ВМ НВХ-Изядохме прасето, продължаваме с яйцето-28 част

  • 11 637
  • 365
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 219
гОЛДИ, , не си само ти така, аз миналото лято така загубих от чантата 3 петала суджук, направо умрях от яд, чантата я бях закачила отстрани на количката, а тя се е търкала по гумите, търкала......суджука паднал през дупката, той си беше в отделна найлонка, еми.....ко да кажа, мъка голяма беше.
Тони и рема, страхотни аватари, много добре изглеждате Heart Eyes.
Да разбирам ли ,че във Варна има много сняг ????
Тука си е като в Сибир, тази сутрин като отворихме вратата на къщата и вътре се изсипа една пряспа сняг Crazy Crazy Crazy

# 46
  • Мнения: 1 279
Въй варнънскити малини как са прибрахти ooooh!
Много моля кат са доберете до колибите да влезити за едно "прибраф са" в темата Hug

Прибраф са!!!
С кой акъл само се чудя се завлякох на ЧРД на колежка в долния офис /до Спортната зала/, след като моя офис е на една педя от вкъщи... newsm78 ...Едвам се прибрах.Добре, че един колега ни натовари на бричката си, с още 3 колежки и бавно /ама много бавно/ и с много смях се дотътрузихме до у нас...Умрях си от студ...
 newsm78 Утре дали ще бачкаме или ще си бедстваме у дома?!?

# 47
  • Мнения: 504
Дени, Бубе Hug  Въххх днес беше ад  ooooh! На работа изгасна светлото около 11 ч. то него като го няма, няма и топло и ни пуснаха да си ходим. Аз работя на 25 км. от Разград хубаво ни пуснаха ама нямаш с кво да се приберем, пътищата задръстени микробуси, коли то почистващата техника не може да изчисти от толкоз автомобил по пътя. Вървяхме 10 мин . сняг, под снега мноого лед два пъти щях да падна ама колегата ме фана  Laughing и толкоз вятър не бях виждала  Close . Сега съм в чуденка кво да правя утре да ходя или не на работа  newsm78.

Мисля, че свърши яденето за днес:
Закуска:185 гр.цед.кис.мляко + лен + орехи 12 гр.
После : пияна вишна+пуричка + 5 бр. фъстък
Обяд: 2 малки домата+сирене+малко телешко+домашна лютеница+луканка. Свърши лютеницата мирясах.
След обед : 2 мандарини
Вечеря : таратор + 2 яйца + 30 гр. луканка

Малей тъй като го написах много съм яла днес  Embarassed Вода 2 л.

# 48
  • Мнения: 1 280
Много съм се освинила...може ли такова 4удо,явно може...замислям се да ско4а временно до Дюканките..гледам бързо свалят мацките,а на мен ми трябва нещо ударно ,да си влезна пак в релси...4е и много бързо ги ка4их пак килата...Ама аз пак ще си пиша и тук де,малко промяна няма да ми наведи си мисля,а и режима им е горе долу като нашият.Нали ви казах,4е си изхвърлих ВСИ4КИ "дебели" дрехи и сега едвам се събирам в парцалките  си,4е и много нови накупих,и кво стана?Нямам време да им се нарадвам,така съм се заоблила...хай пак ще пиша... Hug

# 49
  • Мнения: 1 488
Ади на отчет
Закуска:кисело мляко с бадеми
Обяд кашкавал гъби с масло
Вечеря салата зеле с гъби в масло и дроб свински!Малко тежичко ама ко да се прай
А относно времето силно се надявам да спре да духа утрече имам ангажимент.Ади лека от мени

# 50
  • Мнения: 135
Хай, хай! Аз не мога да кажа прибраф са, 'щото ник'де не съм и ходила, ма хади прибраф са тук при вас newsm51!
Честита Нова Година, малко със закъснение. Честита и нова тема, в която се записвам с голям срам чак на трета страница ooooh!
Да ви се похваля за късметите от баницата - любоф и веселбъ Joy - какво по-хубаво, нали? Аз и на двете съм цар Mr. Green
Тонче, как се прибра, пиле? Навън е ужассс...едвам отворих вратата на терасата, натискам, натискам, а тя една бяла мечка напира и затиска! Преборих я, нали съм яка, цели 57 кила стартирах 2008 година. Пинки, не бой се, не си само ти, и на мен нищо не ми става! Но се успокоявам с това, че качвам мускулна маса bowuu
Друго няма за разправяне. Ади, лека и от мен Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 1 280
От доста време не съм тренирала,така,4е моето си е качване на "бяла маса"...сланинки исках да кажа...знам си,като жили бон съм... Embarassed

# 52
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро bowuu
Изглежда тихо, само един пингвин си играе на плажа  Laughingникакви пътечки няма,първи ще правя партината
Пинко, обмислям и аз едни такива мисли, щото като се местих във Вн лятото бях 70кила,пък тогава джуниъра каза-вземаш само най-необходимото,
и аз оставих всичко не необходимо(нищо че се дотътрих с общо 8 сака и куфари) взех само тез дрехи дет си ги имах на малките кила, че сега усещам как ще ходя с един палталон(най-широкия)и едно поло, че тоз път и в талията съм яко окръглена.
Циклопа много ми се бави, и идея нямам кога ще дойде,ама то че си ядох-ядох Confused

Първо мислех и аз да се завъртя при Дюканките,обаче много ми е месищено на корема вече-то откога го ям това месо,пък там съвсем,обаче после пък си викам-така и така ям само месо(без зеленчук) просто ще спра мазнините и готово.
После пък си викам-ще карам на млечни и зеленчуци само, хем да ми мине от месото,хем да ми е леко,ама от млякото си се подувам яко,така че ....

И в крайна сметка трети ден почвам на тия кила и нищо не подхващам Close
Ами сега.... Rolling Eyes

И аз не съм тренирала, джуниъра само ходи и ми разправя,че като не се мърдам няма да си сваля килата, онзи ден решаваме да спрем сладкото и двамата-той по-скоро заради мен, че да имам стимул, и когато бях издивяла за сладко-даже и тук влязох да мърморя,нашия си извади буркана с мед и си намаза една филия-за него меда не бил захар,не бил такава захар,от която се отказваме,щото меда бил растителен продукт-нали от цветя се правел ooooh! ooooh! ooooh!
Няма да разказвам по-нататък,просто......

# 53
  • Мнения: 2 492
Първи ден на работа след дългата почивка ...  Confused
Поне няма да се мотая в нас , където има тонове останала храна и само се дразня .
Вчера деня го писах свободен и се скатах и нищо не писах .  Mr. Green
Беше ми много криво - днес съм по - добре .
Закуска :
луканка 72 гр
маслини 30 гр

Обяд не се знае дали ще има , така е който излиза на бегом от вкъщи , защото му се спи .
Няма наблизо нищо режимно , а и са такива преспи около офиса , че не може посмъртно да ме изкара човек навън .
Вечерта съм планирала едни гъбки и ще видим какво месце .

Тони не те съветвам да минаваш на Дюкан , страшно против този режим съм и на мой гръб го изпитах .
Първо след дните само на протеини , всяко отклонение с повече въглехидрати прави тройни поражения .
Второ не смятам за полезно да се изхранваш само с месо и да изключваш толкова хранителни групи .
Каквото и да си говорим месото по магазините е под - всякаква критика .
Животните ги тъпчат с какво ли не и после цялата тази химия минава в твоя корем .
А какво става с бъбреците и излишните протеини ?

# 54
  • Berlin
  • Мнения: 11 267
подсмрък.. навдсякъде е снежно май Crazy стълбите около ндк сутринта си нямаше.. беше пързалка.
вчера направих 10 игри боулинг с 12 lbs топка - около 5.5 кг. днес ръцете ми са с ужасна мускулна треска.
тъй, тъй.. както никога не съм обичала да правя упражнения за ръце, тъй ми се пада  Grinning. с нетърпение очаквам да изляза на обяд и да се махна от офиса, че нещо хич не ми се работи. пък и огладнях, планирам супичка със манджа зеле, ако има, или кюфте.

# 55
  • Мнения: 2 897
Пуки, щом си наш режим ще ти критикуваме манджата.
Няма как.

1) 71 гр луканка е много, намали я малко поне
2) за сметка на намалената луканка сложи 1 варено яйце
3) нямаш зеленчук, да има маслини, но не е достатъчно, вкарай някой домат или краставица

Бай дъ уей скоро не съм критикувала менюта и някой бейсик неща може да ми убягват, давайте и останалите с коментари.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 5 193
А какво става с бъбреците и излишните протеини ?

Принципно бъбреците могат да поемат и изхвърлят излишната пикочна киселина(от многото месото)ако са здрави,ако се пие много вода,ако се тренира
Ако ги няма "ако"-та почват проблемите. Най-много креатинин и пикочна киселина има в говеждото-такова не ям
За качеството на месото по магазините-съгласна съм,но алтернатива няма Confused
Пробвала съм и не съм успявала повече от 1 ден на протеини,да не говорим че мляко от 0.1% е жива отврат

Но като удавник за сламка се хващам за всяка надежда Confused
Може би ще имам резултат след няколко дни, но да ме питаш що бързам smile3537...ама като ми е тесен панталона и ми се образува гънка на стомаха ми е много противно
 Сега ще кажете-ама като яде не ти беше противно,да де,ама не съм яла толкова въглехидрати,колкото сол-а нея ми е много трудно да избягвам,когато не се храня вкъщи
Нищо,ще се борим-няма как Grinning

# 57
  • Мнения: 2 897
Солта и при мен е драма.
Без сол ми е адски безвкусно.
Вкъщи си купувам от детичната сол и като че ли е 1 идея по-слаба откъм коварност.
Навън... Гледам да соля малко.
Всъщност гледам да не соля, но не става и соля уж малко.

# 58
  • Мнения: 5 873
Аз не соля.И като хапна нещо кисело-солено(краставичка,туршия ) Laughing   и ми се разкатава фамилията...като тази сутрин.Дорева ми се.

# 59
  • Мнения: 2 897
Що бе, колко показа оня ми ти кантар?

Общи условия

Активация на акаунт