Миене на косата всеки ден ?

  • 18 782
  • 113
  •   1
Отговори
# 90
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
от списъка на Катя, само Нивеа ми е познат ooooh!

# 91
  • Мнения: 121
lilia_n_s,

това  е наследствено и е болест при мъжете . Не може от миене да започне да ти пада косата.

# 92
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
от списъка на Катя, само Нивеа ми е познат ooooh!
И на мен само,че от Нивеа много ме сърби главата newsm78

# 93
  • Варна
  • Мнения: 692
И аз преди имах същия проблем,но нямах нито време,нито нервида си мия косата всеки ден и за това си взех сухият шампоан на Клоран. Peace
milaaa, може ли малко повече инфо - на колко дни го използваш, как, на колко време я миеш с обикновен шампоан... Hug

Моята коса я мия през ден, писнало ми е ужасно и искрено завиждам на тези, които я мият по-нарядко. Пробвала съм най-различни шампоани, медицински, за ежедневна употреба, за мазна, за тънка, за обем .... е, няма промяна. Чувала съм, че можеш да привикнеш косата си като постепенно я миеш по-нарядко, но не знам доколко е истина и НЯМАМ намерение да го пробвам. Просто полудявам ако видя някой с неизмита коса на клечки и НЕ мога да си представя да се появя така някъде.  Naughty  Мия я и толкоз, важното е да е чиста и аз да се чувствам добре!!!  Peace

# 94
  • Мнения: 4 496
Ще сме благодарни ако го копираш! Все един от шампоаните в него ще го има в България. Flutter  bouquet

В тези шампоани не се съдържа силикон:
......


Благодаря ти!  bouquet

# 95
  • Мнения: X
вредно ГЛУПОСТИ!
кога ли ще отпадне и този мит
то преди беше вредно и вода да се пие по време на ядене, а сега броим чашите

казвам и подчертавам:
КОСАТА Е КАТО ТРЕВАТА - КОЛКОТО ПОВЕЧЕ Я ПОЛИВАШ, ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ РАСТЕ!
Ще ме прощаваш , ама  Laughing
Да се пие вода по време на хранене още си е вредно  Tired
Като тревата била ooooh!
Искам кратко, точно и ясно описание защо е като тревата. Ти с косачката ли процедираш? Tired
Тревата расте от връхчето, режеш връхчето, пораства си, като се храни (не нараства, ХРАНИ се от корена). Човешката коса нараства от корена, не от връхчетата - поливай колкот' щеш, то ако ставаше тъй с коса до петите щяхме да сме през дъждовния сезон Whistling И как ти хрумна да направиш такова сравнение, ПОДЧЕРТАНО.

Последна редакция: ср, 09 яну 2008, 14:27 от Анонимен

# 96
  • Мнения: 1 174
вредно ГЛУПОСТИ!
кога ли ще отпадне и този мит
то преди беше вредно и вода да се пие по време на ядене, а сега броим чашите

казвам и подчертавам:
КОСАТА Е КАТО ТРЕВАТА - КОЛКОТО ПОВЕЧЕ Я ПОЛИВАШ, ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ РАСТЕ!

 Laughing
Ама разликата при косата е, че е целогодишна!

# 97
  • София
  • Мнения: 708
Моята коса също е маьна, но гледам да я мия на 3 дена. просто когато вече е почнала да се омазнява (примерно на третия ден) я връзвам на опашка или плитка.

# 98
  • Мнения: 3 641
И аз я мия на 2-3.

# 99
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
За миенето на косата-Много е важно косата да бъде винаги чиста.Когато косата е много мазна се мие по-често на 2 -3 дни,когато е суха може и на 4 дниНай-добре е когато се мие косата да не се нанася шомпоана направо върху нея а да се постави върху дланта.Шампоана трябва да бъде много добре измит.

# 100
  • Мнения: 4 496
Когато косата е много мазна се мие по-често на 2 -3 дни,когато е суха може и на 4 дни.

А ако е мазен скалп със суха коса? Wink

# 101
Аз също съм с мазна коса,преди я миех през ден докато не реших че наистина се омазнява много бързо и започнах да я мия по рядко в момента съм я свикнала на 5 дни. В никакъв случей не ходя с мръсна коса. Както я свикнеш така, но трябва и малко търпение. Колкото по често се мие толкова повече се омазнява. Казвам го от личен опит!

# 102
  • Варна
  • Мнения: 815
По принцип си мия косата 2 пъти седмично, но понякога (както тези дни) ме домързява повечко и я мия на 5-6 ден. Преди време, с много руд успях да обедя мйка ми, че не трябва да си мие косата всеки ден. Нейната коса е къса, мазна, и много рядка - може да си представите за какво става въпрос. Но с много усилия от нейна страна, вече си я мие 2 пъти в седмицата. Въпрос на свикване е  Peace

# 103
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Когато косата е много мазна се мие по-често на 2 -3 дни,когато е суха може и на 4 дни.

А ако е мазен скалп със суха коса? Wink

Незная,защо не се консултираш с дерматолог.Да не би пък ако имаш пърхут от него да ти се омазнява скалпа.?

# 104
  • Мнения: 4 496
Лидия, аз не говоря за себе си, а по принцип. Една коса не може да се слага в категории "мазна" и "суха", без да се обърне внимание на скалпа. Има продукти, предлагащи грижа коса-скалп. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт