За Витоша един-два въпроса?)

  • 4 373
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 232
абе един лаишки въпрос...
Последно, може ли с личен автомобил да се качим на Витоша, но говоря за събота и/или неделя?
Че на лифта се чака 1000 часа. ooooh!

Има знаци,че е забранено, но всъщност си се качваш без проблем, никъде, никой не те спира Wink

Toчно  така, качвате се до горе с колите и там се паркирате където има място.Днес  доста духаше и нямаше много коли, но като е хубаво времето е препълнено с народ.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
абе един лаишки въпрос...
Последно, може ли с личен автомобил да се качим на Витоша, но говоря за събота и/или неделя?
Че на лифта се чака 1000 часа. ooooh!

Има знаци,че е забранено, но всъщност си се качваш без проблем, никъде, никой не те спира Wink

ех, ще го разпечатам на мъж ми с големи и дебели букви  Laughing

# 17
  • Мнения: 523
Ние стигнахме до горе, без проблем, но вярно че беше събота. Всъщноср, с малък проблем, защото тръгнахме чак пообяд и като наближихме края на пътя, имаше сигурно 3 км. спрели коли и трудно ставаше разминаването, но си стигнахме до паркинга на Офеллите.
И да се похваля изкарахме супер - особено събота - времето беше зимна приказка, е неделя се по-развали и към 3 слетобяд си тръгнахме.
Но тази малка писта е прекрасна, само деца, родите и шейни. И аз се пързалях дори Mr. Green
хижичката (хижа Малина) е много малка, но си е с механичка с камина, има ядене, най-вече скара... лудница е на обяд, но вечерта бяхме само ние и беше супер. Хотара са я вздели сравнително скоро и като се разговорихме, казаха че бая ремонт са направили. 
с 2-думи - много съм доволна:)

# 18
Но тази малка писта е прекрасна, само деца, родите и шейни. И аз се пързалях дори Mr. Green
хижичката (хижа Малина) е много малка, но си е с механичка с камина, има ядене, най-вече скара... лудница е на обяд, но вечерта бяхме само ние и беше супер. Хотара са я вздели сравнително скоро и като се разговорихме, казаха че бая ремонт са направили. 
с 2-думи - много съм доволна:)

моля за телефони на хижа Малинка, ако имате такива или изобщо как да се направи там резервация?

Общи условия

Активация на акаунт