Миене на косата всеки ден ?

  • 18 785
  • 113
  •   1
Отговори
# 105
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Лидия, аз не говоря за себе си, а по принцип. Една коса не може да се слага в категории "мазна" и "суха", без да се обърне внимание на скалпа. Има продукти, предлагащи грижа коса-скалп. Flutter
ОК казах,че не зная и за първи път чувам за продукти за грижа коса-скалп  bouquet newsm10 Stuck Out Tongue

# 106
  • София
  • Мнения: 980
Преди години имах много мазна коса и я миех всеки 2 ден ,но откакто започнах да се боядисвам проблема изчезна  Hug

# 107
  • София
  • Мнения: 6 062
Наистина има комбинирани продукти за коса. Шампоан за сухи краища и мазен скалп или корени, но не съм сигурна колко са ефикасни!  Thinking

# 108
  • Мнения: 7 186
Аз си я мия през ден, най- много два, лятото може и всеки ден.
Не мисля, че е проблем честото миене, по- скоро сушенето изтощава косата.
Ако има прекомерно бързо омазняване на скалпа, то се дължи на проблем, а не е вследствие на миенето. И да спре да се мие често, това едва ли ще го реши. Най- добре да се посети специалист и да се третира с правилните препарати.
Има сухи шампоани, може би ще са удобни за по- често миене при мазни коси.

# 109
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Знам, че вредно,но имах един период, в който я миех всеки с ден с хубави шампоани и то за ежедневна употреба. Същевременно много маски си правех. Сега нямам време толкова маски да слагам и затова избягвам да го правя. Мога да кажа, че тогава косата ми беше страхотна, не ми е цъфтяла и не е ставала тънка и мазна. НО всичко е и до коса може би.

# 110
  • Мнения: 207
 Simple Smile И аз мисля, че няма проблем с честото миене на косата. Човек когато се грижи по-често за нея - с подходяща маска например я подхранва или ползва подходящ шампоан или балсам, няма да й навреди миенето дори всеки ден! Тя е като всяко нещо - иска грижа, за да бъде здрава и красива и тогава дори няма да се омазнява толкова често!

# 111
Здравейте аз съм момиче на 16 години и от пубертета казват ми се омазнавя супер много косата всеки ден я мия с Джонсънс бейби и става супер хубава не мисля че е вредно а и бебешките шампоани са щадящи но все пак ме е страх защотопреди имах много хубава коса!!! Sad Close

# 112
  • Мнения: 758
Здравейте аз съм момиче на 16 години и от пубертета казват ми се омазнавя супер много косата всеки ден я мия с Джонсънс бейби и става супер хубава не мисля че е вредно а и бебешките шампоани са щадящи но все пак ме е страх защотопреди имах много хубава коса!!! Sad Close
това е от пубертета с времето ще се нормализира! Peace

# 113
  • Мнения: 1 336
Аз си я мия през ден лятото, а зимата през два ........

Общи условия

Активация на акаунт