С КАКВО ЩЕ ЗАПОНМНИТЕ 2007

  • 3 682
  • 134
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 617
Забременях, омъжих се, родих прекрасно момченце най-щастливата година до сега. Дано следващата е много щастлива. Praynig

# 106
  • Мнения: 11 607
С много неща, но в духа на подфорум Майки (бъдещи и настоящи) - с много проблемната бременност на моя близка приятелка, която завърши благополучно и сега се радват на живо и здраво детенце, и с нормалната бременност на друга моя близка приятелка,която обаче приключи със секцио по снешност, но ...и майката и бебето са добре и са изписани по живо и здраво!

# 107
  • Мнения: 1 479
Ще запомня 2007-ма с :прохождането на малкият ми син и заминаването на брат ми на работа в чужбина.

# 108
  • Мнения: 118
С раждането напрекрасната ми дъщеря Божидара

# 109
  • Мнения: 588
Ще я запомня с това, че се случи най-голямото чудо - видях двете черти и сега чакаме нашето съкровище Heart Eyes

# 110
  • Бургас
  • Мнения: 296
Никога няма да забравя най - невероятната 2007 година, когато родих  дъщеря си - смисъла на моя живот. newsm76

# 111
  • Мнения: 472
2007 е моята най-хубава и важна година в целия ми живот,защото срещнах най-прекрасният муж на света на 27.11. на рожденният ми ден се роди нашият син Васил.Миналата Коледа написах писмо на Дядо Коледа и си пожелах точно това и ето че заживях в най-хубавата приказка:)))Таза година ще си остане най-хубавата за мен а и за него:)Ако човек вярва в чудесата те му се случват.А мисля ,че си е истинско чудо в днешно време да срещнеш идеала си за мъж:)Пожелавам от сърце на всички,които все още не са открили своето щастие през новата 2008 да го открият:)

# 112
  • Мнения: 491
Никога няма да забравя най - невероятната 2007 година, когато родих  дъщеря си - смисъла на моя живот. newsm76

# 113
  • Мнения: 1 197
с раждането на дъщеря ми

# 114
  • София
  • Мнения: 1 380
Ще я запозная с раждането на моята прекрасна дъщеря.

# 115
  • Мнения: 371
С едно прекрасно лято, с това че се преместихме и живеем самостоятелно и забременях през тази година Peace

# 116
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 507
С раждането на племенника ми.

# 117
  • Мнения: 216
С това,че влязох 6-7 пъти в болница и претърпях 3 операции.Кошмарна година,дано всичко лошо е останало зад гърба ми.

# 118
  • Мнения: 332
Раждането на синът ми Стефан  Hug
И двете ми приказни племеннички Ева на 1,11м и Жени на 5м. Hug

Имам чудесно семейство, добри приятели, красив дом и чудесна работа (сега съм на още по добра работа - майчинството  Crazy)

Пожелавам си на мен и на всички останали една още по - хубава 2008г.  Praynig Hug

# 119
  • Мнения: 611
С това, че забременях с огромно желание, а бебчето ми почина в шестия месец, а беше много чакано и желано Cry
2007 година е най-гадната ми година, през целия ми живот
Дано ниукога не се повтори това което ми се случи

Общи условия

Активация на акаунт