Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Здравейте мами! Весели празници на всички!

Да се включа по темата за кошарките и детските стаи, че съм в голяма чуденка и да помоля по-опитните мами за съвети. Ние ще обзавеждаме детска стая, защото нашата спалня е малка и освен за кошарката(естествено) за друго май място няма. Мисля в детската стая да сложим скринче и някакъв гардероб за нещата на бебчо. Не мога да преценя обаче дали да вземем дървена кошара или от тези сгъваемите, дървената май ме блазни повече...не знам кое ще е по-удобно newsm78 #Crazy
Целувки

# 46
  • Мнения: 200
Добро утро и от мен, аз чак сега се излюпвам защото до 3 часа съм гледала Пърл Харбър (много готин филм)  Peace
Момичета направо се плаша колко сладко ям. Примерно тази сутрин съм изяла една тостер филйка с мед и масло, една с конфитюр, и един цял шоколад!  Shocked И това не е всичко до края на деня ми се прияжда поне още 2-3 пъти ама адски много сладко. Много ме е страх да не хвана гестационнен диабет от толкоз сладко, а възможно ли е  newsm78
Ние тази вечер с таткото ще ходим да пазаруваме за утре, че той горкия е до 19 часа на работа. Днес мисля да се отдам на домакинска работа. Лек ден и чао за сега Simple Smile
За кошарките на мен ми допадат тези http://dizainbaby.com/bg/products.php , за тях бях писала в миналата тема. Peace
особенно този модел :http://dizainbaby.com/bg/adelina.php
А кога влизаме в 7ми месец?Коя седмица се пада ?В календара който имаме при снимките почва от 27ма седмица.

Последна редакция: нд, 30 дек 2007, 13:03 от Aquariel

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Aquariel, мисля, че се влиза в 7-ми месец в 26 седмица и 4 или 5 дни.
П.П. Не знам дали съм ти писала досега за това - но снощи пак разглаждах албумчето и видях, че котараците ни са еднакви  Joy

# 48
  • Мнения: 1 080
от 27-ма г.с. започва 7-ми месец

# 49
  • Мнения: 100
И аз посветих няколко часа в ровене из нета за разните неща,които ще ми трябват за малкия бебо.И не знам,толкова са много!За легло имаме спор с мъжа ми-той иска да вземем ново(голямо 190/80см) на баткото(който според мен е малък за такова!! Crossing Arms),а на бебчето да оставим сегашното ,което си е хубаво(от череша,по поръчка,с малко дърворезба,махаща се страница),но на мен ми се вижда все още голямо за баткото,та камо ли за новороденото!!!(да не говорим и за това,че Николай изобщо не си спи в него,а при нас!)И сега изобщо не бързам .Иска ми се малко легълце,даже ако е от тези преносимите кошарки-легла с двете нива на матрака ще е най-добре...,ама върви та му обяснявай на моя,кое е по-удобно за мен #2gunfire!!Спора продължава,дано да стане на моята,стискайте палци,че си имам едно много упорито #Cussing out срещу себе си!!

# 50
  • Мнения: 100
мим4о,чести ти мъжлета!!! newsm10

# 51
  • Мнения: 354
Татковците винаги си имат свое мнение  Wink
И аз мисля, че в 7м се влиза в 26с +4 дни - те. аз трябва да вляза в 7м на 01.01 Blush хубав новогодишен подарък.
За кошарките просто мисля да си вземем и от двете - стабилна и преносима! Peace

# 52
  • Мнения: 42
мим4о,чести ти мъжлета!!! newsm10

мерси  Grinning,само дано си ги износя живи и здрави.ние щем не щем трябва да вземем от по-малкия размер 120/60.

# 53
  • Мнения: 200
Вие кога мислите да почвате с покупките за бебето? Аз не че съм много суеверна ама се чудя кога, ако ме питате още днес отивам да пазарувам, ама незнам дали февруари не е по-добре от януари?  newsm78 newsm78 newsm78
Лара много се радвам че си имаме еднакви котараци, вие вашия ще го оставяте ли с бебо, ние искаме да го махмнеме уж  Cry за 3-4 месеца ама никой не го иска  Thinking И мисля да питам док какво да правим дали е опасно за бебка че има много противоречиви мнения newsm78

# 54
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз мисля началото на февруари да започна  с покупките. От сега е рано , пък и нали бебчовците ще са пролетни трябват по-тънки дрешки , а сега има само зимни.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 263
Вие кога мислите да почвате с покупките за бебето? Аз не че съм много суеверна ама се чудя кога, ако ме питате още днес отивам да пазарувам, ама незнам дали февруари не е по-добре от януари?  newsm78 newsm78 newsm78
Лара много се радвам че си имаме еднакви котараци, вие вашия ще го оставяте ли с бебо, ние искаме да го махмнеме уж  Cry за 3-4 месеца ама никой не го иска  Thinking И мисля да питам док какво да правим дали е опасно за бебка че има много противоречиви мнения newsm78
Нашия ще ходи на курорт /да си почине от тормоза ми  hahaha/ при родителите на мъжа ме на Марково  Laughing И друг път ги е посещавал, но за по-кратко...Притеснява ме само да не почне да ревнува, че не му се обръща внимание и да направи нещо на бебчето, иначе бихме го задържали. Правих изследвания и няма проблем. Другия проблем ще са космите, които бебче, като почне да пълзи ще нагълта  Crazy
За пазаруването - при мен е когато ми остане време  Joy

# 56
  • Мнения: 319
Аз вече си казах,че ще започнем с пазара януари месец.Една от причините е ,че сме отделили едни пари за бебчето и ми се струва ,че ако чакам до февруари няма да ги има.Пък и не искаме да ни дойде всичко на куп,а за дрешките чак март месец-като излязат дрехите за летните бебета smile3521

И ние си имаме котарак-сиамец..........Няма на кой да го дам за известно време.Варианта е когато се роди бебето,котката да не припарва до нея спалня.Имаме си достатъчно други  стаи в които да си ходи!!!!

Лелееееее и аз след седмица ще вляза в 7-мия месец.......наближава момента в който ще  baby

# 57
  • Мнения: 200
Абе и на мен ми се стори че 6ти месец мина насън супер бързо , дали защото имаше празници, рожденни дни newsm78
Наистина времето наближава и живот и здраве скоро ще си гушкаме бебончетата. Направо страх ме хваща и от самото раждане, от бебката, от това дали ще и осигурим всичко, да не забравим нещо, супер ми е объркано казвам ви  #Crazy
Нашия котьо е много ревнив и ще трябва да го командироваме, ама незнам къде, аз не съм си правила никакви тестове, само на котьо правихме, нямаше токсо.
Сега след НГ ще си ходим в Стара Загора (родният град  Heart Eyes) там баща ми има котарак който гледа от 9 години, но никога не е ваксиниран Shocked и много ме притеснява като му отидеме сега на гости има ли възможност да се заразя с нещо. Котарака не излиза навън само в апартамента си стои и на терасата?Въпреки това ме е страх. Със сигурност няма да го пипам!  Naughty

# 58
  • Мнения: 82
Aquariel- и ние си имаме котки-живеем в къща.Док каза да спазвам добра хигиена и няма страшно.

# 59
  • Мнения: 54
Здравейте мами, разгледах всичко снимки на легълца, които сте публикували - и почти всички ми харесват.
Ние обаче ще си вземем и от двата вида - преносима и стабилна дървена кошарка.
Преносимата със сигурност ще ни трябва, защото ние сме от хората дето не спират много на едно място, а като сме вкъщи ще стои в хола, за да може бебка да е близо до нас винаги.
Дървеното легло ще поставим в спалнята и ще го изберем, да е с цвят подобен на другите ни мебели там. Въпреки ще имаше едни синьо - бели легълца, които много ми допаднаха и започнах да се двуомя - може би нещо толкова детско и весело ще бъде по=добре, какво от това, че няма да е в тон с останалите неща?!

Общи условия

Активация на акаунт