-имах само една среща с нея,но ми се стори свястна!
Петров-той е МОЯТ доктор!  Peace Много съм доволна!Наистина е малко дръпнат,но пък аз имам опит с такива и са ми забавни дори!  Mr. Green (говоря за Хранов от МД-той е уникат  Mr. Green)
Григорова-видях само докато ме шиеха,честити ми за бебка и нещо се скара на докторите и акушерките.  Mr. Green Но друго впечатление нямам.
Стрелков-Божеее,алкохолик,който не знам защо изобщо работи там.Направо е ужасен!
Недоволна съм и от главния анастезиолог,но забравих как се казваше.Като разбра,че няма да плащам ме изгледа направо зловещо.Написа в листа,че няма проблеми за упойката,без дори да ме е питал нещо.  #Crazy Добре,че на операцията ми се падна един много симпатичен и точен  Mr. Green човек!
Неонатолозите-не съм имала проблем с тях,защото Слава Богу малката беше добре,но лежах с едно момиче с близначета,които ту едното ,ту другото слагаха в кувьоз и никой не й обясняваше нищо,а тя беше много притеснена.Та за това смятам,че са за критика!

# 81
  • Мнения: 19
Na 20.12.2007 rodih pri d-r Popmarkov i sam mnogo dovolna. Prez cqloto vreme be6e do men, a sled rajdaneto dnite prez koito bqh v bolnicata minava6e da vijda kak sam. Polu4ih vnimanieto ot koeto imah nujda. Upseh na teb

Аз също родих на 20.12.2007г  при д-р. Попмарков с избор на лекар и съм изключително доволна. От 27ма седмица ходех на консултации при него. С теб не бяхме ли в една стая после Laughing

# 82
  • София
  • Мнения: 5 728
Там повечето лекари са добри!
За Савова...... добра за секцио да иначе.......
Гергов Peace
Панова Peace
Янкова Peace дъщерята на Методи Янков!

# 83
  • София
  • Мнения: 1 228
.................
Според мен става въпрос не за акушерката е за д-р Силвия Савова.

Не, не става дума за Савова, а явно за акушерката. Както и да е, може и да им е било криво на Янкова и на нея, но се държаха ужасно подигравателно с мен, казаха (перифразирано), че съм параноичка и не съм била за патология ... (тоновете на бебетъо бяха 100 - 110, падаха под 100 и бях с високо кръвно, затова ме приеха)... На всеки се случва де, аз също работя с много клиенти и от мен има страшно доволни и други - недоволни...

И още един д-р се сетих - д-р Томи Поптодоров - млад и много внимателен, а по слухове и добър специалист - бях в патологията с негова пациентка.

# 84
  • Мнения: 1 101
Аз раждах при д-р.Григорова.Успех  в избора.
Аз също. Невероятен специалист.
 
 

# 85
  • Мнения: 403
[Червенокосата лекарка във 121 всъщност е акушерка и според мен е една от най-организираните акушерки в тази болница...през този кабинет преминават десетки жени всеки ден и ако не е толкова строга и стриктна...ще висим по 5 часа за преглед.

     Тази жена я обожавам, за мен е от най-ценните кадри в болницата.Наистина е много организирана.Не е лоша жената, просто гласът й е по-дрезгав.Не плюе колегите си, а понякога с 2-3 думи внася яснота на пациентките.Благодарение на тази жена не ме оперираха секцио.Все още като се видим в болницата се поздравяваме и заговаряме.Много се възхищавам и на външността й, абе жена отвсякъде Heart Eyes
За Цакова ли става въпрос?

# 86
  • Мнения: 332
От личен опит мога да препоръчам Д-р Б. Ташков Peace Той предимно се занимава със секцио обаче Hug

И аз  Peace

# 87
  • Мнения: 568
д-р Колева.Перфектна е.

# 88
  • Мнения: 491
Родих там на 19 април 2007 година. С избор на екип. При доктор Петра Семерджиева (има и друга Семерджиева, но тя май не е гинеколог). Изключително доволна съм. Тя проследяваше и бременността ми и така спечели доверието ми, че в последствие я избрах за раждането. Млада, съвременна жена, колкото и тривиално да звучи й лепвам етикета "изключителен професионалист" и по мое лично мнение голямата й любов е работата й след семейството разбира се. В интерес на истината аз раждах във вода, но бебо беше с малко усложнение и в крайна сметка го родих на гинекологичния стол. Имам близък колега, чиято съпруга роди пак при д-р П. Семерджиева, но секцио и те също са много доволни. Смятам скоро да повторим обебяването и пак искам да родя при нея. Препоръчвам я с две ръце  smile3521

(до колкото си спомням когато раждах я нямаше в списъците за избор на лекар, но те не ги бяха обновявали от маса време)

# 89
  • Мнения: 7 418
   Понеже раждах малко по-дългичко,имах допир с няколко лекари в Т.К.
   На мен ми направи много приятно впечатление д-р Златева.След като родих,лежах в една палата с нейната пациентка,която  беше родила второ детенце при нея.Отзивите й бяха изключително добри!
   Константин Петров беше лекар,който водеше лекция на училище за родители.Честно казано ,на мен ми допадна оптимизъма му и чувството му за хумор.И с неговата пациентка съм общувала.Беше родила едно голяяяяяяяяяяямо бебе без никакви проблеми.
    Ташков -младши,беше лекар,който ме е хоспитализирал.Готин ми се струваше!Друго не знам.....
    Д-р Хъртарски,все ми повтаряше ,че не напъвам,както трябва и да съм се погледнела в огледалото,че съм станала червена,като домат.Благодаря му,че в един момент ме беше натиснал по корема,иначе, бях адски изтощена и нямах никакви сили да напъвам повече. Confused
   Д-р Савова,брррррррр  Sick.Може и да е добър професионалист,не знам.....но за мен е много отблъскваща персона.Сорри!
    Д-р Ковачева е супер!Само дето нямах късмет да раждам при нея.

    Неонаталогия.......Има какво да се желае там!Но,все-пак,им благодаря,че бебчето ми в момента е живо и здраво!

Общи условия

Активация на акаунт