Кой е най-големия недостатък на мъжа ви

  • 3 958
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 940
Прекалено е толерантен и деликатен, понякога се изнервям от това.

# 31
  • Мнения: 904
Много е горделив.Не признава грешките си и НЕ се извинява Sad

# 32
  • София
  • Мнения: 397
"Ще видим" , "после" и "стига сега"- всичките означават "забрави", но аз продължавам да се връзвам, че не ми е отказал.

# 33
  • Мнения: 3 622
Моя става по лесно и от мен  Wink

# 34
  • Мнения: 2 908
А така !  Mr. Green
 Моят пък е близнаци и е мноооого разхвърлян и неспестовен, аз все обичам да имам пари за черни дни, а той харчи всичко до последно.  Rolling Eyes И е много наивен, голям лапнишаран.  Crazy
Хм... и моят съпруг е зодия близнаци, но е изключително подреден, никога не харчи неразумно и изобщо не е наивен. newsm78
Нещата,които най-много ме дразнят у него са биволското му спокойствие и прекаленият перфекционизъм.
И моят е близнаци,но е също подреден-повече от мен дори,никога не харчи-че той е стиснат направо,и той е с биволско спокойствие,всички му се качват на главата,а той пак спокоен...но е малко наивен в някои отношения,точно заради това спокойствие.
Дразни ме с това,че като каже нещо,може да не е вярно,но не отстъпва,не се извинява,мисли си че всичко знае,забравя бързо,говоря му-той се прави,че чете и не отговаря(когато спорим за нещо),накарам го да ми забие гвоздей-ще го направи след множество скандали и след месец,като кажа нещо,той тръгва да оспорва казаното от мен,дори и да вижда,че съм права.....дразни ме най-много,че сме с абсолютно различни виждания за почти всичко Rolling Eyes

# 35
# 36
  • Мнения: 616
Бреее, аз като се зачетох за вашите, и забравих всичките недостатъци на моя мъж... Той е чудесен, затова точно ТОЙ е моят мъж, а не някой друг! Не мога да го упрекна в нищо съществено!
Както сам той сподели веднъж, след един семеен спор, в който аз бях ЗА, а семейството му ПРОТИВ нещо си... Написа ми писмо, в което се казваше "Моите родители отново се опитват да ми дават наклон в живота; но те явно не разбират, че аз имам само една слабост, и това си ти"
След това признание, в какво да го упрекна!!!
 Hug

# 37
  • Мнения: 1 128
Моят има доста Mr. Green....не знам кой от кой по зле за да избера само един:mrgreen: Mr. Green Mr. Green

# 38
# 39
  • Мнения: 3 675
Най-големият му недостатък, по-точно порок е,че много пуши.Всеки път като го погледна е с цигара в устата.Всеки ден пафка над кутия и ми одимява личното пространство.Иначе не е лошо момче.

# 40
  • Мнения: 22 440
Най-големият му недостатък е, че вечно се юрва да помага на някой и да си предлага услугите без да са му искали такива. Явно все още живее с мисълта, че е ерген. )))
Няма лошо в това да си добър към хората, но всяко нещо трябва да си има мярка.

# 41
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
моят е перфектен

# 42
  • Мнения: 17 407
Недосегаем е. Mr. Green И перфектен, също

# 43
  • Мнения: 143
Офффф прекалено е добър!!!!!!!!!!!!!Но аз си го обичкам най-много!!!

# 44
  • Мнения: 320
Не се сдържах и аз да не се оплача!!!
Овен е. Имам чувството, че има друго възприятие за време от останалите хора, понякога даже ми намирисва на неуважение неговата работа. Офиса му е точно на една пряка от нас. Обаждам се и питам, кога ще си идва и той ми казва, на вратата съм. Случвало се е и след час-два да се прибере. Все някой е влязъл в офиса в последния момент, отплеснал се е в работа, точно сега му е тръгнала работата....Ами що не ми се обади тогава да не те чакам "Ами не се сетих" #Cussing out
Това е не само с мен, а с всички хора. Научих се да удвоявам времето. Ако каже час, значи 2 и т.н.
Пробвала съм с добро, с лошо, също като него да се държа...не не и не!!! А аз не мога да се предам!Толкова съм точна и това ме побърква!
Иначе е много разбран човек, това му е единствения кусур.

Общи условия

Активация на акаунт