ВМ НВХ-Изядохме прасето, продължаваме с яйцето-28 част

  • 11 639
  • 365
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 504
Добър ден  Grinning Изчетох Закона за държавния бюджет за 2008г. видях кво имам да разпределям и кви да ги върша през тази година   Simple Smile 
Кантара не помръдва 76.200 ама аз вчера пак се се налапах с плодове, инак цял ден съм дежурна във ВЦ'то. За днес една пияна вишна и една пуричка заминаха, но това е добре за мен като знам в какви количества ги поглъщам сладкишите  Blush . До сега вода никва не съм пила студено ми е не ми се пие, навън е -7 градуса и ква виелица е  ooooh!

Тони мерси, и ти се оплакваш че бузеста си била   Naughty виж кво е при мен  Embarassed

# 31
  • Мнения: 2 897
Рема, на мен не ми се виждаш бузеста и си много хубава и лъчезарна, и чаровна  Heart Eyes!
За водата - аз като ми е студено и си сипван топла вод от чешмата и върви много лесно.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 5 193
НЕ,аз просто съм се обузила толкова много,че като си сложа шапката и като хамстер съм-с напълнени бузи
Вече изльоках 1.5л вода,един чай и закуската-мляко,овес,орехи
Много гадно време бее,и заради едно никакво платежно трябва да изляза до банка,не ми се размина ходенето
За обяд още не съм решила какво да е,но май ще е годзилско
Въх--дебеланаа съм,че чак не мога да се гледам
Хич не се харесвам,умрял е нарциса

# 33
  • Мнения: 2 897
Аз харесвам хамстери  Mr. Green!
Аз бузи имам винаги, и когато бях кожа и кости, по една отминала любов страдаща, самоходен скелет и точилка бузи пак имах.
И сега имам, тей че не си сама  Crazy!
А нарцисът не е умряяяял, спи някъде само, навий му една аларма да се събужда  Naughty!
На снимката си си супер.
Аз лично излишества не намирам в ръце, бузи и корем.
Да не си я минала на фотошоп  Sunglasses?!

# 34
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Снимката е от 31ви,направих я,за да се видя какъв съм цоцолан,ама трябваше и в профил да се фотна,съвсем да се види окръжността
Лошото е,че почнах да се заоблям и в ръцете,а там много труд хвърлих да ги направя,що железа вдигах...
За обяд ще е супа топче и зелева салата,много съм гладен вече
ОО имаме кухня на работа,много съм щастлив Party

# 35
  • Мнения: 437
Лошото е,че почнах да се заоблям и в ръцете,а там много труд хвърлих да ги направя,що железа вдигах...
Сакън, ръцете не давам да заобляш-нал' са ми образец, моите тряб'а да станат като твоите, а не обратно. Всъщност аз съм много сериозно на пистата. Имам цел, ще си я следвам и постигна (и то не само една  Wink ) По-организиран съм станал и най-хубавото е, че нещата ми изглеждат постижими, а това е половината от работата. Вярата в себе си и успеха-новогодишното ми мото и постновогодишно прозрение-туй е то, кат е качествен алкохоля, моля, моля... Grinning
Ай да идат и Небесните актьорки, деее...липсват. Heart Eyes
На 'сички - не яжте сармичкиHeart Eyes
Голди
, дай некой лаф и ти. Hug

# 36
  • Мнения: 1 279
Те ви лаф!!!
Посмейте ми се на воля!!!

Ама наистина съм голяма МУНЯ!
Трябва и аз да се впиша в оная тема!
Знаех си, че тая година не ми е на късмет...
Наобядвахме се с колежката и решихме да си вземем една сушеница за следобедна закуска...Да, ама тука - снег и ветер...Жив отврат...Хихи-михи, тичаме по баира нагоре, вятъра ми развява торбичката, ама яко я развява...Стигнахме в офиса, бъркам в торбичката ...  Shocked ... Няма я сушеничката!Останало и съде етикетчето!А на торбичката дупка... #2gunfire ...Айде още един свински тръс на обратно с надеждата, че би могла да ме чака нейде ... Ама не!Почерпил се е някой за мое здраве! ...Поне шишето с минералната вода си беше в торбата! ... Пих една студена водица, теглих една цветуща майна и ...
Ще ми мине ... Ама друг път! ...

# 37
  • Мнения: 437
Ох, Голдисима, голем си образец  Joy- готин. Heart Eyes

# 38
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Еее Голде,как не падна водата ами баш суджучката Laughing
Наобядвах се,щастлив съм-вярно че има малко ориз в топчето,но ко пък-няма да умра, то нали е 200гр вода и малко топчета с още по-малко ориз
и в зелевия салат имаше целина,та го поразрових и хапнах къмто 50-80гр(цялата беше 100гр)
А каков сняг с вятър виждам,че чак не вярвам ooooh!

# 39
  • Мнения: 1 488
Голди,златце наше,4ак ми стана гадно и мъчно за Заламчето,че няма да отиде в твоето коремче ми нейде в някой търбух!Вода 1л.Закуска кисело с ядки обяд кашкавал и гъби с масло.Ади лека,че малкия трябвада нанка

# 40
  • Мнения: 437
Не мога повече месо-не! Naughty И не искам!  Stop Спирам го!
До сега съм на мляко с лен, кафе, мляко без лен, кафе. Чудя се на 2 парченца печена тиква без нищо, но май няма да е. Яде ми се зеленчук и млечно, може и яйчно, както и гъбено или кашкавалено-ама малко. Организмът ми вие за разтоварване.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Да,ще почина и аз от мръвката,ама не днес-щото май пържоли ще има за вечеря
Както и марули искам,много ми се ядат марули,нещо тревно

# 42
  • Мнения: 437
Гледам, че си тук Тихомире, само- цалуф  Heart Eyes и заминавам са!

# 43
  • Berlin
  • Мнения: 11 267
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА !!!
тия празници много коварни се оказаха, усещам бутовете наедрели - 2кг съм нагоре:crazy:
имам си подарък - 5кг топка за боулинг да си мятам с дясната ръка.. за лявата не знам кво да правя.. скоро ще имам хубава дясна и много отпусната лява ръка Crazy

# 44
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Въй варнънскити малини как са прибрахти ooooh!
Много моля кат са доберете до колибите да влезити за едно "прибраф са" в темата Hug
Вай вай......страх изпитах, ние тая вечер го дадохме самоотлъчка и тръгнахме по-рано да се прибираме
Вкъщи съм,направих едночасов преход,но поне се прибрах
Отивам да готвя
Реших зеле с риба тон да е моята манджа

Общи условия

Активация на акаунт