Кой е най-големия недостатък на мъжа ви

  • 3 967
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 685
Пушенето #Cussing out
Дори и овенският си нрав не е упражнявал върху мен, а напротив - аз съм ината.  Tired

# 46
  • Мнения: 1 334
Много е горделив.Не признава грешките си и НЕ се извинява Sad

Скорпион ли е? Те така правят...

# 47
  • Мнения: 238
Два са и за мен са много сериозни

1. Хърка, като дъскорезница ooooh!- блъскане, бутане, запушване на носа, нищо не помага! Търся лек! Помощ!!
2. Миришат му краката!  Sick - само лятото имам спасение, като ходи с чехли !Всички всеизвестни лекарства и мазила са изпробвани, без ефект! Търся лек! Помощ!!!

Освен гореизброените:
3.Постоянно си забравя нещата и се връща по 100 пъти;
4.Като му кажеш нещо и реагира/отговаря толкова първично и чак спори без да мисли. Иначе съм му хванала цаката - започвам отдалече и обяснявам ползите (това ако искам нещо) и винаги печеля.

# 48
  • Мнения: 217
Прекалено много са, за да ги изброявам (ама са по-малко от моите, пък!)
Дано ги запази всичките, до един, те са светъл лъч в понякога мрачните ми дни  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 7 430
...че е много бавничък, спокоиничък и на моменти откачам ooooh! понеже аз все бързам за някъде Mr. Green
Добре, че в секСА не е така Joy

# 50
  • Мнения: 423
Може би, че действа импулсивно и за някои неща избързва без да ги обмисли!

# 51
  • Мнения: 290
Това,което най-много ме дразни е че много слуша майка си!
И пушенето му ме вбесява.

# 52
  • Мнения: 1 318
Трудно му се угажда.
Бързо му омръзва нещо - не може 3 дни да стои на едно място и започва да се изнервя. Затова като ходим на почивка - 3 дни на планина и 3 дни на море...
Няма търпение за нищо.
Абе... звучи кофти, но е готин човек. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 505
Това,че спори винаги независимо за какво.

# 54
  • Мнения: 1 479
Че слуша майка си,не може да кара кола и не си сменя работата.

# 55
  • Мнения: 378
Пушенето #Cussing out
Дори и овенският си нрав не е упражнявал върху мен, а напротив - аз съм ината.  Tired
  аз сам телец той овен,и аз пуша ама чак така  smile3546                       

# 56
  • Мнения: 166
Най-големият му недостатък, по-точно порок е,че много пуши.Всеки път като го погледна е с цигара в устата.Всеки ден пафка над кутия и ми одимява личното пространство.Иначе не е лошо момче.Все едно си писала за моят мъж.

# 57
  • Мнения: 17 546
Най-големия му недостатък е, че никога не знае никоя дреха къде му е. Ако му кажа "в твоя шкаф е" (където е най-нормално да бъде и е) и дрешката случайно не е най-отгоре, нея, разбира се, я няма hahaha Просто трябва да се мъча да уча дрехите му да говорят, за да му се обаждат когато ги търси. Има и още. Като реши да се обади на някого от домашния телефон, ме ползва за телефонен указател, а за да набере един номер се налага да му казвам всяка цифра поне по 2 пъти, което ме влудява. И като гледа телевизия направо ще ми избие тъпанчетата с децибелите, а не е с увреден слух... за сега Mr. Green щото ако продължава с тоя шум скоро всички ще сме глухи у дома Joy А, и че все обещава да спре цигарите, твърдо, завинаги, окончателно и... не може! Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 200
Прекалено идеален ''татю'' си имаме с Мими. Единствено  ме дразни като заспи на дивана пред телевизора. Основно в това се възпитаваме, че на човек на когото му се спи, си постила завивката и си ляга, а не ми разиграва ''полегнала, че и леко захъркала е тодора '' във всичките варианти на песента.

# 59
  • Мнения: 2 751
Много забравя,просто незнам дали има втори забраван като него.
Има, има  Tired Tired Tired

Общи условия

Активация на акаунт